» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
98 / 149
»»

connel ::

Kot prisežen tankist uporabljam armor in smoke, gunner mi pa da proximity sensor, presneto dobra kombinacija. Če sem sam, oz. nimam nikogar iz klana v igri pa proximity sensor in smoke, pa malo bolj previden sem kje se motam. V 90+% sovražnik nima šans.

BigWhale ::

T-h-o-r je izjavil:

lahko tudi f3 za tretjo :P


F4 pa za cetrto!!11

connel je izjavil:

Kot prisežen tankist uporabljam armor in smoke, gunner mi pa da proximity sensor, presneto dobra kombinacija. Če sem sam, oz. nimam nikogar iz klana v igri pa proximity sensor in smoke, pa malo bolj previden sem kje se motam. V 90+% sovražnik nima šans.


Proti fast reload in reactive armor bos izgubil. Vedno. Razen ce se nasprotniku ponesreci in te dvakrat zapored zgresi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

Netrunner ::

heh jaz ko sem v tanku imam ono za repair in canister shell .. ko se srečam z drugim tankom mu spustim takoj 2 rafala enega za drugim .. ponavadi zmagam :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

T-h-o-r ::

canister šel mi je pa totalno nesmiseln, kaj bi počel z njim?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ziga Dolhar ::

Mene so z njim nekajkrat zelo efektivno sestrelili iz helikopterja :P. PA tudi nasploh je canister shell proti helikopterjem relativno učinkovit.
https://dolhar.si/

T-h-o-r ::

ok to je res, sem sestrelil menda kakšna 2; ampak strojnica je tudi precej učinkovita, če te napade head-on


ampak jaz ne vozim tanka zato, da bi šutiral helikopterje :P



also: anti-air oklepniki so res boleče nemočni proti letalom in helijem ;((
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Ziga Dolhar ::

Uf, jaz pa izjemno rad s tank shellom klatim nizkoleteče helikopterje :))). (Tudi kadar mene kdo sname z granato, mu z veseljem čestitam!)
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Netrunner je izjavil:

heh jaz ko sem v tanku imam ono za repair in canister shell .. ko se srečam z drugim tankom mu spustim takoj 2 rafala enega za drugim .. ponavadi zmagam :)


Canister shell ne bi smel narediti nic skode na tanku. Ce nardi, je pa narobe implementirana zadeva.

manniac ::

fireX88 ::

upam da ne to ti govoriš! sliši se, kot da bi imel nos žaštopan in govoru...prav smešno je!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Berserker ::

Razni dodatki kot so LMG, optika, dimna zavesa in TUSK oklep bi morali biti na tanku že default.

D3m ::

Pa ARENA za T-80. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Bananovec ::

Berserker je izjavil:

Razni dodatki kot so LMG, optika, dimna zavesa in TUSK oklep bi morali biti na tanku že default.

Morda pa so posnemali naše Patrie?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Tr0n ::

OmegaBlue ::

Bedarija :/
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Ziga Dolhar ::

Omi, jest bom kupu, zate pa pač ne vem.


8-)
https://dolhar.si/

Bor H ::

Bye bye BF3, tista prednost v čakalni vrsti mi ni nč všeč

BALAST ::

Ni mi všeč $=€, EA naj popravi ta fail, potem pa mogoče kupimo.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

mihec87 ::

Za ta denar se dobi veliko če mene ker vpraša..vsi expansion packi-če gremo kupovat vsakega posebi bo prišlo več verjetno...+verjetno bo še kak dolar manj kikje..

BALAST je izjavil:

Ni mi všeč $=€, EA naj popravi ta fail, potem pa mogoče kupimo.


Kupiš kjer ti bolj ustreza..Je pa betno tole 1:1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

SlimDeluxe ::

Am... za tale Aftermath DLC sploh nismo še vedeli... Za to leto so bili napovedani 3je.
Če bo tudi fizična kartica je to 50 eur verjetno RRP, bom pogledal danes kako je pri dobaviteljih
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Zgodovina sprememb…

Tomaž ::

50$ = 40,32€ hmmmmm. To pomeni, da se splača preko ameriške strani to kupit in ko ti iz računa vzamejo spremenijo v € :D. Za razbrat je tudi da še prideta dva dodatka: Aftermath in End Game po mojem drugo leto. Če računamo da je en dodatek nekje 14e x 4 = 56e Jaz bom verjetno kupil. :D
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

mihec87 ::

Tomaž je izjavil:

50$ = 40,32€ hmmmmm. To pomeni, da se splača preko ameriške strani to kupit in ko ti iz računa vzamejo spremenijo v € :D. Za razbrat je tudi da še prideta dva dodatka: Aftermath in End Game po mojem drugo leto. Če računamo da je en dodatek nekje 14e x 4 = 56e Jaz bom verjetno kupil. :D


V bistvu 5x14eur..za tiste ki še niso/smo kupili b2k

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Tomaž ::

mihec87 je izjavil:

Tomaž je izjavil:

50$ = 40,32€ hmmmmm. To pomeni, da se splača preko ameriške strani to kupit in ko ti iz računa vzamejo spremenijo v € :D. Za razbrat je tudi da še prideta dva dodatka: Aftermath in End Game po mojem drugo leto. Če računamo da je en dodatek nekje 14e x 4 = 56e Jaz bom verjetno kupil. :D


V bistvu 5x14eur..za tiste ki še niso/smo kupili b2k


Aja pa res :D. Mislite, da je možno potem prodat eden key za b2k???
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

cebelar123 ::

Se še komu dogaja da igra z določenim orožjem odklene scope in podobno , kar mu tudi prikaže na zidu po koncu igre. Ampak ko gre pa na orožje kliknit nima nič odklenjeno. Tudi ko znova v igri izbere dotično orožje nima nič dodatkov :/ ? Prav tako ni pik za next level.

54j0 ::

cebelar123 je izjavil:

Se še komu dogaja da igra z določenim orožjem odklene scope in podobno , kar mu tudi prikaže na zidu po koncu igre. Ampak ko gre pa na orožje kliknit nima nič odklenjeno. Tudi ko znova v igri izbere dotično orožje nima nič dodatkov :/ ? Prav tako ni pik za next level.



NOTICE We are aware of a problem wherein some players' stats and XP are not being recognized against their profiles after matches. We are investigating and working to resolve this issue. Thank you for your patience.

Tomaž ::

Update pride 4. - 5. junija LINK
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

54j0 ::

Ne vem, če je bilo že omenjeno in če folk pozna, a za vsak slučaj... V youtube napišite "battlefield friends", vrnilo bo zelo zabavno animirano mini nanizanko. Must za vse ljubitelje BF3 :).

manniac ::

54j0 je izjavil:

Ne vem, če je bilo že omenjeno in če folk pozna, a za vsak slučaj... V youtube napišite "battlefield friends", vrnilo bo zelo zabavno animirano mini nanizanko. Must za vse ljubitelje BF3 :).


sem že prej videl. res se nasmeješ

cebelar123 ::

54j0 je izjavil:

cebelar123 je izjavil:

Se še komu dogaja da igra z določenim orožjem odklene scope in podobno , kar mu tudi prikaže na zidu po koncu igre. Ampak ko gre pa na orožje kliknit nima nič odklenjeno. Tudi ko znova v igri izbere dotično orožje nima nič dodatkov :/ ? Prav tako ni pik za next level.



NOTICE We are aware of a problem wherein some players' stats and XP are not being recognized against their profiles after matches. We are investigating and working to resolve this issue. Thank you for your patience.


Očitno se to zgodi sem ugotovil če bilo kdo v igri uporabi FAMASA.
link

Zgodovina sprememb…

54j0 ::

Še pet minut do velikega patch-a... ali morda velikega fail-a ? :)

SLO_Robert ::

Njbrž bo fail , zakva so pa zprl forume ?

54j0 ::

Ker ne znajo drugače :D

T-h-o-r ::

a zato mi laga ko prasica?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

manniac ::


leak

fireX88 ::

waw....očitno bom še špilal tole :D
own more vehicles... :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

manniac ::

fireX88 je izjavil:

waw....očitno bom še špilal tole :D
own more vehicles... :D


jst isto (dabest igra)

SlimDeluxe ::

Sem to dobro razumel, tank superiority - new game mode?
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

sennheiser ::

A bo ta premium mogoče omejen, če ve kdo kaj? Sicer b2k že mam, sam če tole kupim, je isto oz. ceneje kot če jih bom po delih kupoval...

manniac ::

Jst kupim, pa mam tud že b2k. Mors mal podpore pokazat razvijalcem za to igro(k je res bols k MW3).

sennheiser ::

Ja sj bom nabavu, sam pač če ker ve če bo to kj časovn omejen itd. Pač edina možnost da cenej pride se čez je itak čakanje na popuste ko jih majo. Pač če bo to danes štartalo ne morm kupt :D jutr bi pa že lahk sam za to se gre :)

Gizm0 ::

manniac je izjavil:

Mors mal podpore pokazat razvijalcem za to igro.

Resno to? BF3 velja za eno najslabše podprtih iger s strani razvijalcev... Balance igre je bil še najboljši ob samem izidu, z vsakim patchom so stvari spremenili na slabše. Kar pa niti ni nobeno presenečenje, saj vsega česar se EA dotakne, se slejkoprej spremeni v drek.

Po novem je treba za map pack plačevati po 15€, kar je razlog, da je špil tako zaprt za razne mode in vse. Če bi bila igra odprta, bi community verjetno v parih tednih popravil vse kar je narobe s to igro in jo spravil na pot e-športa. Trenutno je BF3 joke kar se tiče tekmovalne scene. Škoda, ker je igra imela velik potencial.


Za povrhu pa je EA še še Mordor ukinil - http://forums.electronicarts.co.uk/batt... :(

jJack ::

Ima že mogoče kdo popravek za rusko verzijo?

sennheiser ::

Premium kuplen :)

Skyman ::

sennheiser je izjavil:

Premium kuplen :)

a te loh dodam na orgin za frenda hahaaha :D hec jz pa nasledn tedn kupm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

Tomaž ::

sennheiser je izjavil:

Premium kuplen :)


Si že imel pred Premiumum B2K mape?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

DarwiN ::

Zanimivo, kako imajo Švedi premium za 74$, Američani 50$, EU 50€, Brazilci pa na primer zgolj 25$.. In zdaj se folk trudi preko brazilskih proxyjev nabavit po "premium" ceni. :))
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

sennheiser ::

Ja sm mel b2k prej. Sam je useen cenej ko potegnem črto kot če jih posebej kupm :)

Tomaž ::

sennheiser je izjavil:

Ja sm mel b2k prej. Sam je useen cenej ko potegnem črto kot če jih posebej kupm :)



Ko si kupil premium si dobil vsak cd key posebaj za posamezne dodatke ali vse skupaj en key?
|XFX PRO 850W|Intel i7 4770k 4,5|MSI Z87-GD65 GAMING|
|Kingston Hiperx 2x 4Gb|Asus R9 290 Direct CU II OC|
|Intel SSD 520 180Gb|WD Blue 2Tb|Corsair H75|

sennheiser ::

Nobenih cd key. Vezano je itak na account, sam na osnovni inštalaciji sm mel cd key

SlimDeluxe ::

Glede na tole http://www.battlefield.com/battlefield3... mi zadeva ne deluje ravno nek super deal... Dejansko ekskluzivno je samo tole:
- Stats reset feature (saj ne razporejaš točk, zakaj bi jih resetiral? ker te je sram k/d? :) )
- Save up to five of your favorite Battle Reports (wow kera tehnična dovršenost)
- Increased Platoon Emblem layers (wow!)
- 10+ unique Platoon emblem decals (wow!)
- Unique in-game knife (sigurno ima... boljši accuracy? wow!)
- Unique in-game dog tags (wow!)
- 10+ unique soldier camos (wow!)
- Unique weapon camos (wow!)
- 5+ unique Assignments
- Exclusive Double XP events (cool za začetnike)
- Exclusive videos (ful dobro res)
- Strategy guides (ker na youtube ne najdeš ničesar)
- Server queue priority (nekdo, ki je plačal "samo" 50€ ali kupil DLCje posebej je manj pomemben)

IMO vse razen 5+ unique Assignments je brezveze (navdihnjeno po Sims? COD Elite?).

B2K je bil v akciji 7,5 €, verjetno bo enako tudi s temi oz. bodo pomoje ostali DLC še prej v akciji...
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS
««
98 / 149
»»