» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
104 / 149
»»

SLO_Robert ::

Jest pa zadnje čase samo z PKP PECHENEG + foregrip + laser tamanim po Close Quarters mapah

Ziga Dolhar ::

Freaxx je izjavil:

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...


Kamen, papir, škarje.
https://dolhar.si/

fireX88 ::

polde66 je izjavil:

sej sem jo že ene 3 mesece gnal brez problema, nikol mi ni jamral, včer se mu je pa utrgal. Sem ponovno naložu PB izklopu avast in zdej dela, zdej semm sicer 2 tedna na dopustu, tko da bo igra mal trpela, pol bom pa probal še z avastom.


igra trpela? al ti ko neboš mogel igrat :D

p.s.: vem kako ti je....

mah pri cq je samo gun master meni zanimiv!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Berserker ::

Freaxx je izjavil:

Samo na teh close quarters mapah sem prov živce zgubu. Čisto zmeraj nekdo pride za hrbet, pa ni važno kako pozoren sem. Če pa ga pravi čas opazim, pa mi nabije suppression da nič ne vidim pol pa spet umrem...potem pa še usi laufajo okol z shotgunni...


Na srečo večino pc strežnikov blokira shotgun/claymore/rpg, tako da poizkusi igrat na takšnem.

Freaxx ::

Gun master, na scrapmetal mapi mi je trenutno najboljša kombinacija od CQ map. Je pa bistveno večji užitek igrat če je maximalno 8 folka na mapi, potem res začneš potihem okoli gazit in gledat za vogale >:D Pa zadnje čase mi najbolj leži L85A2, nizek recoil (+ heavy barrel in foregrip) pa sem kar presenečen kako hitro pade folk na 150+ metrov, edino za napade na blizu je bolj tako tako...

Mitch ::

Freaxx je izjavil:

Samo na teh close quarters mapah sem prov živce zgubu. Čisto zmeraj nekdo pride za hrbet, pa ni važno kako pozoren sem. Če pa ga pravi čas opazim, pa mi nabije suppression da nič ne vidim pol pa spet umrem...potem pa še usi laufajo okol z shotgunni...


To je igra kje so FPSji mnogo pomembnejši od grafike. Zmanjšaj grafične nastavitve vsaj na medium, če že ne na low pa probaj. "Performance lag" je isto tako nezaželjen kot mrežni...

Freaxx ::

Imam na custom (low-medium) nastavitve, da imam res 60+ FPSjev že skos, ker hitro opazim če je kaj manj. Drugače pa me edino moti tisto počasno vstajanje in v določenih momentih, kjer traja da se vojak pobere, zamenja orožje itd. ko bi sam že 3x reagiral pa ne gre :))

TechBeats ::

Tale gun mode je kr zakon, v drugem poskusu pwnd them all 8-):D
AciD TriP

Freaxx ::

Dejmo fantje mal skup igrat, ker mi najeda že počas, da sm najbolši v teamu za par tisoč boljši od drugega in konstantno izgubljam...score na minuto pa okol 1300, wadafak?

miteq ::

Ne igraš na pravih serverjih, če si pogosto prvi. ;)

Freaxx ::

Optimizem miteq :)) A te mam na battlelogu? Da vidim kir server preferiraš, pa da ti nakažem

54j0 ::

Freaxx je izjavil:

Dejmo fantje mal skup igrat, ker mi najeda že počas, da sm najbolši v teamu za par tisoč boljši od drugega in konstantno izgubljam...score na minuto pa okol 1300, wadafak?


Nekdo je restartu statse 8-)

cebelar123 ::

Freaxx je izjavil:

Imam na custom (low-medium) nastavitve, da imam res 60+ FPSjev že skos, ker hitro opazim če je kaj manj. Drugače pa me edino moti tisto počasno vstajanje in v določenih momentih, kjer traja da se vojak pobere, zamenja orožje itd. ko bi sam že 3x reagiral pa ne gre :))


Med vstajanjem zamenjaj orožje. Če ne veš fore boš presenečen ;)

Freaxx ::

54j0 je izjavil:

Freaxx je izjavil:

Dejmo fantje mal skup igrat, ker mi najeda že počas, da sm najbolši v teamu za par tisoč boljši od drugega in konstantno izgubljam...score na minuto pa okol 1300, wadafak?


Nekdo je restartu statse 8-)


Pravilno domnevaš :)) Ker se ti ne resetirajo vsi statsi, se mi je še nekako zdelo še sprejemljivo. Če sm že nabavil premium da izkoristim vse "ugodnosti"
Samo še vseeno moraš nekaj delat da je tak visok scor, se ti ne zdi?

54j0 ::

Res je, še vedno se vidi "all-time" spm,k/d,..., malo nižje na strani :).

r3dkv1c4 ::

fireX88 je izjavil:

meni dns PB biksa..še komu?
napiše mi tole ko me kika: "bla bla" PnkBstrB.exe initialization failed
v task maneger-ju deluje samo pbsvc.exe. posodbila sem ga tudi že.. rešitev?



update pb pa bo težava preteklost

r3dkv1c4 ::

SLO_Robert je izjavil:

Jest pa zadnje čase samo z PKP PECHENEG + foregrip + laser tamanim po Close Quarters mapah


klavnica na dveh nogah..

pa še ena je spas je overpowered ....je težava ki jo bodo morali rešit

dronyx ::

Moja vzornika. :))

cebelar123 ::

SPAS overpowered? Od kod ta ideja, sem zanjih 14 dni odklepo vse shotgune in mi je spas najslabši.

1) M1014 ne tako močen ampak hiter pri streljanju
2) DAO 12 počasen pri reloadanju, ampak ubijalski
3) 870MCS, če ga zadeneš 100% kill malo počasnejše strelanje
5) SAIGA IN USAS mogoče saiga malenkost boljša, se mi je zdelo da ne vleče cevi tako gor.
4) SPAS ne tako močen kot 870tka ampak enako počasen pri streljanju.

fireX88 ::

r3dkv1c4 je izjavil:

fireX88 je izjavil:

meni dns PB biksa..še komu?
napiše mi tole ko me kika: "bla bla" PnkBstrB.exe initialization failed
v task maneger-ju deluje samo pbsvc.exe. posodbila sem ga tudi že.. rešitev?



update pb pa bo težava preteklost


to je bla prva stvar ki sem jo naredil!! rešitev je bila v temu:
http://slo-tech.com/forum/t452664/p3600...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

cebelar123 je izjavil:

SPAS overpowered? Od kod ta ideja, sem zanjih 14 dni odklepo vse shotgune in mi je spas najslabši.

1) M1014 ne tako močen ampak hiter pri streljanju
2) DAO 12 počasen pri reloadanju, ampak ubijalski
3) 870MCS, če ga zadeneš 100% kill malo počasnejše strelanje
5) SAIGA IN USAS mogoče saiga malenkost boljša, se mi je zdelo da ne vleče cevi tako gor.
4) SPAS ne tako močen kot 870tka ampak enako počasen pri streljanju.


Ko se najde kakšen nerd na steroidih potem so vsa overpowered.

manniac ::

cebelar123 je izjavil:

SPAS overpowered? Od kod ta ideja, sem zanjih 14 dni odklepo vse shotgune in mi je spas najslabši.

1) M1014 ne tako močen ampak hiter pri streljanju
2) DAO 12 počasen pri reloadanju, ampak ubijalski
3) 870MCS, če ga zadeneš 100% kill malo počasnejše strelanje
5) SAIGA IN USAS mogoče saiga malenkost boljša, se mi je zdelo da ne vleče cevi tako gor.
4) SPAS ne tako močen kot 870tka ampak enako počasen pri streljanju.


spas12 strelja skoraj 1 sec hitreje kot 870mcs

Berserker ::

Kolikor sem videl, je možno CQ kupit preko battleloga z paysafecard, ampak opazil sem da zahteva poštno številko, katero za hec vpišem, ampak se ničesar ne zgodi, sicer kartice še nisem kupil, ampak kaj naj storim, da bom nakup lahko opravil.

Skyman ::

daj eno postno stevilko od NY :D

Drugace pa je vceraj zacel grdo lagati na vseh serverjih.Tezavo je potrdili in baje zadevo ze rešujejo tako so napisali na twiterju.:D

cebelar123 ::

manniac je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

SPAS overpowered? Od kod ta ideja, sem zanjih 14 dni odklepo vse shotgune in mi je spas najslabši.

1) M1014 ne tako močen ampak hiter pri streljanju
2) DAO 12 počasen pri reloadanju, ampak ubijalski
3) 870MCS, če ga zadeneš 100% kill malo počasnejše strelanje
5) SAIGA IN USAS mogoče saiga malenkost boljša, se mi je zdelo da ne vleče cevi tako gor.
4) SPAS ne tako močen kot 870tka ampak enako počasen pri streljanju.


spas12 strelja skoraj 1 sec hitreje kot 870mcs

Mogoče res, ampak še zmeraj počasi. Nisem opazil po pravici povedano te sekunde.

cordoba ::

Pozdravljeni. A se splača kupiti igro za ps3?

r3dkv1c4 ::

Freaxx je izjavil:

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...


pridi na

insiders slovenia
server tam imamo vcasih vse omejeno pa se da normalno igrat

če želiš,lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

cordoba je izjavil:

Pozdravljeni. A se splača kupiti igro za ps3?

kupi čimpreje!!!

Skyman ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Freaxx je izjavil:

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...


pridi na

insiders slovenia
server tam imamo vcasih vse omejeno pa se da normalno igrat

če želiš,lp


ja pa je kdaj povn predvsem slovencev ali so samo tujci.Kaj se igra samo gun master?

Berserker ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Freaxx je izjavil:

Mi je jasno to, tut sam ga vzamem...je pa nadležno če sovrag s spasom spamma čez vse živo...


pridi na

insiders slovenia
server tam imamo vcasih vse omejeno pa se da normalno igrat

če želiš,lp


Igrate kdaj brez close quarters in premiuma ?

cordoba ::

Zanima me a premium verzija ni igra ampak samo dodatek? Se pravi bi moral naročiti igro in še tist premium?

Ziga Dolhar ::

Da.
https://dolhar.si/

Freaxx ::

Premium se IMO. sicer splača. Ampak je kar velik strošek če niti igre nimaš od prej...Se je pa dalo kake tri tedne nazaj še dobit oboje pod 50 eur, zdaj pa...ja najprej igro pa premium ko se nakaplja kaj drobiža :) (če nimaš, če pa imaš pa z veseljem)

cordoba ::

Uau to je pa kar velik denarja, kaj za par map in orožja?

Freaxx ::

Ja jest gledam na to čim bolj objektivno. Igra brez dodatkov ima dovolj stvari, in je vredna tistih 50 eur (čeprav se jo dobi bistveno ceneje na straneh ki prodajajo samo ključe, pa še EA je zelo vseeno in ne komplicira oz. nihče še ni dobil banna zarad tega +support je nekaj časa bil tako nesposoben, da jih je folk za zastonj keye okol prinašal ;(() Glede tega premiuma je pa tako, za to igro ki je zelo uspešna, nameravajo ven dati še dodatke (1. Ker si to lahko privoščijo 2. Ker bo folk ki ima igro z veseljem kupil še vse dodatke) Posamezen dodatek se prodaja po 15, pozneje 10 eurov ---> Totalna cena po zadnjem dodatku bi bila 75 eur oz. 125 eur za celotno igro (približno). EA games pa ima to lastnost, da hoče takoj dobit profit potem pa naj developerji čarajo svoje. Zato se nekako relativno splača kupit v paketu. Sam sem dobil oboje za pod 50 eur in se ne obremenjujem koliko sem zapravil, saj imam preigranig 180 ur sledilo jih bo pa še mnogo. Premisli, ampak najprej si vsekakor kupi igro samo in jo preigraj recimo 50 ur. Pa se potem odloči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Freaxx ()

McClane ::

Hja, se ne bi ravno strinjal da je EA čisto vseeno kje in po koliko se dobijo cd-keyi.
Sem ga sam nabavil pri eni od večjih takih štacun in ga je Origin po kakšnem tednu ali dveh odstranil iz spiska iger. Pri trgovcu niso komplicirali in so mi dali refund, ker tudi po večih poizkusih z drugimi cdkeyi ni delovalo. Samo toliko v info.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

Berserker ::

Mislim da je nakup premiuma napaka. Dobiš zgolj iste puške v drugačni zmodelirani preobleki in brezvezne mape. Kar bi lahko dosegli že z modi.

fireX88 ::

Berserker je izjavil:

Mislim da je nakup premiuma napaka. Dobiš zgolj iste puške v drugačni zmodelirani preobleki in brezvezne mape. Kar bi lahko dosegli že z modi.


kaj pa kasnejši odglep njihovih oderuških dlcjev? simpel računica. En dlc 15€, izšli bodo še mislim da 4-je.. in to je??
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

mr1two ::

Saj ne pomeni, da so ti vsi DLCji zanimivi...
Mene zanima samo Armored warfare al to kr pač bo. Drugo pa ne... In ta premium pack je fino izpeljan tržni manever, ki mi ni všeč. Tolk dnarja za en špil... Preveč.

fireX88 ::

bojo kaj da ne :) razen cq je znič
kar se pa tiče tega tolk denaraj za eno igro je pa kk komu.. tisti ki še niso kupili do sedaj je to odličen nakup!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

barocco ::

mr1two je izjavil:

Saj ne pomeni, da so ti vsi DLCji zanimivi...
Mene zanima samo Armored warfare al to kr pač bo. Drugo pa ne... In ta premium pack je fino izpeljan tržni manever, ki mi ni všeč. Tolk dnarja za en špil... Preveč.

Tudi mene bolj Armored Kill in ostali DLC-ji ,zato sem tudi vzel Premium.
CQB,sam preigral 2 rundi ,pa imam občutek ,kot da špilam COD mi ni všeč.
Mi je, pa zanimivo ,da pri BC2 na PC-ju in xbox-u špilu raje 95% rush-a, 5% ostalih CQ ,pri B3(samo xbox), pa samo Conquest rush-a okoli 20 iger,pa imam preigranih okoli 95ur na pamet rečeno.
Aja ,pa recon-a igram nič, ma nimam niti 25.000 scora ,npr engineer-ja pa okoli 325.000..
Res pa je ,da je igra tudi brez premiuma dovolj razgibana,za vsakega ,se nakaj najde nekaj...

r3dkv1c4 ::

insiders slovenia

igra se random game mode and random maps....

po večini imamo vsi premium tako da navalite....lp

Berserker ::

fireX88 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Mislim da je nakup premiuma napaka. Dobiš zgolj iste puške v drugačni zmodelirani preobleki in brezvezne mape. Kar bi lahko dosegli že z modi.


kaj pa kasnejši odglep njihovih oderuških dlcjev? simpel računica. En dlc 15€, izšli bodo še mislim da 4-je.. in to je??


Armored warfare se ne splača, ker nebo novih pušk, pa štiri mape in vozila so premalo. Za 15 € bi moral dobit 20 map /30 pušk in 20 novih vozil.

mihec87 ::

Premium je za tistega ki ima namen kupit vse dodatke super deal..Za tistega ki ne pa ni..

fredii ::

Je komu jasno, zakaj mi TS3 ful bremza pri bf3, da sploh ne morem igrat? brez TS pa dela ok. A je tolk požrešn?
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

Skyman ::

r3dkv1c4 je izjavil:

insiders slovenia

igra se random game mode and random maps....

po večini imamo vsi premium tako da navalite....lp


ja a nej sam igram?

r3dkv1c4 ::

Skyman je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

insiders slovenia

igra se random game mode and random maps....

po večini imamo vsi premium tako da navalite....lp


ja a nej sam igram?



24/7 pa nismo na serverju.....zadeva je sla v pogon par dni nazaj tako da počasi bo zalaufala....za vikende se toliko bolj...lp

mihec87 je izjavil:

Premium je za tistega ki ima namen kupit vse dodatke super deal..Za tistega ki ne pa ni..


tisti ki ima voljo in zeljo po igranju in kišto za 1.5k € potem bo sigurno kupu dodatek, tisti ki jim je pa tezko dat 40€ letno za špil pa boljše da igra pasijanso.....denar pa naj v oštatrijo nese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

tinlad3n ::

Človek, jst mam komp za max. 400€ pa čist veselo vsak dan špilam BF :)
Zakaj bi rabu kišto za 1.5k €?

Guzzy ::

Za vse druge stvari ki jih komp za 400€ nemore poganjat :D

tinlad3n ::

Česa naprimer? Vse novejše špile laufam na high nastavitvah.
««
104 / 149
»»