» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
109 / 149
»»

Mafionzo ::

Freaxx takoj ko bo usposobjeno bomo kako užgal (končno sem kupil igro....sem se spravljal v nakup že par mesecev a prihod novega PC-ja mi ne dopušča več nobenih izgovorov :P )
Ok u glavnem, sedaj sem igro premaknil v to mapo
C:\Program Files (x86)\Origin Games
Crackano exe sem zamenjal z originalno (na srečo sem mislil vnaprej ko sem inšaliral igro in sem originalno exe shranil nekam posebaj)
Sem zalaufal origin, igro mi je zaznalo in piše da more 6gb updejtov potegnit. Mi je pa metalo ven Neki Error 123 :S
Sem bral po internetu vse sorte, probaval vse, nekaj da je treba v support neki file odstranit od "Read-Only"....Sem se je*** neki cajta....
Mi je dopizdlo, sem zbrisu ta "Electronic_Arts_Technical_Support.glo" in zdej lepo downloada :P




U glavnem, ko mi bo potegnilo bom najprej malo sam, tolko da se privadim (najbrž je razlika od BFBC2-PS3 ^^) potem pa komot kako skup :)



P.S.: Kupil sem navadno verzijo, premium bom pa čez kak mesec, tolko da bo kaka akcija al pa znižanje (najdu sm ga z 38€ trenutno)

Kenpachi ::

Aha, ma vseeno en patch je bil kar 2.5GB debel, tako, da če si imel 1.0 crackan, ti vsaj tolko downloada ne uide.
Zaraki Kenpachi.

Freaxx ::

No lepo. Razlika med PS3 in PC že v samem bf3 je velika, kaj šele med BC2...Sam se hitro navadiš, edino recoil je veliko večji in medic ni ravno sniper (kar je pa tudi prav).

Kenpachi ::

Jaz si ne morem predstavljat manjšega recoila (nisem špilal prejšnjih BFjev)... Meni so puške večinoma prav lepo obvladljive. Bi blo mal glupo, da bi mel laser-beame... (no, sej en je po novem scar-l: the antisniper laserbeam :) )
Zaraki Kenpachi.

jankokolar ::

POzdravljeni vsi ljubitelji battlefield3

za vas smo naredili teamspeak SLOVENSKI za gemerje kateri tudi vključuje battlefield3 zato tisti ki si želite igrati z nami in spoznati prijatelje in soigralce
se pridruzite
IP:193.77.158.176

Admin kanala battlefield3:DJpepsi15
vodja osebja in vsega drugega:Mirko Krizan


LP

Freaxx ::

Igra mi je nenadoma začela štekat ko hudič. Framedrop usake tolk cajta na 15fps. Zjutrej delalo normalno, zdej praktično neigrabilno. Ping normalen grafika se ne pregreva (drugače 55-90 frejmov, potem pa kar naenkrat čist random frizne za sekundo.) Kaj mi je storiti?

Skyman ::

Freaxx je izjavil:

Igra mi je nenadoma začela štekat ko hudič. Framedrop usake tolk cajta na 15fps. Zjutrej delalo normalno, zdej praktično neigrabilno. Ping normalen grafika se ne pregreva (drugače 55-90 frejmov, potem pa kar naenkrat čist random frizne za sekundo.) Kaj mi je storiti?

Počakaj da EA pofixa zadevo.Jz sem sel igrati vcera ter še nekaj mojih kolegov vsi smo obupali po 10-15min igranja ker preprosto zadeva laga ter freza problem je na njihovi strani.Dvomim da so kar naenkrat problemi z nasimi racunalniki ker zadeva je prej brezproblema delovala.Danes pa se nism zadeve probal

ShowDown ::

Skyman je izjavil:

Freaxx je izjavil:

Igra mi je nenadoma začela štekat ko hudič. Framedrop usake tolk cajta na 15fps. Zjutrej delalo normalno, zdej praktično neigrabilno. Ping normalen grafika se ne pregreva (drugače 55-90 frejmov, potem pa kar naenkrat čist random frizne za sekundo.) Kaj mi je storiti?

Počakaj da EA pofixa zadevo.Jz sem sel igrati vcera ter še nekaj mojih kolegov vsi smo obupali po 10-15min igranja ker preprosto zadeva laga ter freza problem je na njihovi strani.Dvomim da so kar naenkrat problemi z nasimi racunalniki ker zadeva je prej brezproblema delovala.Danes pa se nism zadeve probal


Huh, sem mislil da je problem pri meni.

Skyman ::

Evo igral par rund zadeva deluje brezproblema..lag odšel

dronyx ::

Skyman je izjavil:

Evo igral par rund zadeva deluje brezproblema..lag odšel

Mogoče je bilo to v stilu Left 4 Dead 2 - vsak teden nov mod oziroma game challange.

Mafionzo ::

Evome :)
Zdaj igram BF3 že tretji dan in morem rečt da sem pozitivno presenečen.
Igra niti ni tako slaba, je pa nekaj stvari ki bi jih morali popravit.
Recimo šprintam, me začne en strelat, sem že v kritju par metrov in umrem pa mam pinga samo 40-50.
Se je pa treba privajat, sploh če ste pred kratkim igrali BF1942, BF214 ali BF2 ^^.
Zdaj ko sem šele začel igrat mi še negre dobro :/ Ponavadi imam K/D ratio pod 1 ampak to je normalno upam da za začetnika :D
Največji score do sedaj sem imel na koncu po vsem seštevku nekaj čez 13000, mel sem 14 killov in 56deadov :D
Večino iger pa izgubimo :/ Nevem al mam tolko smole al pa tok slabo igram in zarad tega izgubimo :D
Ugotovil sem tudi da mi Sniper ne leži najbolje....posebno zaradi velikega bullet dropa in ker so velke mape.
Najboljša klasa mi je Support (znam dobre pozicija poiskat in se na biopod naslonim pa pobijam, al pa suppresam).
Kar pa pogrešam v tej igri je teamwork. Ko dobim nov mikrofon se priporočam za kak squad pa da smo na TS :)



Lp

Ziga Dolhar ::

Za teamwork pejt najprej v kak squads spodobnim leaderjem (torej, daje ukaze) in dejansko skači okoli z njim in se z njim spawnaj. Naslednji korak je pa zagotovo TS, da :). In po mojih izkušnjah je končni uspeh celotne ekipe kritično odvisen ravno od squadworka.
https://dolhar.si/

Mafionzo ::

Mi priporočiš kak platoon?
Aja pa dodajte me nick imam "mfnz09" brez "" :D

pozabil sem povedat, vedno igram na HardCore seveda :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mafionzo ()

BigWhale ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Za teamwork pejt najprej v kak squads spodobnim leaderjem (torej, daje ukaze) in dejansko skači okoli z njim in se z njim spawnaj. Naslednji korak je pa zagotovo TS, da :). In po mojih izkušnjah je končni uspeh celotne ekipe kritično odvisen ravno od squadworka.


Ja, pa glej da v squadu ne bodo OmegaModr, Mavrik, Zigggga al pa BigWhale... Prvi bo skakal okrog Bravo pointa medtem k bodo vsi drugi na Charlie. Drugi bom tanke z RPGji popravljal. Tretji bo, kot pilot helikopterja, kr mid-flight ven skakal. Cetrti se bo pa s tankom vozil po sovraznikovih minah.

:>

dronyx ::

Ta igra ima po moje še vedno precej hroščat hit detection. Recimo primer...pridem nasprotniku za hrbet in izgleda čista win situacija. Izstrelim vanj skoraj cel saržer, on se pa kljub temu obrne in padem mrtev na tla. To se mi je zgodilo že nekajkrat. Se mi pa zdi igra kot taka tudi skrajno neprijazna do začetnikov, ker poleg tega, da na začetku ne poznaš map, si prikrajšan še za nekatera orožja in dodatke. Tega nisem razumel že v BC2. Možno sicer, da obstajajo tudi strežniki, kjer lahko igrajo samo igralci z nizkimi čini, ampak to v uradnem battlelog iskalniku kot kaže še vedno ni podprto.

BigWhale ::

Jah, tako je prakticno pri obeh 'najvecjih' COD in BF.

sennheiser ::

Če hočeš kot začetnik igrat, napiši v search noob ali pa rank. So srvrji, kjer te admini ob previsokem ranku mečejo vn. Drugače pa kaj pa vem. Jst sm z bf3 začel šele špilat online bf serijo. Brez nekega predhodnega znanja online gaminga. Pa sem po 150ih urah prilezel do 630 score per minute in okoli 1.1 k/d. Da se. Ne gre pa če kot bk stojiš na stopnicah pa nažigaš ali pa brezglavo letiš naprej pa kar bo bo. Če brezglavo šibaš v grupo s pomočjo c4 da jih 5-10 pospravš je uprašanje cajta kdaj bo kdo iz nasprotne ekipe dobil isto idejo.

Kenpachi ::

Ja ben, rabiš team, ki zna pazit na flank :)

(je pa res, da ti je isti k al paziš al ne na metro64, tisto je taki flop od bf3, da peče glava)
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

OmegaBlue je izjavil:

Joystick konfiguracija ja melo retardirana v trojki :/ Sem si ga nastavil svojega in je skoraj da ne uporabno, boljše letim na tipke.

joystick je fantazija samo nastavit ga je treba, dskalibrirat, nastavit limite, itd....

sam uporabljam extreme 3d pro in sem izredno zadovoljen...


avion na miški počepne proti joysticku

dronyx ::

Ali se še komu zdijo stingerji in igle povsem neuporabni v BF3? Jaz sem do sedaj uspel sestreliti en sam helikopter s tem orožjem, sicer sta pa proti letalom in helikopterjem povsem neučinkovita, ker se z odmetavanjem vab zlahka rešijo napada. V BC2 si imel na razpolago vsaj tracer, ki je običajno pomenil takoj sestrelitev helikopterja, če pilot ni imel smoke dodatka. V BF3 pa očitno vabe lahko odmetava vsak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Kenpachi ::

Moraš imet 2 usklajeni igli ali pa soflam+javelin.

Potem padajo ko muhce. Sej drugače, a ni zadosti to, da ga za pol minute pošlješ u maloro? Sej ponavadi tudi če je samo 1 igla v 4 strelih 1 ziher zadene (moja ocena od oka), ker še tako dobri helikopteristi in letalci ne morejo imet tolko koncentracije, da te zmeri neka igla trolla vsake 3 sekunde. Pa pozabi vreč flare or something.

Drugače ECM ima samo 60% šanse, da odbije iglo (ko je že enkrat v zraku), kar niti ni tako slabo (flare ima 100%).

Drugače, bi moral videt, kako je blo po prvem patchu, to je bil domet 20m (rajši bi metal kamne v helije ko pa imel iglo v roki :D), ker so v vanilla BF3 letele igle čez celo mapo :D Zdaj so končno nekaj pomalo balansirali. Čeprav se strinjam, tudi jaz bi rad videl malo boljšo efektivnost (recimo, da ima flare 80% možnosti, da ti odbije iglo, ne 100). Sam ok, verjetno ne bi bilo balansirano, menda so dodobra to stestirali in skušali najti pravo zmes.

Aja, še to: v heliju lahko oba mečeta flare, gunner in pilot.
Zaraki Kenpachi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kenpachi ()

dronyx ::

Ali je flare dodaten gadget in ga nimaš na začetku? V tanku vem da tipka X prime že na začetku, ne vem pa kakšen je dejanski učinek. Izgleda kot dimna zavesa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Kenpachi ::

Ja, smoke skine vse locke in trenutno leteče rakete proti tebi (razen laser-painted! če te je soflam lockal in se je spalil javelin, ti ni spasa.)

Flare majo vsa leteča vozila po defaultu že od začetka.
Zaraki Kenpachi.

dronyx ::

LOL. Sploh nisem opazil, da imaš še zavihka Land in Air za konfiguracijo. Sem mislil, da je tako kot v BC2 vse na enem zavihku. :|

barocco ::

Meni se je po včerajšni igri vse zagnuslo!!
Na mapi Golf of Oman (Tickets- 1400) ,je bil tip k se ga ni "dalo" sesterilt na koncu je mel 111/10. Se je vidlo ,da so "uigrani" al pa čitajo.

zmotlo me je ,da so zasedal naše RU baze k kamikazami scenami,in kradli vozila.Pa pop...u sm.
V helija nisi niti mogu(nihče) ,ker me je snajper, šutnu v glavo8kot tudi ostale) ,to se mi je zgodilo sigurno 8x ,ljudje so norel uničli pozicijo snajperista on poka še vedno z iste.ja KAKO??

Ma jzt več ne vem ,v čem je fora goljufati krasti vozila ,base raping,no C4 or KICK ,"just admin can us it" like chopers TOO ..Polno takih podobnih strežnikov.
Ma jebi ga ne grem se več tega,pa še premium sm kupu(xbox).Upam ,da tega sranja ne podoživljate PC igralci,ker nameravam Jeseno to igro kupšiti za PC,KER UPAM,da starejša populacija ne počne tega sranja.

Ma vedno sm špilu pošteno,bil zagovornik fair play-a..
B3 začel igrati 12.5 2012 pa komaj držim K/D ratio na 1.02 W/l 0.60. Pa moram rečt ,da je to vse pošteno preigrano po 164 urah.

Kar ,pa se heličov in Jet-ov tiče ,sem jih pa ruknu ,ker nekaj skupaj okoli 48.

http://battlelog.battlefield.com/bf3/so...

Kenpachi ::

Ajebiga, moraš špilat na čimveč serverjih, dokler ne naletiš dobro/kulturno klapo in ruleset (torej prepovedan baserape), in si dodaš v Favorites, vidiš če ti paše na dolgi rok and never look back.

Don't lose hope :)
Zaraki Kenpachi.

T-h-o-r ::

ta prepoved baserapa ne razumem

a naj se nasprotna ekipa pol namerno pusti, dokler ne bo tvoja spet zasedla 1 točke? če so tako slabi, pa naj jih sovražnik prefuka že v bazi :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

54j0 ::

T-h-o-r je izjavil:

ta prepoved baserapa ne razumem

a naj se nasprotna ekipa pol namerno pusti, dokler ne bo tvoja spet zasedla 1 točke? če so tako slabi, pa naj jih sovražnik prefuka že v bazi :D



Malo težko je narediti karkoli, če se spawn-aš s tremi granatami pod nogami :)

Ziga Dolhar ::

T-h-o-r je izjavil:

ta prepoved baserapa ne razumem

a naj se nasprotna ekipa pol namerno pusti, dokler ne bo tvoja spet zasedla 1 točke? če so tako slabi, pa naj jih sovražnik prefuka že v bazi :D


Če hočeš vsaj malo zabavno igro - ja, se za minutko "umakneš".

Baserapanje "njih" je točno tako zanimivo kot ko se kdo od tvojih v tvoji bazi zakampira v stacionarni anti-air in uničuje tvoja vozila.
https://dolhar.si/

T-h-o-r ::

nikdar še nisem doživel tako hudega baserapanja, da bi se cel team samo spawnal in bil čez 3 s mrtev


tu in tam ti hitro sestrelijo letalo ali helikopter, z džipi se da ponavadi kar daleč prit, preden ti ga uničijo itd.


nikdar ni hude panike



pa pa lahko greš v sovražnikov stacionarni AA pa sploh nisem vedel lol, morm probat takoj
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Kenpachi ::

Pol si pa en redkih srečnežev, ki so zadeli na sedmici, če te niso še baserape-ali.
Zaraki Kenpachi.

T-h-o-r ::

so me, ampak nikdar ni neke panike se prebit no


also, sem probal it na firestorm v aa, pa mi je še vedno 10 sekund odštevalo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Kenpachi ::

Jaja, sej, ti se že prebiješ, 300 ticketov kasneje... :)
Zaraki Kenpachi.

Ziga Dolhar ::

T-h-o-r: govorim o primerih, ko se spraviš v SVOJ stacionarni AA, in bejsrejpaš/teamkillaš SVOJE :).
https://dolhar.si/

barocco ::

Imam vprašanje ,verjetno pa nisem edini(konzole).
Je ,kdo od vas videl 9K22 TUNGUSKA-M ali LAV-AD ,kaj šele upravlju z njima??
Da ,ne bo pomote,tudi med samim igranjem ,jih nisem opazil,na nobeni strani!!
Žalostno ,ampak resnično ,gledu sem jih le na You Tubu .:|

barocco ::

Kenpachi je izjavil:

Ajebiga, moraš špilat na čimveč serverjih, dokler ne naletiš dobro/kulturno klapo in ruleset (torej prepovedan baserape), in si dodaš v Favorites, vidiš če ti paše na dolgi rok and never look back.

Don't lose hope :)

I wont
imel sem 10 takih Favorites servers -bili so super,striktno PTFO.. Do par dni nazaj Ostal samo eden,pa še ta je GUN MASTER lol.8-O
Si bom pavzo naredu ,če bo šlo in našu serverje.
Če pa kdo ve za dobre serverje iz EU za xbox ,pa naj mi pošlje ZS ali pa kar tu vseeno.
Tolk od mene:)

Kenpachi ::

Težka bo, mislim, da nas je večina tu PCjašev. (mrbit se pa motim...)
Zaraki Kenpachi.

r3dkv1c4 ::

T-h-o-r je izjavil:

ta prepoved baserapa ne razumem

a naj se nasprotna ekipa pol namerno pusti, dokler ne bo tvoja spet zasedla 1 točke? če so tako slabi, pa naj jih sovražnik prefuka že v bazi :D




resnično si otrok....baserape-a se ne ...pač se pusti da pridejo z baze in jih potem sesuješ...a je tok težko???

drugače pa kjer to dopustijo so noobovski serverji.
Treba je najdit hc server brez vseh pomoči pa bodo tudio "nadrkani" izgubili na kvaliteti.

r3dkv1c4 ::

samo letala in heliji delajo na enemy base teritory

T-h-o-r ::

Ziga Dolhar je izjavil:

T-h-o-r: govorim o primerih, ko se spraviš v SVOJ stacionarni AA, in bejsrejpaš/teamkillaš SVOJE :).

aja

jaz pa prej ves vesel grem not in BAD LUCK


:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BigWhale ::

T-h-o-r je izjavil:

so me, ampak nikdar ni neke panike se prebit no
also, sem probal it na firestorm v aa, pa mi je še vedno 10 sekund odštevalo


Ce se najde solidno dober team, te tako posilijo, da tud dihat ne mores. :> Je pa precej odvisno od tega kje je baza in kaksna vozila so na voljo. :)

sennheiser ::

Baserape je neumno prepovedat. Če imaš team, ki je tako zanič da se tudi premakniti ne znajo iz baze... kaj naj potem s takimi? Pa sem špilal obe možnosti. Če te baserapajo je za moje pojme najboljši scenarij da greš v jeta pa proti eni točki in skočiš iz njega, jeep ali pa enostavno na bazi se skriješ pa snajpaš kar se da. Ko pa si v teamu, ki dominera je pa odvisno od mape. Metro drugo kot support se v tem primeru skoraj ne splača, ostale mape se mi pa zdijo vseeno kar dovolj odprte, da se da kam pridt.

Kar se tiče strežnikov je pa tako... kakšen mesec je določen strežnik aktualen iz vidika dobrega, uravnoteženega igranja (fer igralci). Pač moraš skakat iz enega na drugega da vidiš enostavno kje je ok.

r3dkv1c4 ::

sennheiser je izjavil:

Baserape je neumno prepovedat. Če imaš team, ki je tako zanič da se tudi premakniti ne znajo iz baze... kaj naj potem s takimi? Pa sem špilal obe možnosti. Če te baserapajo je za moje pojme najboljši scenarij da greš v jeta pa proti eni točki in skočiš iz njega, jeep ali pa enostavno na bazi se skriješ pa snajpaš kar se da. Ko pa si v teamu, ki dominera je pa odvisno od mape. Metro drugo kot support se v tem primeru skoraj ne splača, ostale mape se mi pa zdijo vseeno kar dovolj odprte, da se da kam pridt.

Kar se tiče strežnikov je pa tako... kakšen mesec je določen strežnik aktualen iz vidika dobrega, uravnoteženega igranja (fer igralci). Pač moraš skakat iz enega na drugega da vidiš enostavno kje je ok.



mislim da to ni prav...v bfbc2 je bilo na nekaterih serverjih tako, da ko si ubil nekoga v bazi te je avtomatsko bannal za 10 min kot warning če pa si zadevo ponovil pa za vedno...

in to je prav...

očitno thor še nisi videl pravega baserape-a, ko se spawnaš pa te ni in tako 500 killov

taki serverji so zame adijo forever...

pač špil je narejen ravno zaradi tega tako da se imaš možnost vključit v boj pa če tudi je team najslabši....pri baserapu pa tega nimaš...

ste še premladi da bi to razumeli...

sennheiser ::

In kje imaš take težave z baserape? Sori tak baserape da je dobesedno spawn kill je metro ali pa bazaar. Pa še to na grand bazaarju sem doživel ko sem bil pod ru bazo. Iz us imaš vsaj 2 poti, če ne boš daleč prišel boš pa vsaj kak kill naredu. Pač ja me zanima kje te to toliko zeza? Odprte air mape imaš možnost se na veliko izogniti in lahko daleč prideš. Sam znajdi se. Se pa strinjam da ni fajn tistim, ki so v slabšem položaju. Pa še največji problem rata takrat, ko vidijo pobje da so ob kot stisnjeni in bežijo v wining team ali pa enostavno grejo dol. V tem primeru pa je res nemogoče karkoli.

r3dkv1c4 ::

sennheiser je izjavil:

In kje imaš take težave z baserape? Sori tak baserape da je dobesedno spawn kill je metro ali pa bazaar. Pa še to na grand bazaarju sem doživel ko sem bil pod ru bazo. Iz us imaš vsaj 2 poti, če ne boš daleč prišel boš pa vsaj kak kill naredu. Pač ja me zanima kje te to toliko zeza? Odprte air mape imaš možnost se na veliko izogniti in lahko daleč prideš. Sam znajdi se. Se pa strinjam da ni fajn tistim, ki so v slabšem položaju. Pa še največji problem rata takrat, ko vidijo pobje da so ob kot stisnjeni in bežijo v wining team ali pa enostavno grejo dol. V tem primeru pa je res nemogoče karkoli.

poslušaj če team ni razporejen na pol moči potem je brezveze in najlepše je igrati na tak način kot ga prakticirate vi opažam.....

lepo je biti v močnem teamu pa bodi za spremembo v slabšem pa cel dan nabijaj samo iz base pa bomo videli kako ti bo všeč...v glavnem na splošno so serverji nikakvi ker admini ne skrbijo za pošteno enako moč na obeh straneh...to je prava bitka ne pa da se en team sprehodi do cilja...zame so to otroški serverji sploh pa normal.

v hc serverjih ni pokanja po spotih in tam je baserape malo težji ne govorim da imam jaz težave, še zdaleč ne, ampak tako pač je na bf3...da so povečini noobovski serverji.

BigWhale ::

No ja, zgoraj omenjena postava, Omy, Mavrik, Ziga in BigWhale si na case privoscimo to, da se prestavimo v slabsi team in igramo na slabsi strani.

Se je ze zgodilo, da smo prisli v vodstvo in smo zaradi dolgcasa preklopili. :)

sennheiser ::

Heh ne kaperaš kaj mislim. Men osebno je tudi to butasto, zato na takih strežnikih ne igram. Iščem takšne kjer je moč dokaj dobro razporejena. Na pc jih je dovolj. Tudi iz baze če imaš malo sreče se da narediti dober score. Mene pa predvsem zanima, na kerih mapah maš takšne težave? Pač enostavno osebno sem naletel na tako težavo da res ni nikamor mogoče na metroju in bazaarju na ruski strani. Drugje se nekak še kar da.

T-h-o-r ::

očitno thor še nisi videl pravega baserape-a, ko se spawnaš pa te ni in tako 500 killov

ne, takšnega še nisem doživel


predvsem zato, ker so vse mape dovolj odprte, da ne umreš 3 sekunde po spawnu in lahko skočiš v džip ali nekam za skalco


še v metroju ne gre tako
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

dronyx ::

Nekatere mape v BF3 so dobesedno šolski primer slabega designa. Recimo coquest Diamond peak je zame tak tipičen primer, kjer se ob izenačenih ekipah ves boj odvija na par kvadratih v tunelu. Resda obstaja možnost desanta s helikopterjem na drugo stran, ampak to resna ekipa takoj nevtralizira. Mapa Metro je po moje v vseh pogledih zanič, je pa neverjetno, da se je ne moreš izgoniti, ker je vsaka druga igra praktično Metro. Grand baazar conquest je psihološko zanimiv, ker kljub temu, da obstaja več poti do ciljev, se ves boj običajno koncentrira v eni ozki ulici na sredini, kjer se ne moreš niti premakniti zaradi gužve soigralcev. Če si samo vzameš čas zlahka prideš nasprotniku za hrbet in se samo čudi, zakaj ne streljaš iz iste smeri kot ostali.

Še vedno trdim, da bi morali razvijalic ohraniti nekaj ponosa in se odpovedati letalom, ker izpade zares smešno, ko se lovsko letalo spusti v lov za helikopterjem z enako hitrostjo.

Jaz bi tudi popravil, da posadka tanka ne more v hipu zapustiti zadeto vozilo, ker v praksi se mi je dostikrat zgodilo, da se sam ukvarjam s polnjenjem RPG-ja za naslednji zadetek, medtem pa tankist veselo skoči v hipu iz tanka in me ustreli. To je precej lame.

Nisem tudi še poštudiral, kako za vraga se odpira padalo. Recimo skočim iz neke stavbe, stisnem preseledek, pa se kljub temu razletim na tleh. To so spet nekaj preprogramirali iz BC2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

T-h-o-r ::

si pač slap
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?
««
109 / 149
»»