» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
101 / 149
»»

Tomaž ::

batista bomb je izjavil:

To ste vi kupili premium (22€)? Mogoče lahko izbereš katere dodatke bi imel ker že imam back to karkand?


Da premium. Žal ne. Jaz sem že tudi imel b2k, ampak se še vseeno splača če si itak imel namen kupit vse dodatke.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaž ()

batista bomb ::

Potem cd-key dobiš na email ali je to škatlasta verzija? Zdaj ko pride ven dodatek CLOSE QUARTERS dobiš to kodo na email?

Ziga Dolhar ::

Ne dobiš kode ali škatle. Ker se v origin store prijaviš s svojim uporabniškim imenom, neposredno (v battlelogu) dobiš dostop do vseh teh stvari.
https://dolhar.si/

batista bomb ::

Hvala. Z visa electron gre plačevat?

M-XXXX ::

Eno vprašanje, tole preko Indijskega proxya deluje tudi za rusko verzijo ali ne?

Tomaž ::

M-XXXX je izjavil:

Eno vprašanje, tole preko Indijskega proxya deluje tudi za rusko verzijo ali ne?


Koliko vem je ruska verzija za vse države enaka.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

connel ::

batista bomb je izjavil:

Hvala. Z visa electron gre plačevat?


Seveda, malo nazaj bi prebral in bi videl, da je meni šlo skozi ;)


Premium dela tudi za rusko verzijo osnovne igre, brez skrbi.

69charger ::

Bi kdo zame nabavil preko indijskega proxija? Ker nimam kreditne, menjam za 25€ paysafecard.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

nejcin ::

kako pri Battlefield 3 tečeš

manniac ::

shift

Skyman ::

Ja glede na to da za ameriko deluje ce si spremenis samo drzavo iz kot prihajas da nastavis na ameriko potem placas v $,velja tak postopek za indijo ali moras uporabiti proxy.Vem da nekdo 2 strani nazaj omenjal da mu je za vsak poskus odtrgalo iz kartice 1€.Lahko kdo to potrdi ce zadeva deluje?

SlimDeluxe ::

Še en lastnik indijskega premiuma :)
Edino ne razumem, kako to da pri checkoutu nimajo niti enega basic checka za državo (če odgovarja naslovu kartice). Se mi zdi da je tole, da se mora naslov ujemati z naslovom lastnika kartice, le en big joke...
PS uporabil sem Tor (bundle verzija s FFjem) in za exit nodes nastavil 2 serverja iz seznama v "view network status"
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

x4en0n ::

Ali mora biti tam ime in priimek isti kot na kartici?

Tomaž ::

x4en0n je izjavil:

Ali mora biti tam ime in priimek isti kot na kartici?


Ne. Važno da je naslov Indijski
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Tomaž ::

Skyman je izjavil:

Ja glede na to da za ameriko deluje ce si spremenis samo drzavo iz kot prihajas da nastavis na ameriko potem placas v $,velja tak postopek za indijo ali moras uporabiti proxy.Vem da nekdo 2 strani nazaj omenjal da mu je za vsak poskus odtrgalo iz kartice 1€.Lahko kdo to potrdi ce zadeva deluje?


Probaj pa boš sam videl :D Mislim da po tistem noben ni želel tega poizkusit.

SlimDeluxe je izjavil:

Še en lastnik indijskega premiuma :)
Edino ne razumem, kako to da pri checkoutu nimajo niti enega basic checka za državo (če odgovarja naslovu kartice). Se mi zdi da je tole, da se mora naslov ujemati z naslovom lastnika kartice, le en big joke...
PS uporabil sem Tor (bundle verzija s FFjem) in za exit nodes nastavil 2 serverja iz seznama v "view network status"


Če kupuješ preko origina vem da moreš vpisat vse podatke iz kartice(ime, priimek, naslov itd.) preko EA strani pa samo št. kartice. Mogoče še EA uporablja star sistem iz časov preden je bil origin.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomaž ()

x4en0n ::

V glavnem. Lahko samo povem da stvar deluje. Treba se je držat Tomaževih napotkov. Edina stvar, ki ni šla po planu so bili proksiji. Ne vem sicer zakaj ampak z nekaterimi mi ni hotelo zaključiti nakupa, zato sem si izbral drugi proksy in je normalno delalo :).

L,p

mokasin ::

Mene pa neki zanima. Na ea.com sem si državo spremenil v Indijo in vklopil en indijski proxy. Šel sem na battlelog in kliknil reklamo in mi je kazalo ceno 1499RS. Potem sem proxy izklopil in vse lepo zaprl. Če zdaj kliknem na reklamo brez vklopljenega proxyja mi še vedno kaže 1499RS. A je to normalno, ker nimam vklopljenega nobenega proxyja. Sem preveril na straneh, ki kažejo tvoj IP. Poskusil sem tudi z drugimi brskalniki. Kupil bom pa verjetno v tem ali naslednjem tednu pa bom sporočil kako je šlo.

dr.Akula ::

Ja kaže ceno za državo katero imaš nastavljeno tudi, če nisi prek proxija.
ni podatka

fredii ::

Dobrodošle bi bile informacije in izkušnje za Close Quarters, seveda če je kdo nabavil in igra. Sprašujem, ker so manjše sobe in bi lahko bilo bolj podobno COD-u.
Thx
P55A-UD3,i5 750 2.67,RAM 8gb,
Radeon HD7870oc 2gb, SSD180

sennheiser ::

Ni še štartal 12.6.2012 pomoje je zelo podobno cod, je pa res da nism coda prešpilu kj dost.

Skyman ::

x4en0n je izjavil:

V glavnem. Lahko samo povem da stvar deluje. Treba se je držat Tomaževih napotkov. Edina stvar, ki ni šla po planu so bili proksiji. Ne vem sicer zakaj ampak z nekaterimi mi ni hotelo zaključiti nakupa, zato sem si izbral drugi proksy in je normalno delalo :).

L,p

Se strinjam hvala tomaz še 1x

Drugace sm probal brez proxija samo da nastavis indija povsod tako na ea kot na battlelog,zadeva NE DELUJE! nekdo je rekel da za vsak poskus trgajo 1€ bom jutri porocal grem na banko pogledat koliko so mi vzel

@fredii
ja izkušenj še ni ker ni odprto še jutri bo znanega kaj več,so pa ze na battlelogu ze serverji postavljeni.Bo pa cod style ampak boljše :D

mokasin ::

Skyman je izjavil:

x4en0n je izjavil:

V glavnem. Lahko samo povem da stvar deluje. Treba se je držat Tomaževih napotkov. Edina stvar, ki ni šla po planu so bili proksiji. Ne vem sicer zakaj ampak z nekaterimi mi ni hotelo zaključiti nakupa, zato sem si izbral drugi proksy in je normalno delalo :).

L,p

Se strinjam hvala tomaz še 1x

Drugace sm probal brez proxija samo da nastavis indija povsod tako na ea kot na battlelog,zadeva NE DELUJE! nekdo je rekel da za vsak poskus trgajo 1€ bom jutri porocal grem na banko pogledat koliko so mi vzel

@fredii
ja izkušenj še ni ker ni odprto še jutri bo znanega kaj več,so pa ze na battlelogu ze serverji postavljeni.Bo pa cod style ampak boljše :D


A ceno ti pokaže v RS? Meni pokaže 1499RS tudi brez proxija.

54j0 ::

Indijski nateg deluje, potrjujem še jaz :).

Close Quarters dodatek je bil na net "spuščen" pred urco, serverjev pa je že zdaj kot dreka. Da vidimo, če je za kaj :D.

Skyman ::

Jz sm mislil da je close quaters notri v updejtu prisel pa sm veselil da bom loh igral z indijskem premium,poj pa moram sedaj se 2.8gb za close quaters dol potegnit :( sei bo pa akcija.. Sicer so bili ze vceraj serverji dodani a brez vojakov

54j0 ::

Jp, kr dodajajo te Gb :D Počasi se začenjam sekirat, ker sem stvar naložil na ssd, heh. Zgleda, da se bo Skyrim počasi selil na polža :))

meandmouse ::

Meni se zadeva vstavi pri loading screenu(close quaters), ostalo vse dela. Ima še kdo takšen problem?

Zgodovina sprememb…

Skyman ::

meandmouse je izjavil:

Meni se zadeva vstavi pri loading screenu. Ima še kdo takšen problem?


zaenkrat še ne ker se mi mora zadeva nalozit 4mb povezava malo pač traja. Bom pa seveda poročal kako zadeva deluje.Da ni spet podobna zgodba kot pri vsakem updejtu da zadeva rabi kaksn fajl popravk za rusko verzijo..

@THC_54j0
Ja tudi jaz zadevo imam nalozeno na SSD sreca da je to edina igra ki jo imam trenutno gor.

Tomaž ::

mokasin je izjavil:

Skyman je izjavil:

x4en0n je izjavil:

V glavnem. Lahko samo povem da stvar deluje. Treba se je držat Tomaževih napotkov. Edina stvar, ki ni šla po planu so bili proksiji. Ne vem sicer zakaj ampak z nekaterimi mi ni hotelo zaključiti nakupa, zato sem si izbral drugi proksy in je normalno delalo :).

L,p

Se strinjam hvala tomaz še 1x

Drugace sm probal brez proxija samo da nastavis indija povsod tako na ea kot na battlelog,zadeva NE DELUJE! nekdo je rekel da za vsak poskus trgajo 1€ bom jutri porocal grem na banko pogledat koliko so mi vzel

@fredii
ja izkušenj še ni ker ni odprto še jutri bo znanega kaj več,so pa ze na battlelogu ze serverji postavljeni.Bo pa cod style ampak boljše :D


A ceno ti pokaže v RS? Meni pokaže 1499RS tudi brez proxija.


Enako je pisalo Skymanu brez proxyja in mu ni delovalo tako kot še enemu nekaj strani nazaj.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Netrunner ::

kako fajn da ko prideš domov in hočeš sprobat close quarters in ugotoviš da ga je treba še prej prenest iz neta .. eh ja bom že počakal :)

mogoče kdo ve kaj je tista opcija "Premium" pri DETAILED sekciji ??? zakaj je potrebna?

pa še to .. mogoče kdo ve kje je kak dober info o novih game modih? .. sanja se mi ne kaj je gun master ??
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

Tomaž ::

Netrunner je izjavil:

kako fajn da ko prideš domov in hočeš sprobat close quarters in ugotoviš da ga je treba še prej prenest iz neta .. eh ja bom že počakal :)

mogoče kdo ve kaj je tista opcija "Premium" pri DETAILED sekciji ??? zakaj je potrebna?

pa še to .. mogoče kdo ve kje je kak dober info o novih game modih? .. sanja se mi ne kaj je gun master ??


Tisti Premium pri DETAILED sekciji je, da lahko pridejo gor tisti ki so "Premium". Če imaš Premium in pogledaš videlo Premium Video 1: Close Quarters Playing Tips je razloženo. Drugače pa gre to za game mod kjer začnejo vsi z pištolo potem pa ko enega ubiješ dobiš boljše orožje itd. do noža na koncu. V COD MW2 se spomnim da je bilo to.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Bananovec ::

To je GunGame. Imel ga je že CounterStrike 1.6 in morda še katera igra pred njim (Quake?).
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

123_meni ::

ŽIVJO,

ali se da tale indiski update placat tudi preko paypal

mokasin ::

123_meni je izjavil:

ŽIVJO,

ali se da tale indiski update placat tudi preko paypal


Ne žal se ne da. Le s kartico je možno.

Guzzy ::

zakaj za vraga dodajajo te premiume, kot da igramo en f2p igro, sej smo dali 40 eur zanjo zdej pa mormo dat še dnarja da lahko igramo kake gamemode ki ga brez premiuma nemoreš... srsly

Tomaž ::

Moji prvi občutki po nekje slabi uri igranja na serverju z 24 igralci so naslednji. Moram rečt, da sem malo razočaran na CQ. Gun mester je skoraj 80% odvisen od sreče, z kakšnim orožjem in kje ti pride nasprotnik. Conquest Domination pa poteka zelo zelo hitro. Squad oz. celotna ekipa more dobro sodelovat in večina sploh ne oživlja. Če bi bil navadni Conquest bi bilo dosti boljše po mojem mnenju. Ko bodo prišli zasebni serverji bo boljše čeprav se bo vrjetno našel tu in tam kakšen butast admin :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

ZaphodBB ::

To je bedno se strinjam, gamemodi tudi ne bi smeli biti vezani na dodatke. Za gornji post se pa opravičujem, ampak je bla lepa priložnost. :)

BigWhale ::

Gun master je za taksne kot sem jaz, torej taksne, ki zadanejo kaj samo s tankom, cisti nightmare. Sploh zato, ker je precej odvisen od srece. V 80% me ustrelijo v hrbet. Sem probal ritensko hodit nekaj casa. Je blo isto! ;>

TechBeats ::

Ej folk, baje đabe tole kopujete iz Indije, nek BF3 "geek" iz klana mi je rekel, da dela samo 2 dni potem ti vrne denar in resetera account na stdandard verzijo..
AciD TriP

Tomaž ::

TechBeats je izjavil:

Ej folk, baje đabe tole kopujete iz Indije, nek BF3 "geek" iz klana mi je rekel, da dela samo 2 dni potem ti vrne denar in resetera account na stdandard verzijo..


Očitno se ti je zlagal al pa je on nekaj naredil narobe. Jaz ga že imam 7 dni.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

connel ::

Poudarek bi moral biti na baje, kar ti pove vse.

meandmouse ::

Mogoče je dobro pustit na ea account in battlelog account, da si iz Indije. Ampak dvomim, da se bo zadeva resetirala.

Guzzy ::

zakaj se je moj post zbrisal?

TechBeats ::

Tomaž je izjavil:

TechBeats je izjavil:

Ej folk, baje đabe tole kopujete iz Indije, nek BF3 "geek" iz klana mi je rekel, da dela samo 2 dni potem ti vrne denar in resetera account na stdandard verzijo..


Očitno se ti je zlagal al pa je on nekaj naredil narobe. Jaz ga že imam 7 dni.



Aja kul pol.. Sicer sem pa samo omenil, če mogoče kdo kaj več ve, a je 100% res al ni.. :D
AciD TriP

sajko33 ::

Samo toliko... Ta vikend bo double xp. Tko, da se splača igrat in na levlat v kolikor trenutno ne igrate resno.
http://www.pcgamer.com/2012/06/13/battl...

sennheiser ::

Cq je za odlična stvar za kratke hitre runde. Gun master mi je zanimiv način igre.

Berserker ::

Počasi gre tole bildanje levelov gor. Grozno pa je da imajo nekateri igralci že orla stotko, kar pomeni, da so se ti ljudje očitno odrekli socialnemu življenju in vsakodnevnim dejavnostim.

Me je pa groza, ko sem videl, koliko igralcev na pc si je kupilo premium (oz. "igro so kupili drugič"), pro-kapitalističnim EA kravatarjem pa se smeje ob ponovnem zaslužku pogrete juhe. Očitno brezglavo kupovanje dlc-jev ni več zgolj domena ameriških najstnikov na konzolah. Še kdo sploh razmišlja o mod tools ?

Tomaž ::

meandmouse je izjavil:

Mogoče je dobro pustit na ea account in battlelog account, da si iz Indije. Ampak dvomim, da se bo zadeva resetirala.


Jaz sem ga spremenil nazaj na Slovenijo po nekaj enem dnevu in zadeva še vedno deluje.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Ziga Dolhar ::

Jah - moraš presodit, koliko zabave ti igra nudi.

Izvirnik me je prišel 30 evrov - physical warfare pack, skupaj s poštnino (ker sva si jo z Omego delila). Za ta denar sem imel pol leta precej kvalitetne večerne zabave skoraj vsak večer, v odlični družbi. Upoštevajoč 220 ur igranja (sladkijezus!) to znese 0,14 evra na uro. Ker nisem "gamer" in tudi sicer nimam preveč časa in igram relativno malo, znaša moja psihološka točka preloma (koliko sem pripravljen povsem dobre vesti plačati za zabavo) približno 2 evra na uro. BF se je torej do sedaj izjemno dobro odrezal.

Upoštevajoč, kaj vse dobim (oz. bom bojda dobil) za 20 evrov, odločitev ni težka. Že 'evropskih' 50 evrov bi pač dal - sicer ne tako dobre volje, a vseeno. Gre za precej obsežen paket dodatkov in, upamda, tudi zabave.
https://dolhar.si/

qwea ::

A Battlefield 3 premium je dodatek za BF3? Ali je to cel špil z dodatki?
Thanks

Ziga Dolhar ::

Dodatek.
https://dolhar.si/
««
101 / 149
»»