» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
88 / 149
»»

Poldi112 ::

Detajli som dal na low. Obakrat. Oz. kasneje nisem preverjal, ampak verjetno se sami niso spremenili.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

123_meni ::

PNG je izjavil:

Mislil je eksponentno in ne eksplicitno.


Jp to sm mislu ja :)

mr1two ::

No ja, sej 5750/6750/4850 je približno isti rang, tako da se ni kaj dosti čuditi... Ni ravno grafična za igrat na takšnih resolucijah, vsaj BF3 ne...Čeprav se mi zdijo FPSji vseeno nekam nizki, ker imam filing da vsaj 30-35 bi mogla plunt ven, če je vse na low...

x4en0n ::

Mene pa zanima, če ve kdo kako rešiti problem. Vsake toliko časa mi med igranjem igerca freezne in potem napiše has stopped working.

Računalnik:
-AMD x6 1075T
-MSI N460GTX HAWK
-4gb rama (ampak sem trenutno na 32bit tako da je treba upoštevat samo 3gb)

V kratkem si bom naložil 64x, bo to rešilo problem?

Hvala, lp

BALAST ::

Ta problem je bil pogost pri BF3 in Gigabyte gtx560 in glavni krivec je bila serijsko slaba izdelava grafične kartice.

Nekateri so to rešili z dvigom napetosti grafičnega jedra (program MSI Afterburner) za +0.05v.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

fireX88 ::

BALAST grafična je čisto druga!!

si probal kako je če izklopiš zvočno?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

yayo ::

BALAST je izjavil:

Ta problem je bil pogost pri BF3 in Gigabyte gtx560 in glavni krivec je bila serijsko slaba izdelava grafične kartice.

Nekateri so to rešili z dvigom napetosti grafičnega jedra (program MSI Afterburner) za +0.05v.


560 TI je imela probleme samo in izključno z Battlefield 3 kar, z malo logike, pomeni, da je problematična igra in ne kartica. Ampak izpade obratno, ker je BF3 tip igre, ki se proda v milijonskih količinah, od teh milijonov kupcev pa je marsikateri šel upgrejdat svojo škatlo ravno z Nvidia GTX 560 TI, ker je pač bila lani best buy v srednje višjem razredu. Seveda je potem nastopil gnev najstikov, ker jim je BF3 bil v tistem trenutku najpomembnejša zadeva v življenju, Nvidia je na vrat na nos pričela metati ven nove biose z zvišano voltažo jedra v strahu pred slabo reklamo, omenjeni nastniki so pričeli flešat kartice in zaradi neznanja marsikatero uničili. The End.

ziga1990 ::

zdaj me pa malo že nervirajo neuravnotežene strani zmeraj ko grem pridem na server in kaj vidm ena stran igra team play druga vsak zase izid pa ve vsak
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

TOP ::

yayo je izjavil:

BALAST je izjavil:

Ta problem je bil pogost pri BF3 in Gigabyte gtx560 in glavni krivec je bila serijsko slaba izdelava grafične kartice.

Nekateri so to rešili z dvigom napetosti grafičnega jedra (program MSI Afterburner) za +0.05v.


560 TI je imela probleme samo in izključno z Battlefield 3 kar, z malo logike, pomeni, da je problematična igra in ne kartica. Ampak izpade obratno, ker je BF3 tip igre, ki se proda v milijonskih količinah, od teh milijonov kupcev pa je marsikateri šel upgrejdat svojo škatlo ravno z Nvidia GTX 560 TI, ker je pač bila lani best buy v srednje višjem razredu. Seveda je potem nastopil gnev najstikov, ker jim je BF3 bil v tistem trenutku najpomembnejša zadeva v življenju, Nvidia je na vrat na nos pričela metati ven nove biose z zvišano voltažo jedra v strahu pred slabo reklamo, omenjeni nastniki so pričeli flešat kartice in zaradi neznanja marsikatero uničili. The End.

Tukaj si mal narobe tole napisal.Probleme so imeli izključno samo overclock verzije,najpogostejše so bile Gigabyte,ker jaz sem mel MSI Hawk in nikakoršnih problemov.In tudi flešat jo ni bilo potrebno,ampak kot je BALAST napisal,samo voltažo si mal znižal in je delalo BP.Kasneje ko so naredili nove gonilnike pa so tudi to poštimali.

yayo ::

Čisto možno da gre za OC verzijo kartice, sam BF3 nisem igral, ampak precej pogosto pa pogledam MSI forum, ker imam njihovo kartico. Ko je izšel BF3 je naenkrat aktivnost na forumo poskočila vsaj za 50%, če ne za 100. Vsi so jamrali, da so z BF3 multiplayerjem križi in težave, pa ne samo imetniki 560 ti kartic, 570 in 580 so bile tudi v igri. Nvidia je takrat objavila nov bios za GTX 560 TI, MSI ga je predelal v več različic, ker so razlike v raznih revizijah kartice. Moderatorji na forumu so posameznikom svetovali naj se obrnejo na MSI support, ker MSI ne omogoča več prosti update biosa (niti skozi Live Update program). Nekateri so preko supporta dobili nove biose in jih naprej ponujali ostalim. Pa "stručkoti" so pričeli z modifikacijami generičnega Nvidia biosa in svoje umotvore ponujali preko foruma optimistom. Kolikor se spominjam so novi biosi celo zviševali voltažo, zagotovo pri inačici za mojo 560 Ti OC. Je pa res, da so moderatorji najpogosteje svetovali undervoltanje.

x4en0n ::

Torej rešitve za ta problem ni?

Jutri nameščam 64bitni sistem in vam sporočim, če bo kaj razlike.

Bananovec ::

Gigabyte je od maja (ali pa še prej?) razpošiljal rahlo defektne kartice linije GTX 5xx.
GB in morda še kdo. Bilo stokrat napisano,
za težave v igri so bili krivci trije (tudi že 100x napisano):
-Nvidia in neumni gonilniki
-DICE in neumna optimizacija/whatewa
-GB in rahlo defektne kartice

Te defektne kartice so prikazovale anomalije v vseh BOLJ zahtevnih igrah.
In za te kartice ni druge rešitve, kot da uveljavljaš stvarno napako. Res pa je, da takih kartic je malo in si jih moral res orenk obremeniti.
Gotovo/basta.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Guzzy ::

Aja niso porihtal težav z gonilniki :) Še vedno moram višat voltažo.

Tomaž ::

A je kdo za to
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

DrSergioDJ ::

Je zanimivo, samo kot vidim, slovenci ne smemo igrati... :P
...

Rippy ::

x4en0n je izjavil:

Torej rešitve za ta problem ni?

Jutri nameščam 64bitni sistem in vam sporočim, če bo kaj razlike.


Rešitev je. Underclock ali povišjati voltažo.

mihec87 ::

Rippy je izjavil:

x4en0n je izjavil:

Torej rešitve za ta problem ni?

Jutri nameščam 64bitni sistem in vam sporočim, če bo kaj razlike.


Rešitev je. Underclock ali povišjati voltažo.


x4en0n nima grafične GTX 5xx....Pač pa MSI N460GTX HAWK

manniac ::

DrSergioDJ je izjavil:

Je zanimivo, samo kot vidim, slovenci ne smemo igrati... :P


smo predobri za njih

Tomaž ::

Novi dodatek LINK
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

fireX88 ::

nimam fbja...kaj lahko kaj več poveš???
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Skyman ::

fireX88 je izjavil:

nimam fbja...kaj lahko kaj več poveš???

evo sam zate firex88 http://www.battlefield.com/battlefield3...

Ziga Dolhar ::

Napoved 3 dodatkov.

Res ne vem zakaj je bilo treba linkat na FB ... :)
https://dolhar.si/

PNG ::

No super, takšnega dodatka se pa lahko veselim. CQ =)

Gizm0 ::

Očitno gre za Battleduty 3 DLC :'(
Armored Kill dodatek se po drugi strani sliši zanimiv, ampak verjetno bo špil že mrtev do takrat...

Back to playing Tribes:Ascend I guess :)

Tomaž ::

Ziga Dolhar je izjavil:

Napoved 3 dodatkov.

Res ne vem zakaj je bilo treba linkat na FB ... :)


Pomota je bila ;((
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

fireX88 ::

Skyman je izjavil:

fireX88 je izjavil:

nimam fbja...kaj lahko kaj več poveš???

evo sam zate firex88 http://www.battlefield.com/battlefield3...


ves ce bi bil tudi ti ces teden odvisen od telefona s katerim lahko dostopas do neta bi tudi sam rajsi vidu da nekdo prilima link do kaksnih novosti!

drugac pa hvala!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

x4en0n ::

Torej, namestil sem win 7 64bit in zadeva je samo še slabša. Za razliko od prej zdaj sploh ne morem igrati. Na začetku sem lahko zaigral ene dve rundi nato pa sem menjal server ter me je po približno 30 sekundah vrglo ven in napisalo: "your connection to the server has failed."

Probal sem zagnati kompatibilno z win 7, ista pesem ... ne deluje....

Ima kdo kakšen nasvet, ali naj kr spet formatiram in lepo 32bit jovo na novo u pm ! :@

polde66 ::

Imam Ati radeon HD 5750 512mb grafično, proc je X4 640 amd, plata Gigabyte GA-880GM-UD2h in 8 gb ram. Pa Nec ips23" monitor. Zanima me koliko se bi poznalo če bi menjal grafiko s kakšno HD6950, HD6870, GTX 560 ali kaj v tem razredu. Ali se mi to sploh splača? Cena pa do 200 eur.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

BALAST ::

Pri BF3 bi se poznalo ogromno, navsezadnje so grafične, ki si jih napisal 2x zmogljivejše od HD5750.

http://www.tomshardware.com/reviews/bat...
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

fireX88 ::

pocak se malo pa potem reskiraj se kak evro vec 7850..dosega rezultate nekje med 6950 in 6970..odvisno zakaj se gre,sratka poglej si teste!! grafa se ni vni,bo pa kmali!! cena upam da bo nekje do 250€... pa nevem kje si ti vidu da je 6950 pod 200€...razen ce razmislajs o rabljeni?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

polde66 ::

polde

fireX88 ::

aja tujina:-D
no potem pa to vzami, cena glede na performance je super tukaj:-D
smza to firmo pa prvic slisim!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

x4en0n ::

x4en0n je izjavil:

Torej, namestil sem win 7 64bit in zadeva je samo še slabša. Za razliko od prej zdaj sploh ne morem igrati. Na začetku sem lahko zaigral ene dve rundi nato pa sem menjal server ter me je po približno 30 sekundah vrglo ven in napisalo: "your connection to the server has failed."

Probal sem zagnati kompatibilno z win 7, ista pesem ... ne deluje....

Ima kdo kakšen nasvet, ali naj kr spet formatiram in lepo 32bit jovo na novo u pm ! :@


Se opravičujem za ta post bil sem jezen zelooo xD :)

Sedaj igra dela normalno, verjetno ni delalo zaradi updatov od win 7. Ko sem danes lepo vse do konca updatal igra dela normalno .... vsaj za zdaj.

L,p

SlimDeluxe ::

OMG imam velike upe za tale Armored Kill :)

Pa upam, da razmišljajo o Last man standing game modu... Npr. 16 vs 16 tankov, ali 16 viperjev vs. 16 havokov :) Samo z arkadnostjo vozil vprašanje kako bi to skupaj pasalo.

Ali pa: 16 viperjev vs 16 kasatk, lol... To bi šele "prdelo"
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

69charger ::

Slišim da pride nov DLC junija za BF3 :P
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

Poldi112 ::

16v16 se mi zdi malo dolgočasno. Če se že gredo tankovski spopad naj naredijo vsaj Kursk.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

polde66 ::

Oj,
zanimajo me izkušnje s to grafično kartico, ali so še slabosti v igranju BF3, ali je treba fleshati bios oz. ali je z novini gonilniki Nvidia napaka odpravljena. U bistvu sli je nakup te kartice dobr. Še kartica: http://www.pixmania.si/si/uk/8901204/ar...
Hvala za odgovore.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

arjan_t ::

polde66 je izjavil:

Oj,
zanimajo me izkušnje s to grafično kartico, ali so še slabosti v igranju BF3, ali je treba fleshati bios oz. ali je z novini gonilniki Nvidia napaka odpravljena. U bistvu sli je nakup te kartice dobr. Še kartica: http://www.pixmania.si/si/uk/8901204/ar...
Hvala za odgovore.


tisto s prenizkimi voltažami je bilo čisto od proizvajalca odvisno, moja MSI ni imela nobenih problemov, za ASUS ne vem

BigWhale ::

Poldi112 je izjavil:

16v16 se mi zdi malo dolgočasno. Če se že gredo tankovski spopad naj naredijo vsaj Kursk.


16v16 je zgleda za Close Quarters, kar je povsem dovolj. Operation Metro je na 32v32 je cisti nonsense, se 16v16 je vcasih prevec.

fireX88 ::

to je nemogoče..kk igra hitro izumira, na HC sploh več ni igralcev!! EA bo moral nekaj naredit glede tega...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ziga Dolhar ::

Na HC ni igralcev? Mi z Omego, BigWhaleom in Mavrikom redno prihajamo (edinole) na HC strežnike polne igralcev ...
https://dolhar.si/

fireX88 ::

včeraj sem hotel igrat in ni blo nič skoraj...no danes je malo boljše, ampak ni to kar je bilo na začetku... Večina serverjev katere sem imel pod favorit na začetko so bili polni, zdj je pa vse bogo!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ziga Dolhar ::

Ne išču po priljubljenih strežnikih, ampak naredi ad-hoc filter, pa je.
https://dolhar.si/

connel ::

No ja, serverji so kar polni, sploh hc, na tistih kjer redno igram. Je pa res, da imajo precej prste zraven admini na serverjih. Kickan že tolikokrat da glava peče, pa ne samo jaz, še drugi iz klana isto. Razlogi? Vrsta neumnosti, od tega, da če si dober, recimo v tanku te kickajo, da pojdi kam drugam boostat do tega da prevečkrat ubiješ admina itn. Včasih že resno razmišljam, da so admini na stopnji 3 letnega otroka, ki so mu vzeli igračo. Živa žalost.

fireX88 ::

sj ne samo po pribljubljenih, ampak imam filtre na nekatere evropske države narejene....nevem mogoče je med tednom kaj drugače, vendar med tednom nemorem igrat! Glede kikanja/benanja je pa res ena velika žalost!! :|
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

BigWhale ::

Nam se je sam enkrat al dvakrat nardil da so koga kicknil, ker je bil predobr. :>

69charger ::

Kaj pravite o treh novih DLCjih letos za BF3? Close Quarters(majhne mape,nova orožja in vozila),Armored Kill(največje mape do sedaj v vseh BF igrah,nova vozila) in End Game(detajli neznani).
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

SLO_Robert ::

Admine pač boli ego , ko ga kilaš na njegovemu serverju , ki ga plačuje . Se spomnem , ko sem igral BF2 s SBPjovci na njihovem serverju in sem jih tamanil z avijonom , še posebej admina ,kako je sopihal in tolku po tipkovnici preklel vse živo in si sproti izmišljal pravila , da me je lahko kicku .Jest pa vse slišal na teamspeaku , ki sem bil gor z drugim imenom :))

mr1two ::

Jaz bi rad videl te admine ki kickajo folk dol tko brez utemeljenih razlogov... sm tudi sam ene 2x že mislu uprašat, če ga mamica pusti igrati do tko kasne ure, ker sm res dobil filing da je bil na drugi strani en 12 letnik brez osnovnih manir.
Ne morš si kot admin privoščit nekih takih manevrov: kicked for pwning too much... Človek, sej je samo igra no:)

connel ::

Mja, je soklanovec sprožil to debato z enim adminom, 3x lahko vprašaš kolk časa je bil gor, hint - ne dolgo. Enostavno niso sposobni osnovnih manir.
Za starost sem tudi jaz tako mislil, pa so dosti starejši v resnici, kar je zelo žalostno. Je pa pol tolk večji užitek ga pobijat, pa tudi če pol dol letim :D Na Firestorm mapi sem enega pobijal kot zajca s tankom, 6x sigurno z main gunom, za veliki zaključek sem ga pa še povozil (bolj po sreči, bil za mano, brez senzorjev, sam imam navado da se muvam okrog in voila, road kill :D), no pol me je pa kickal retard.
««
88 / 149
»»