» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
131 / 149
»»

fireX88 ::

update je zunaj, oz dodatek... skor 4GB :))
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

miraldi ::

fireX88 je izjavil:

update je zunaj, oz dodatek... skor 4GB :))


A to že Aftermath? A ni tko, da šele okol 10. pride?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

fireX88 ::

za premium igralce se odpre ju3, kdaj za ostale pa nevem..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

miraldi ::

Nice :-) Upam, da bom sploh pršu na kakšen server, ker bojo itk vsi polni..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

123_meni ::

Evo naložil update... ampak igrat se pa ne da...
// i5-750 @ 3,85MHz // Gigabyte P55-GD65 // HD7970 3GB @ 985/1500 //
// Corsair 4* 2GB // LC750W // 1TB HDD // 80GB SSD Intel //
// 120GB SSD Corsair // 3x DELL U2412M // Corsair Graphite //

Berserker ::

Kaj zdaj je bf3 premium kaj ceneje ?

barocco ::

Berserker je izjavil:

Kaj zdaj je bf3 premium kaj ceneje ?

Tudi mene zanima.Na xbox-u je premalo(12vs12)igralcev,na velikih mapah je včasih res obup.
Res bi rad videl in užival 32vs32..
Kje,priporočate poceni nakup v Slo B3+Premium?
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

TOP ::

Imam Premium in ko grem za igrat mi piše da mam tud dodatek Aftermath in ko dam išči mi najde serverje in ko grem da bi igral mi napiše da moram povleč dol.Sam fora je ker mi noče in če grem check too updejt napiše da je narejen.Kako lahko sprožim da vleče dol.Hvala

fireX88 ::

123_meni je izjavil:

Evo naložil update... ampak igrat se pa ne da...


od ju3 naprej boš lahko igral!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

KoCcY ::

ja fantje mau ste zamudil je bla akcija Bf3 + premium za mislm da 30€ na black friday... zdj vem da je Bf3+ premium tm okol 60€ na originu, kar mislm da je še najboljši deal kar se ga da dobit trenutno...

fireX88 ::

KoCcY je izjavil:

ja fantje mau ste zamudil je bla akcija Bf3 + premium za mislm da 30€ na black friday... zdj vem da je Bf3+ premium tm okol 60€ na originu, kar mislm da je še najboljši deal kar se ga da dobit trenutno...


upam da se hecaš da je 60€ najboljši deal...

https://www.igabiba.si/izdelek.php?menu...

drugač pa počakte do 5.12. mogoče bo kaj cenejše:

http://store.origin.com/store/eaemea/en...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Berserker ::

Pa saj ne more komplet 12 map in 10 pušk toliko stati ? Sem bolj računal na varianto 20 €. Mislim res moraš biti nor če greš tole za 60 € nabavit.

fredii ::

TOP je izjavil:

Imam Premium in ko grem za igrat mi piše da mam tud dodatek Aftermath in ko dam išči mi najde serverje in ko grem da bi igral mi napiše da moram povleč dol.Sam fora je ker mi noče in če grem check too updejt napiše da je narejen.Kako lahko sprožim da vleče dol.Hvala

tud js mam ta problem...
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

fireX88 ::

še enkrat, počakte do ju3, itaq je zaklenjeno in nemorte igrat, zato vam napiše da ga nimate!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Insert ::

Živjo, bi mi lahko nekdo priporoču nastavitve grafike za čim boljši izkoristek FPSjev za BF3 MP za moj komp? mam i5 2500k, 8gb rama, evga gtx 550ti. Dobil sem računalnik za darilo in igro, nimam pa še tok izkušenj glede izkoristka grafične. hvala!
What do they call you? Wheels?

DrYuri ::

Insert je izjavil:

Živjo, bi mi lahko nekdo priporoču nastavitve grafike za čim boljši izkoristek FPSjev za BF3 MP za moj komp? mam i5 2500k, 8gb rama, evga gtx 550ti. Dobil sem računalnik za darilo in igro, nimam pa še tok izkušenj glede izkoristka grafične. hvala!


Js ti predlagam da naštimaš na high al pa ultra pa pol mal igraš in greš od tega nadol pa boš vidu :) zlo odvisno je tut kolk ti je sprejemljivo da lepo igra laufa. Drugač pa prvo ugasneš AA potem znižaš sence in tko naprej, texture pa probaj met čim višje. to je tko nekak v 3 besedah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DrYuri ()

Insert ::

Hvala ti, bom probal in sporočim ob priliki ;) lp
What do they call you? Wheels?

miraldi ::

A komu delajo Aftermath? Meni je včeraj na Battlelogu downloadal Aftermath in danes ko sem še lna Battlelog pogledat, če so že nove mape sem imel le dve na pol prazni na izbiro. Ko sem se hotel povezati na server mi je odprlo okno You need to download and install this expansion, dam spodaj Open in Origin in Countinue pa se ne zgodi nič.
Imajo spet ene cvetke? Upam, da to tekom dneva rešijo.. A je to pri vsakem Expansion packu normalno, da pol folku ne dela?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Netrunner ::

Berserker je izjavil:

Pa saj ne more komplet 12 map in 10 pušk toliko stati ? Sem bolj računal na varianto 20 €. Mislim res moraš biti nor če greš tole za 60 € nabavit.


je vredna vsakega centa.. in precej več kot 60€ ... jaz sem kupil BF3 za 50€ v predprodaji in potem sem dal še 50€ za premium ... pa če preračunam koliko ur sem preigral in koliko sem plačal ... je praktično zastonj

miraldi => aftermatha nisem mal še časa testirat .. bom danes .. drugače pa ostali patchi niso delali težav .. vsaj meni ne .. res da so serverji polni vendar se vedno kaj dobi ..jaz igram samo na HC .. mogoče je na normal bolj zaedeno
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Berserker ::

Že ampak po tem takem bi se cod za nekatere moral prodajat po 100 ali več €, ali pa rpg igre tudi tu nekje. More bit neka norma za minimalno ceno. 60 € so nove igre pri nas. Tu pa dobiš zgolj mape, katere bi ti moderatorji naredili zastojn.

TOP ::

miraldi je izjavil:

A komu delajo Aftermath? Meni je včeraj na Battlelogu downloadal Aftermath in danes ko sem še lna Battlelog pogledat, če so že nove mape sem imel le dve na pol prazni na izbiro. Ko sem se hotel povezati na server mi je odprlo okno You need to download and install this expansion, dam spodaj Open in Origin in Countinue pa se ne zgodi nič.
Imajo spet ene cvetke? Upam, da to tekom dneva rešijo.. A je to pri vsakem Expansion packu normalno, da pol folku ne dela?

Evo mam isti problem.Sepravi nisem edini.

pako72 ::

TOP je izjavil:

miraldi je izjavil:

A komu delajo Aftermath? Meni je včeraj na Battlelogu downloadal Aftermath in danes ko sem še lna Battlelog pogledat, če so že nove mape sem imel le dve na pol prazni na izbiro. Ko sem se hotel povezati na server mi je odprlo okno You need to download and install this expansion, dam spodaj Open in Origin in Countinue pa se ne zgodi nič.
Imajo spet ene cvetke? Upam, da to tekom dneva rešijo.. A je to pri vsakem Expansion packu normalno, da pol folku ne dela?

Evo mam isti problem.Sepravi nisem edini.

enako!!! pa včeraj mi je updejtalo....

connel ::

Včeraj je bil samo update, mapa je pa ravno dobro prišla ven.

123_meni ::

ali komu že deluje?
// i5-750 @ 3,85MHz // Gigabyte P55-GD65 // HD7970 3GB @ 985/1500 //
// Corsair 4* 2GB // LC750W // 1TB HDD // 80GB SSD Intel //
// 120GB SSD Corsair // 3x DELL U2412M // Corsair Graphite //

miraldi ::

Še zmeraj NE..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

manniac ::

meni deluje

Malo poročam:
Scavenger: Je tko tko, puške so postavljene komplet random tako, da ni nikjer stalo ista puška, kaj šele nastavki.
conquest: podobno mapi karkand
ostalega nisem še preizkusil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: manniac ()

gorazdkop ::

meni dela. odigral scavenger. imam občutek, da bo tu en kup brezveznega tekanja od točke do točke. bomo videli

miraldi ::

Evo zdle restartu PC in mi začel nalagat Aftermath. Upam, da mi bo delal brez kakšnih zapletov..

manniac je izjavil:

meni deluje

Malo poročam:
Scavenger: Je tko tko, puške so postavljene komplet random tako, da ni nikjer stalo ista puška, kaj šele nastavki.
conquest: podobno mapi karkand
ostalega nisem še preizkusil


Kakšen mode je ta Scavenger? Kaj je namen?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

TOP ::

Tud meni je začelo dol vleč.

miraldi ::

Mene je ko sem se povezal na skoraj prazen server, ko sem začel igrat mi je po 5ih sekundah zamrznlo vse skupaj nato pa po 15ih sekundah pokazalo Blue screen in restartalo pc. Potem sem probal še parkrat vendar mi je vedno zamrnilo v igri(tokrat po parih minutah) in vrglo na namizje(brez Blue screena).
Zdle nalagam tazadnje AMD 12.11 Beta 11 driverje pa upam, da bo delal tko kokr more. Drugače je na njihovi strani napaka in upam, da jo bodo zrihtal čimprej.
Če ima/bo imel še kdo take težave z freezanjem naj napiše, da vidim ali sem edini..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

dronyx ::

Ne vem če sem jaz prav izračunal, ampak meni kaže, da prenaša dol dve zadeve. Popravek za BF3 naj bi bil velik 3,8 GB, sam Aftermath pa še dodatnih 3,8 GB; tako da je skupaj potrebno prenesti skoraj 8 GB! 8-O

KoCcY ::

fireX88 je izjavil:

KoCcY je izjavil:

ja fantje mau ste zamudil je bla akcija Bf3 + premium za mislm da 30EUR na black friday... zdj vem da je Bf3+ premium tm okol 60EUR na originu, kar mislm da je še najboljši deal kar se ga da dobit trenutno...


upam da se hecaš da je 60EUR najboljši deal...

https://www.igabiba.si/izdelek.php?menu...

drugač pa počakte do 5.12. mogoče bo kaj cenejše:

http://store.origin.com/store/eaemea/en...


fire nisem vedel da je na igabibi tud premium izvedba igre...

drugače mi pa aftermath dela brez problemov, scavenger je kar zanimiu, mape so pa res zakon :D končno nekaj za igrat po dougmu času.. ^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoCcY ()

Pro_moted ::

Ja mape so res vrhunske. Sploh se mi dopade da se veliko po vertikali dogaja. Plus še lokostrel, s katerim mi je res zabavno se ukvarjat :D Ni tak lahko, ko pa steče je pa vrhunsko !
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

Buggy ::

dronyx je izjavil:

Ne vem če sem jaz prav izračunal, ampak meni kaže, da prenaša dol dve zadeve. Popravek za BF3 naj bi bil velik 3,8 GB, sam Aftermath pa še dodatnih 3,8 GB; tako da je skupaj potrebno prenesti skoraj 8 GB! 8-O


Na BF3 Premium edition (vkljuceni vsi dodatki) mi je vleklo oba file-a dol kot tebi

NA BF3 limited edition + naknadno premium dodatek pa samo enega.

Startano je bilo istocasno

fredii ::

Buggy je izjavil:

dronyx je izjavil:

Ne vem če sem jaz prav izračunal, ampak meni kaže, da prenaša dol dve zadeve. Popravek za BF3 naj bi bil velik 3,8 GB, sam Aftermath pa še dodatnih 3,8 GB; tako da je skupaj potrebno prenesti skoraj 8 GB! 8-O


Na BF3 Premium edition (vkljuceni vsi dodatki) mi je vleklo oba file-a dol kot tebi

NA BF3 limited edition + naknadno premium dodatek pa samo enega.

Startano je bilo istocasno

Js mam BF3 limited ed. + naknadno premium. Pa mi še vedno noče delat!!! Zdaj mi pa ni jasno, tudi stare sobe ne delajo. vsak poskus v battlelogu za špil me napoti v game manager, kjer že 2 dni piše, naj počakam, da se naloži do konca. ideje prosim?
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

miraldi ::

Meni deluje bp. Včeraj mi je nakprej zmrzovala igra potem sem pa nanovo naložil zadnje driverje Catalyst 12.11 beta 11 in sedaj dela k urca :)
Komur ne dela pobriše stare pa naloži nove driverje.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

fredii ::

miraldi je izjavil:

Meni deluje bp. Včeraj mi je nakprej zmrzovala igra potem sem pa nanovo naložil zadnje driverje Catalyst 12.11 beta 11 in sedaj dela k urca :)
Komur ne dela pobriše stare pa naloži nove driverje.

ja sam js sploh ne morem aktivirat nobene bf3 igre, tako da ...... za po pizdit
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

TOP ::

Mater meni tud ne dela.Meni javi Your game date is corrupt,please repair your installation.In sem naredu sam še vedno isto napiše.Ma je morda treba unest spet patch,ker mam RU verzijo,če morda kdo ve.

TOP ::

Evo sem zrihtal vsi tisti,ki mate Rusko verzijo rabite patch in potem dela.

DrSergioDJ ::

kje/kako pa dobiš bow?
...

KoCcY ::

odklent ga je treba, sj ni težko, zmagat morš 3 runde scavengerja... ;)

DrSergioDJ ::

ok, tnx :)
...

fredii ::

rešu problem. pa sem že prej naredu download, tako da je malo čudno ampak za tiste, ki imate BF3 limited ed. + naknadno premium z nedelovanjem po updatu. V originu na BF3 game kliknite desna tipka miške in nato imaš opcijo chek for update. Ponovno mi downloada in nato WORKING...
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

dottor ::

Lep pozdrav. Jaz Limited Edition verzijo BF3 (BF3 + Back to Karkand), pa mi je danes ko se se loginal v Origin začelo vlečt 3,9GB velik update. Za kaj točno se gre če kdo ve slučajno?

Tomaž ::

|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

dottor ::

Tnx. Pa mamo kak SLO server za BF3.. sem nov v temu in komaj 2 lvl tako da nevem dosti glede BF3 scene. Mi pa je SP noro dober in full full boljši od zadnjih CoDov.

54j0 ::

Jaz slovenskega serverja še nisem videl, vsaj ne takega, ki bi imel slovensko "zastavico". Sam igram na nemških serverjih, ker imajo, zame, najboljši ping. SP je v battlefield 3 najbolj podhranjena komponenta, tako da boš verjetno postal odvisen od MP, če že v SP taku uživaš :b.

Še moje vprašanje: kako se vam zdi novi dodatek in način scavanger? Meni je vse skupaj zelo všeč, le samostrel je popolnoma neuporaben. In grd :>.

fireX88 ::

54j0 je izjavil:

Jaz slovenskega serverja še nisem videl, vsaj ne takega, ki bi imel slovensko "zastavico".


tega tudi neboš vidu.. zastavica pomeni, kje se nahaja strežnik!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

54j0 ::

Res al' kaj? :)

fireX88 ::

pa kaj se norca delaš, če si pa tako napisal da sm ti mogu odgovorit k sm mislu da si .... in tega neveš
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!
««
131 / 149
»»