» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
99 / 149
»»

dronyx ::

Ne vem če sem prav razumel, ampak v Premium verziji naj bi imeli igralci dostop do dodatnih vozil? Kako pa naj bi to v praksi potem izgledalo? Bodo ta vozila za ne-premium igralce nevidna in te bo zgazil premium tank? Ali pa navadni igralci samo ne bodo mogli upravljati teh vozil, bodo pa še vedno lahko na njih streljali?:)

SlimDeluxe ::

Vozila so v DLCjih
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

mr1two ::

Če se bo dobil Armored pack kje pod 10, ga mogoče mogoče kupim...
Sam pa da dam za špil 90 evrov- saj niso resni. Pa čisto so ga zjebali. Od začetka je bil dobr, pol po prvem popravku so mal pobebili par premočnih pušk(ok, to ni blo tok slabo), ampak pol pa kar se vozil tiče je šlo pa vse downhill. Mislim, da bi mogli nehat gledat na kupce(v tem primeru merijo preveč na mw3 fane) in se posvetit igri, jo narest kot BF serijo in ne kot nek čuden bf/mw mix, ker ne deluje, ni narjena za close combat in ni lepo igrat. Če bi hotu mw3, bi si kupu mw3, tako sm se pa fino nategnu s tem, ko sm kupil BF3, ker ni več podoben BFju.
pffffff....mogu sm.

BigWhale ::

Gizm0 je izjavil:

manniac je izjavil:

Mors mal podpore pokazat razvijalcem za to igro.

Resno to? BF3 velja za eno najslabše podprtih iger s strani razvijalcev... Balance igre je bil še najboljši ob samem izidu, z vsakim patchom so stvari spremenili na slabše. Kar pa niti ni nobeno presenečenje, saj vsega česar se EA dotakne, se slejkoprej spremeni v drek.


No ja. Situacija sicer ni lih roznata ampak tko hudo pa spet ni. Balance se v igri spreminja glede na input uporabnikov. Marsikomu marsikaj ni vsec in perfect balance je prakticno nemogoc.

Mene najbolj moti to, da ni commanderja in da je tezje igrati z vecjim stevilom igralcev, ki potem letajo po bojiscu kot kure brez glav, in pa to, da ni vec in-game voice-a.

Drugace je pa igra se vedno loads of fun.

O vseh te silnih DLCjih se pa se nisem zedinil. A so mi vsec, al ne. :)

Sicer je pa tle moj rant na temo BFja

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

citizen8 ::

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

mihec87 ::

2,3gb upate wtf so celo igrco nrdili na novo?

fireX88 ::

to je ziher notri še close quarters, če greš potem pogledat na battlelog imaš že nova orožja, vendar so zaklenjena!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Skyman ::

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah

citizen8 ::

Skyman je izjavil:

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah


sm našu. hvala!
ASUS M4A88TD-V EVO\X6-1055T @ 3.5GHz[COOLIT ECO ALC]\
4Gb HYPERX\HD 6850\CM-690-2 ADV.\WD GREEN 1TB\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: citizen8 ()

sennheiser ::

SlimDeluxe je izjavil:

Glede na tole http://www.battlefield.com/battlefield3... mi zadeva ne deluje ravno nek super deal... Dejansko ekskluzivno je samo tole:
- Stats reset feature (saj ne razporejaš točk, zakaj bi jih resetiral? ker te je sram k/d? :) )
- Save up to five of your favorite Battle Reports (wow kera tehnična dovršenost)
- Increased Platoon Emblem layers (wow!)
- 10+ unique Platoon emblem decals (wow!)
- Unique in-game knife (sigurno ima... boljši accuracy? wow!)
- Unique in-game dog tags (wow!)
- 10+ unique soldier camos (wow!)
- Unique weapon camos (wow!)
- 5+ unique Assignments
- Exclusive Double XP events (cool za začetnike)
- Exclusive videos (ful dobro res)
- Strategy guides (ker na youtube ne najdeš ničesar)
- Server queue priority (nekdo, ki je plačal "samo" 50€ ali kupil DLCje posebej je manj pomemben)

IMO vse razen 5+ unique Assignments je brezveze (navdihnjeno po Sims? COD Elite?).

B2K je bil v akciji 7,5 €, verjetno bo enako tudi s temi oz. bodo pomoje ostali DLC še prej v akciji...


Stvar okusa. Sam sem uzel, ker ni tako ogromne razlike, da bi čakal na tisto znižanje. Enostavno + da ne bom 100x kupoval sm zdj use skp v paketu in to je to. Ali bodo 2 tedna ali pa 2 meseca po izidu v akcijah mi je pa tako mal... zdj je bla možnost da sm lahko, ne bom preplačal kot če bi vsakega ob izidu uzeu, hkrati pa ne bo tako strašansko večji znesek kot če bi čakal na akcije

mihec87 ::

Tut če so dodatki v akciji po 7,5eur je 5x7,5eur=37,5eur=46,5usd..premium je 50usd s tem da je not še marsikaj vključeno...Tisti ki ima namen kupit vse dodatke je zadeva ugodna..Pa še tak se bo kje ceneje dobilo španija npr..

TOP ::

Ko naložiš ta novi update,kaj rabiš še dodatek za ANG jezik,ker mam Rusko verzijo.

mihec87 ::

TOP je izjavil:

Ko naložiš ta novi update,kaj rabiš še dodatek za ANG jezik,ker mam Rusko verzijo.

https://www.cdkeyhouse.com/support/

Berserker ::

Skyman je izjavil:

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah



Če imaš viso ali paypal, zakaj bi kupoval prek paysafecard-a ?

mihec87 ::

Berserker je izjavil:

Skyman je izjavil:

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah



Če imaš viso ali paypal, zakaj bi kupoval prek paysafecard-a ?


Zato ker citizen8 nima ne vise ter paypala..Kot je napisano v citiranem..

Berserker ::

mihec87 je izjavil:

Berserker je izjavil:

Skyman je izjavil:

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah



Če imaš viso ali paypal, zakaj bi kupoval prek paysafecard-a ?


Zato ker citizen8 nima ne vise ter paypala..Kot je napisano v citiranem..


Preberi še enkrat. Skyman je napisal da ima obe kartici in da bo kupil preko paysafecard. Sicer se nerad vmešavam, tudi sam si trenutno urejam viso, ampak tole me pa zmotilo.

mihec87 ::

Daj si ti bolje preberi namreč
citizen8 je zapisal tole

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Skyman pa je odgovoril takole ter zraven citiral citizen8

Skyman je izjavil:

citizen8 je izjavil:

K se da dobit "premium" kje v slo? al je to mogoče sam prek origina. Namreč nimam paypala oz kakšnih kartic da bi lahko tam kupu...


Sprejemano paysafecard... ce bi natancneje pogledal dei premium v košarico in imas na voljo kreditne ali debetne kartice potem paypal spodaj pa paysafecard tudi to je novost sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Berserker ::

Ja ampak jaz sem na tole mislil in quotal:

"sam imam viso in bom premium kupu preko paysafecard-a dobis ga pa v 3Dva trafikah"

mihec87 ::

Ja kokr če..plačaš z čim ti paše..

sajko33 ::

DLC, DLC, DLC... Po izkušnji z BC2, ki ni imel nobenih brezveznih DLCjev, le Vietnam, ki je bil pa po mojem mnenju obsežen in kvalitetno narjen. Sem Battlefield 3 kupil prav z tem namenom, da ne bom rabil zapravt dodatnih 60 eurov samo za DLC content, ki je overpriced in povečini brezvezen. In očitno sem se zopet zaj... Toliko kot sem branil EA/DICE pred izidom BF3 napram Activisionu z oderuško serijo COD, bi jih sedaj najraje preklel še za nazaj. Postal so ravno tisto, česar sem se bal in sedaj imamo vsake 2 meseca nov DLC. B2K je bil ok, ampak tole Close Quarters je pa tipično cod sranje, z mejhnimi sobami in NI VREDNO 15 eurov. Zdej manjka samo še nov del Battlefielda poimenovan Battlefield 3 V2 pa smo zmagal(kakšna napoved je še možna, glede na to, da se E3 ravnokar dogaja). Skratka najbrž sem s prednaročanjem EAjevih špilov zaključil in bom kupoval le še špile od Valva, Rockstarja, Blizzarda, Tripwirea in podobnimi

T-h-o-r ::

a je že kir igral z updejtom, kaj je novega
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Skyman ::

Imam trafiko blizje kot banko sei ni velike razlike samo malo manj podatkov vpises pa je

Bor H ::

Pa žena na izpisku ne vid če plačaš prek PaySafeCard ;)

Berserker ::

Kak je že s tem paysafecard (upam da prodajalka sploh ve za to) ? Grem to trafike, kupim kartico do 20 € in jo vpišem v origin (podpira origin to ?), nakar z kreditom kupim dlc ?

DarwiN ::

Pravkar kupil zadevo... 41.9€.... Logirate se na EA.com, spremenite svojo državo na US, nato pa preko battleloga normalno kupite ta premium za 50$ kot Američan..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

SLO_Robert ::

Payment Authorisation Failed , in kva zdej ?

Bowman94 ::

Mene tudi zanima, če Origin podpira Paysafecard, v enem izmed prejšnjih postov sem videl da bi naj , ko pa sem šel pogledat pa ne najdem.

Skyman ::

Orgin ne podpira paysafecard ce hoces uporabiti paysafecard gres na battlelog pa ka kupis preko tega te poveze preko orgina tam imas pa na voljo paysafecard ce pa kupujes preko orgina pa mislim da te opcije nimas

fireX88 ::

DarwiN je izjavil:

Pravkar kupil zadevo... 41.9€.... Logirate se na EA.com, spremenite svojo državo na US, nato pa preko battleloga normalno kupite ta premium za 50$ kot Američan..


deluje :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dr.Akula ::

A če nastaviš lokacijo za Brazilijo in plačaš z debetno kartico tudi gre skozi? Ker za 20 eur se pa že splača :D
ni podatka

DarwiN ::

dr.Akula je izjavil:

A če nastaviš lokacijo za Brazilijo in plačaš z debetno kartico tudi gre skozi? Ker za 20 eur se pa že splača :D

Probaj... Meni ni uspelo... Je javlo nek error.. Sem pa zasledil na forumu enega, ki mu je bojda uspelo. :D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

dr.Akula ::

Bom jutri (če ne bodo prej onemogočili), moram prvo še nakazat malo denarja na kartico.
ni podatka

Tomaž ::

Jaz bom počakal še kakšen teden z nakupom, da vidim če bo komu uspelo preko Brazilije kupit :D. Upam samo da ne bo EA prej te finte pogruntal :P
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Berserker ::

Torej če nismo premium dobimo ta nov dlc, komaj čez 20 dni.

Skyman ::

tako je

Ce imas premium dobis 14 dni prej DLC kot ce nimas..

connel ::

Če imaš pa PS3 pa že lahko igraš nove mape ;)

dronyx ::

Škoda da ni česa takega v Battlefieldu. Mogoče v BF BC3? :D

DrSergioDJ ::

Jaz si ne predstavljam, da bi moral po vsakem zadetku čakati 10 sekund, da pogledam pot metka in potem igrati MP naprej... za SP mi je pa vseeno, ker ga ne igram
...

dronyx ::

@DrSergioDJ: Za armado reconov (snajperjev) sem prepričan, da bi bila to dobrodošla popestritev.

mihec87 ::

Dvomim..v multi ni časa gledat take kozlarije..

SlimDeluxe ::

BigWhale v rantu pozabil si na BattleRecorder :)
Samo res, ne moreš si drugega misliti, kot da venomer posplošujejo / odvzemajo kompleksne elemente ven iz iger (Idiocracy) in kasirajo na račun nečesa, kar je bila nekdaj domena mod skupnosti, ali preprosto kasirajo to, kar že imaš, ker so v tebi ustvarili občutek, da "si manj če si brez".
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

DrSergioDJ ::

mihec87 je izjavil:

Dvomim..v multi ni časa gledat take kozlarije..


x2, totalno brezveze izgubljen čas.
...

manniac ::


al pa tole lol

mihec87 ::

Saj ne rečem v sp je čas za take zadeve,sam če mate v multi mode čas gledat te strele pol bi vam jih res mogli dat....Zdj pa ne vem a ste res tok dobri al pa kampate nekje kjer pide na vsake toliko kakšen nasprotnik mimo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

dr.Akula ::

Probal danes nastavit Brazilijo in plačat z debetno, pa ne gre skozi. Mi je pa odštelo 2€ iz računa (dva poizkusa) in sem opazil šele pri drugem. Fuck it.
ni podatka

Tomaž ::

dr.Akula je izjavil:

Probal danes nastavit Brazilijo in plačat z debetno, pa ne gre skozi. Mi je pa odštelo 2€ iz računa (dva poizkusa) in sem opazil šele pri drugem. Fuck it.


Preko brazilskega proxija ?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

dr.Akula ::

Tomaž je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Probal danes nastavit Brazilijo in plačat z debetno, pa ne gre skozi. Mi je pa odštelo 2€ iz računa (dva poizkusa) in sem opazil šele pri drugem. Fuck it.


Preko brazilskega proxija ?

Ne.
ni podatka

Tomaž ::

dr.Akula je izjavil:

Tomaž je izjavil:

dr.Akula je izjavil:

Probal danes nastavit Brazilijo in plačat z debetno, pa ne gre skozi. Mi je pa odštelo 2€ iz računa (dva poizkusa) in sem opazil šele pri drugem. Fuck it.


Preko brazilskega proxija ?

Ne.


Koliko vem gre preko proxija plačevat. Sem že enkrat to delal z bwinom, ko jih je naša država blokirala.
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

Tomaž ::

DarwiN je izjavil:

Zanimivo, kako imajo Švedi premium za 74$, Američani 50$, EU 50€, Brazilci pa na primer zgolj 25$.. In zdaj se folk trudi preko brazilskih proxyjev nabavit po "premium" ceni. :))

Od kje pa tebi podatki da je v Braziliji 25$???
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

OmegaBlue ::

Well, če znaš rusko je.. khm 38€.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
««
99 / 149
»»