» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
93 / 149
»»

connel ::

Heh, vedno ko bo novi update naredi google search za bf3 new update fix ;)

DrSergioDJ ::

sam so res bedne napake...vidim, da recimo lahko komot hodiš "off map" in se v večini primerov nič ne zgodi...potem T-UGS mi ne dela več kot bi moral (vsi pridejo mimo brez da bi mi jih kazalo na mapi... :P)...
...

Janac ::

z kakimi graficnami igrate?

ziga1990 ::

gtx 470
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

DrSergioDJ ::

gtx570
...

Berserker ::

ziga1990 je izjavil:

kot so nekateri že povedali oprema ti ne pomaga če ne znaš igrat ali si neizkušen



Meni ni potrebno tole pravit. Sam sem nadrkal eno puško do potankosti (no zdaj po updejtu bo baje drugače). Največ ubojev sem tako ali tako naredil z začetno AK-74M. PKP je postal top mitraljez, kar je bil Type 88 v bfbc2.

HD 6850

Zgodovina sprememb…

Mentalist ::

Pa vam šteka kaj?
Lool.

Skyman ::

Mentalist je izjavil:

Pa vam šteka kaj?

sam imam 7970 pa mi mogoce gulf of oman malo lagne nwm kje je fora,ker ostale mape preporosto letijo..

fireX88 ::

jst nam 4870 oc medium/high pa glajena na minimum pa mam fpsje nekje na 30 pa do 60.razen v gulf of man mi pade tudi na 20 tm ko je tocka f ko letim z coperjem drugac je igrano..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

69charger ::

GTX550Ti,1280x1024 na High,dela super samo na vsake toliko časa se vseskupaj za sekundo ustavi potem pa naprej... Kar vredu.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Gizm0 ::

Sem po dveh mesecih spet zalaufal špil, pa vidim, da se ni nič spremenilo - kicked by admin po prvih nekaj minutah igre... Toliko debilnih adminov kot jih ima BF3 nimajo vse ostale igre skupaj.

Drugače pa so precej povečali TTK pri dogfightih, tako da je to dobra stvar. Ampak še vedno pa ni mirror balance-a glede SU-35 in F-18, tako da zdaj flanker še precej težje sestreli horneta, če se najdeta 2 pilota približno enaka po skillu.

Guzzy ::

GTX560Ti na 1980x1024, mam na AUTO, tako da je nekje med MED in HIGH

TOP ::

Na kateri strani pride po updejtu,tisti ki mamo Rusko verzijo Angleški jezik.

Skyman ::

ima mogoce se kdo kaksno podobno tezavco,da v sami igri ti kaze drugacen rank kot si v resnici.. opazil po patchanju da so ranki v sami igri drugacni kot ga imaš sicer.

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

connel ::

TOP, google it, resno. Kmalu po updejtu je bil že zunaj popravek. Snel sem ga tukaj : http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3...

arjan_t ::

connel ::

Mhm, kar tudi piše pod opisom.

BALAST ::

Ups, da je ruski limited res tako omejen nisem vedel.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Skyman ::

BALAST je izjavil:

BF3 skupaj s B2K DLCjem za 20€, so pa zelo zanesljiva trgovinca, kjer v slabi uri prejmete cd-ključ.


jz sm narocil prek njih bf3 rusko verzijo+DLC vse dobu v 15min od odaje naročila kar je dalec od 1h 8-):D

Skyman ::

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, players from Slovenia are not allowed. WTF

mr1two ::

LOL, rasisti eni. Se bojijo tujcev, da nebi ukradli "delovnih" mest in se usedli na socialno :))

Skyman ::

hehe ja točno tako.Šel sm pa na ruski server res lovda poj se pa nc ne zgodi sam v battlelogu ta napis vidim.Še en dokaz da SLOVENIA OWNA!! se bojijo batine

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

fireX88 ::

Skyman je izjavil:

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Sorry, players from Slovenia are not allowed. WTF


tebi vsaj napiše... meni pa sm to piše: "Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: ???? " what what :))
noobi eni!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

manniac ::

men pa ta pach gre na žive puške sploh niso vec natance.
kateri attacment naj uporabim, da se metki ne rasprsijo prevec

BigWhale ::

mr1two je izjavil:

LOL, rasisti eni. Se bojijo tujcev, da nebi ukradli "delovnih" mest in se usedli na socialno :))


Rasisti? Sej ni reku, da crnci niso dobrodosli.

Berserker ::

BigWhale je izjavil:

mr1two je izjavil:

LOL, rasisti eni. Se bojijo tujcev, da nebi ukradli "delovnih" mest in se usedli na socialno :))


Rasisti? Sej ni reku, da crnci niso dobrodosli.


Potem pa bo nacionalizem...

69charger ::

Zjeban je ta novi patch,res so odpravili nekaj zoprnih stvari ampak unbalance je pa neznosen. Nekaj dni nazaj sem veselo šopal score po 24-3 itd. danes sem pa komaj na pozitiven ratio prišel. Premočne višji level puške,jeti so še bolj zoprni.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Poldi112 ::

Ne jamrat, sta ti ziga in mihec lepo povedala, da če si noob ti nobeno orožje ne bo pomagalo :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

69charger ::

A res no ti meni o noobih,M320 pa gasa je pa čisto normalno ane? Pa da z M9 z enim shotom ubiješ nekoga,ne serji.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

connel ::

Ma zjebali so cel sistem s tem patchem, lahko bi nam bilo že jasno da EA/DICE čisto vedno eno stvar popravi, po možnosti še te ne v celoti, obenem pa pokravi še cel kup stvari, ki sploh niso potrebovale popravka. Ta igra si vsekakor zasluži beta oz. celo alpha naslov zraven, ker tole skorpucalo nikakor ni dokončana igra, po tem patchu pa sploh ne.

BigWhale ::

69charger je izjavil:

A res no ti meni o noobih,M320 pa gasa je pa čisto normalno ane? Pa da z M9 z enim shotom ubiješ nekoga,ne serji.


O M320 sem sicer ze povedal svoje. M9? Hihi. M9 ima deklariran lethal range 50m kar pomeni da od te razdalje naprej pada. Zadetek v glavo, bo vsakogar onesposobil. Nekam drugam v telo pa odvisno od tega kam zadenes. :>

ziga1990 ::

connel je izjavil:

Ma zjebali so cel sistem s tem patchem, lahko bi nam bilo že jasno da EA/DICE čisto vedno eno stvar popravi, po možnosti še te ne v celoti, obenem pa pokravi še cel kup stvari, ki sploh niso potrebovale popravka. Ta igra si vsekakor zasluži beta oz. celo alpha naslov zraven, ker tole skorpucalo nikakor ni dokončana igra, po tem patchu pa sploh ne.


a ves kako se odločajo kaj bojo popravili uprašajo nas igralce in pol popravijo sam problem pa je da je veliko COD igralcev in ti pol nardijo šmorn jaz bi rad pravo razmerje moči med pehoto/letali/helikopterji/vozilih in večji domet možnarja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

connel ::

Pred patchem je bilo razmerje čisto v redu, sestrelil sem lahko kar sem hotel in se v določenem trenutku odločil da ga bom, naj bo to chopper ali pa letalo, tank sem prav tako lahko brez problema razbil. Đizs, že prej se je dalo razbit tank presneto hitro, sedaj pa raje sploh ne govorim, se raje peljem s humvijem kot pa s tankom. Najbolj smešno mi je, da najbolj podpirajo ta patch in šibke tanke igralci, ki praktično nimajo ama nobenih pravih izkušenj v bojevanju s tankom (sem šel prav gledat profile zagovornikov).

Ziga Dolhar ::

Kako pa iz profilov zagovornikov ugotoviš, ali imajo "prave izkušnje v bojevanju s tankom"?
https://dolhar.si/

connel ::

Če igrajo izključno pehoto, metro like mapah, so level 100 in praktično nimajo nobenih killov s tankom, chopperjem, letalom ali rpgji je težko spregledati, da nimajo nobenih izkušenj. To je ravno tako, kot bi jaz govoril o bojevanju z letali.

mr1two ::

Če v tanku preživi po par ur in ima samo par 10 killov z njim, pol je verjetno samo pešak. In še to kak rambo z strojnicami, ki še c4 pozabi vzet za boj proti tankom :)

Prej so bila vozila čisto ok, edino kar bi lahko bilo bolše narjeno je res to, da bi z enim šusom tanka ali rpgjem(ki je tako ali tako loterija zadet letalo ali helija) onesposobu vozilo. Ne ravno insta kill, ampak tok da mora it na tla.
Kolikor sedaj čitam je pa vse skup iz papirja narjeno.

BigWhale ::

Meh.

Ce gre za 1v1 boj, potem tank nima za burek proti letalu ali helikopterju s primerno oborozitvijo. A hkrati, zadetek letala ali helikopterja z tankovsko granato mora biti instant kill. Sabot round od 120mm kanona, ki ga ima M1A1 prebije 620mm oklepa na razdalji enega kilometra. Ce s tem zadanes karkoli v zraku, mora takoj dol past. :>

Po drugi strani pa vsa letala in helikopterji napadejo tank iz zraka in ena dobro merjena raketa v zgornjo kupolo takoj onesposobi tank.

PARTyZAN ::

Pozabljaš seveda, da BF3 ni, in se niti ne trudi biti simulacija.

Ziga Dolhar ::

BigWhale je izjavil:

Sabot round od 120mm kanona, ki ga ima M1A1 prebije 620mm oklepa na razdalji enega kilometra. Ce s tem zadanes karkoli v zraku, mora takoj dol past. :>


Nasprotno, ljubi Watson! Taka stvar še dolgo ne sme dol past! :P Če sploh kaj pade dol :P.
https://dolhar.si/

Berserker ::

PARTyZAN je izjavil:

Pozabljaš seveda, da BF3 ni, in se niti ne trudi biti simulacija.


Ne je pa vizualno dokaj resnična. Ni tole Halo in podobne igre ko so letečneži obdani z ščiti.

BigWhale ::

PARTyZAN je izjavil:

Pozabljaš seveda, da BF3 ni, in se niti ne trudi biti simulacija.


Precej bolj se trudi biti simulacija kot kaksen CoD. Poleg tega se trudi biti uravnotezena igra. Ce imas ena stran insta-kill pol ga mora imeti tudi druga.

Mitch ::

Je pa tale BF3 bolj podoben CODu kot pa kakšnemu BF2. Predvsem vozila (tanki, letala, helikopterji) so slabše vodljiva kot v dvojki da mejijo na neuporabna. Skoraj v vseh pogledih je BF3 praktično nazadoval glede na dvojko...

Guzzy ::

Meni se zdijo dovolj vodljiva in uporabna. Če bi jih buffali bi pa itak blo vse OP

TOP ::

Mitch je izjavil:

Je pa tale BF3 bolj podoben CODu kot pa kakšnemu BF2. Predvsem vozila (tanki, letala, helikopterji) so slabše vodljiva kot v dvojki da mejijo na neuporabna. Skoraj v vseh pogledih je BF3 praktično nazadoval glede na dvojko...

To se tebi samo zdi malo bolj še enkrat poglej obe,ma tako da jih igraš,najprej eno potem drugo pa boš videl,da se motiš,oziroma ti maš tak občutek.

ziga1990 ::

kako vam uspe vodt tv missle mam težave z usmerjanjem
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Freaxx ::

z TV missile je men ratalo kaj zadet samo ko sem letel z pilotom preko skypa. Večkrat rabiš probat da se malo navadiš, pol pa rušiš tanke ko zastavo :)

ziga1990 ::

f-35 so pa naredili uporabnega za vse
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Spock83 ::

Vidim, da z letalom je težje sesuti s topom heli ali drugo letalo. Je pa precje lažje (spet) ubiti pešaka s topom in z nevodljivimi raketami (slednji spet letijo direktno po ravni liniji, kar mi ni všeč.). Vsaj pešaki z AA orožjem imajo manjši domet. Pa tudi raketam je precej bolj enostavno pobegnit.

RejZoR ::

Mi zna kdo povedat kaj zaboga moram naredit v kampanji, ko prideš čez en hrib in vidiš ruska letala kako mečejo dol padalce. V temu delu pride en tank in smo skriti za kamnito steno, Montes mi reče naj pridem k njemu, da bom sesul tank z AT, ampak pofukanega AT-ja nihče niti nima v bližini niti mi ga ne da oz ga jezst nimam. Kako zaboga nej sesujem tank s puško!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com
««
93 / 149
»»