» »

Battlefield 3

Battlefield 3

Temo vidijo: vsi
««
84 / 149
»»

Freaxx ::

Po mojem mnenju bi mogu bit stinger/igla nek prestiž, orožje ki pride za javelinom, ker potem usi inžinirja drkajo, medicinc ni noben a če že je pol ne reviva nikol.

BigWhale ::

Freaxx je izjavil:

Po mojem mnenju bi mogu bit stinger/igla nek prestiž, orožje ki pride za javelinom, ker potem usi inžinirja drkajo, medicinc ni noben a če že je pol ne reviva nikol.


Z napacnimi ljudmi igrate. Pr nas Ziga pobira ACE player ribbone z dvema killoma v rundi :> Pa drugi pa tud.

DrSergioDJ ::

Ja sam drugje je res tako...5 medicov okol tebe, pa te noben ne oživi, wtf :/
...

glistovje ::

fantje! mi pa haramo po vseh serverjih. jst pa mojim 8 sosedov/kolegou, tvorimo 2 squada, (platoon KOČEVJE) klatimo vse po spisku :D nismo še srečali skupine ljudi ku bi nas oprala. vozila al pa pehota, normal al pa hardcore, u name it :P

IŠČEMO DVOBOJ ZA VIKEND! LAHKO TUDI DANES KER JE PRAZNIK! :P

BattleLOG Name : Glisturina

Zgodovina sprememb…

JKSniper ::

Vsi prijazno vabljeni v slovensko združenje Battlefield 3 igralcev :) ... tu bo lažje organizirati matche, ware ali običajno teamsko igranje. Chat je preko Skypa. :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl...

@Glista, če najdem 4 playerje iz klana lahko gremo 4vs4 zvečer...

batista bomb ::

Na katere serverje pa običajno hodite igrat?

T-h-o-r ::

na tiste, ki so čim bolj zapolnjeni :)

je pa res b2k kar jeba igrat each man on his own, ker so precej odprte mape in te malce boljša organizacija pri nasprotnikih povozi


sem pa bil včeraj gunner v viperju, sva z enim random osebkom celo rundo vozila helija, brez da bi naju 1x kdo sestrelil na kharg island, tip je bil res master pilot

pa ok, nasprotniki so bili res slabi :D na 300 ticketov je bil score nekje 250:0 :D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

BALAST ::

"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

ziga1990 ::

kaj na tem svetu ni dobrih pilotov helikopterja da bi sel kot guner z guided istrelki in strojnico pucat ?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

zadnje čase sem naletel na kar nekaj dobrih pilotov viperjev/havocov in sem nabral ogromno pik kot gunner
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

T-h-o-r je izjavil:

zadnje čase sem naletel na kar nekaj dobrih pilotov viperjev/havocov in sem nabral ogromno pik kot gunner


maš srečo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-h-o-r ::

ja :P

samo res mi ni jasno, ali lahko tako dobro letiš samo z miško+tipkovnica

al majo joysticke :S
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

tinlad3n ::

Jst letim samo z Joystickom. (NE KEYPADOM AMPAK JOYSTICKOM)

DrSergioDJ ::

lol, jst vedno, ko pilotiram helikopter napisem teamu, da ne znam baš in da ko zgleda kot da se bomo zaleteli, je to dober znak, da se bomo in da naj gledajo, kdaj izskočim :D

Je pa res, da vozim le, kadar je res nujno, v battlelogu mi za vse helije skupaj piše manj kot 1 uro, pa še to se pomoje šteje tudi, če si le gunner... :P Tako da ne vem, če sem dejansko pilotiral kaj več kot 15minut :D
...

Bowman94 ::

Jaz pa rad vzamem helikopter, če je na voljo še posebej, če je to Viper. Uporabljam pa miško in tipkovnico.

Pa še moji statsi: http://battlelog.battlefield.com/bf3/so...

T-h-o-r ::

viper je edini uporaben

little bird je do kurca

venom pa je še slabši, ker kot pilot nimaš nobenega orožja (oz. vsaj še nimam odklenjenega :D )
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Bowman94 ::

Pri venomu mislim, da nimaš nič razen IR flearov. Havoc je tud v redu samo je preveč "trd" oz. počasen v manevrih pa tudi vidljivost iz njega je slaba.

Berserker ::

V RL Venom nosi vsaj ffar hydra rakete z sabo. Podobno kot huey v BC2 Vietnam, kot pilot druge opcije kot letenje nimaš. Havok je klasični težki jurišni helikopter napram Ah-64, viper je pa zgolj lažja mornariška izvedba lahkega jurišnega helikopterja, tako da jih težko primerjaš.

ziga1990 ::

T-h-o-r je izjavil:

viper je edini uporaben

little bird je do kurca

venom pa je še slabši, ker kot pilot nimaš nobenega orožja (oz. vsaj še nimam odklenjenega :D )


little bird je zakon
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Spock83 ::

A lahko kako serverje blacklistaš, da ti jih nikoli ne pokaže več? Dosti imam kicka s serverja samo zaradi kurčevega admina, ki ne trpi ubijanja. A se da kje javno ispostaviti kateri so taki serverji, ki imajo slabe admine?

fireX88 ::

Spock83 je izjavil:

A lahko kako serverje blacklistaš, da ti jih nikoli ne pokaže več? Dosti imam kicka s serverja samo zaradi kurčevega admina, ki ne trpi ubijanja. A se da kje javno ispostaviti kateri so taki serverji, ki imajo slabe admine?


meni gre tudi to na kur... sami spawnkilajo, če pa ja samo strmoglavim v njihovo bazo mam že ban.....kr neki, sploh več ni normalnega srverja..počasi bom dal igro za kak mesec na stran pa bom potem vidu kako bo!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

T-h-o-r ::

res je, vedno več vedno bolj gnilih serverjev je na battlelogu

pravkar me je admin kickal, ker sem prvi sedel v f18 hah
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Poldi112 ::

Berem malo tole, ker razmišljam o nakupu, in me bega. Kdo sploh vodi serverje? A ni tako kot pri recimo battlenet-u, ko je za vsemi ena firma in se lahko pritožiš nad takimi zlorabami?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

fireX88 ::

tukaj se sloti zakupijo (max število igralcev), upravljaš samo z pravili igranja, hadrware pa vzdržujejo tisti od katerih si zakupil slote.. če se ne motim, jih ima to celo EA/dice na čes, nisem pa 100%
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Freaxx ::

Server lahko kupiš pri hostu serverjev, ki ima pogodbo z EA da lahko hosta te serverje. Igra je drugače odlična, popravili so že bljavžnt stvari. So pa neke gameplay težave, nad katerimi se lahko vsi pritožujemo, a naprimer pri Call of Duty seriji niti ne toliko, ker je znana kot zelo dobra. Moje mnenje, kupi si igro, cena je tudi že padla. Nimaš kaj izgubit.


lp

T-h-o-r ::

cheatanje je problem, ne bugi
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ZaphodBB ::

Jaz opažam čedalje man cheaterjev.

Sedaj so največji problem zabiti teammati, ki se ne znajo prav postavit.

fireX88 ::

ZaphodBB je izjavil:

Jaz opažam čedalje man cheaterjev.

Sedaj so največji problem zabiti teammati, ki se ne znajo prav postavit.



........in tekajo naokol ko kure brez glave!!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ZaphodBB ::

Ali pa po odbitem sovražnem napadu glupo kempirajo na istem mestu, namesto da bi porinili naprej in utrdili novo pozicijo.

V Battlefieldih je bila taktika in sodelovanje vedno bolj pomembna od l33t aiming skillsov. A večina folka je taktičnih idiotov. Jebi ga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()

Pton ::

Kateri računalnik bi bil boljši za Battlefield 3, Crysis 2 in Skyrim?

1. Procesor: AMD ATHLON 2.90 ghz X 4 635
Matična plošča:ASUS M3A77
Rami:6GB 1600mhz
Disk: 1000gb + 500 gb.
Grafična kartica:GeForce GTX 460 768MB

2. Matična plošča: Gigabyte GA-P55A-UD3
Procesor: Intel i3 550
+hladnilnik za procesor: Scythe Ninja 3
Grafična kartica: Sapphire Radeon HD 6850 1024MB
Disk: Samsung HD103SJ "SpinpointŸ F3" 1000GB 7200RPM
Ram: Exceleram PC3-12800 4096MB 1600 MHz DDR III

TOP ::

Pton je izjavil:

Kateri računalnik bi bil boljši za Battlefield 3, Crysis 2 in Skyrim?

1. Procesor: AMD ATHLON 2.90 ghz X 4 635
Matična plošča:ASUS M3A77
Rami:6GB 1600mhz
Disk: 1000gb + 500 gb.
Grafična kartica:GeForce GTX 460 768MB

2. Matična plošča: Gigabyte GA-P55A-UD3
Procesor: Intel i3 550
+hladnilnik za procesor: Scythe Ninja 3
Grafična kartica: Sapphire Radeon HD 6850 1024MB
Disk: Samsung HD103SJ "SpinpointŸ F3" 1000GB 7200RPM
Ram: Exceleram PC3-12800 4096MB 1600 MHz DDR III

Kaj ti bereš naslov teme.

chucki ::

Kaj pravite na glitche?



AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ziga1990 ::

sm opazil eno zanimivost pri bitkah z letali da večina nasprotnikov pričakuje da jih bom z raketam.

drugač sem pa naštudiral guided missles pri letalih če se tarča giblje ji moras za rit pridt al pa direktno v sprednji del poslat bočno boš zgrešu v 70% drugač pa v 40% sm tud uniču buggya ko je dirkal po gmajni tako da te rakete zadanejo tarčo ki se giblje so pa prešibke en zadetek bi mogu tank uničt ne pa samo onemogočit
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Freaxx ::

To je pomojem zarad tega, ker ma gunner strojnico ki dela dosti škode tankom. Pa tut tanki majo manj teh motilcev vodenih raket, in so počasnejši. So kar prav nardil

Berserker ::

Freaxx je izjavil:

To je pomojem zarad tega, ker ma gunner strojnico ki dela dosti škode tankom. Pa tut tanki majo manj teh motilcev vodenih raket, in so počasnejši. So kar prav nardil


Govori za bojna nadzvočna letala, ne helikopterje.

Sicer me nekaj zanima, kolikor se spomnim sem videl nekaj časa nazaj retail verzijo dodatka Bad Company 2 Vietnam, zato me zanima če obstaja tudi fizična kopija za B2K DLC (lastim si LE, tako da ne vem) in če bodo prihodnji DLC-ji tudi prihajali v retail obliki in ne zgolj v digitalni.

Freaxx ::

Pride New York sem nekje slišal, in ja obstaja b2k u škatelci. Sem ga vidu v milerju.

Guzzy ::

Nisem nikjer zasledil, New york bo free dlc, ne?

T-h-o-r ::

seveda obstaja

tudi sam sem dobil škatlo

ampak v škatli ni zgoščenke, le koda

:D
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

Guzzy je izjavil:

Nisem nikjer zasledil, New york bo free dlc, ne?


kar sani

Freaxx je izjavil:

Pride New York sem nekje slišal, in ja obstaja b2k u škatelci. Sem ga vidu v milerju.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

fireX88 ::

kaj dlc bo? kak? dj kaj več infota :D

to ste vidli:

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

123_meni ::

Zadnje čase me nakaj heca.

Včeraj igram 45 minut sobo ki je bilo 700 točk in me je 5 min pred koncem zablokeral BF3 javi pa mi v windowsih "the battlefeld stopped working", bla,bla... sm mislu da se mi po odtrgal nabral 7000 točk 20 ubitih 6 umru...pol pa zablokera gre pa vse v K...

Ali mogoče kdo ve zakaj mi igra zablokira včasih mi je čist kul delal, res pa je da se to dogaja sedaj ko imam ATI 7970 prej nikoli.

LP

T-h-o-r ::

saj se ti vse to shrani
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

ziga1990 ::

T-h-o-r je izjavil:

saj se ti vse to shrani


men se eneparkrat ni
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Freaxx ::

Ne, ob disconnectih ne sshrani, ob sopped working tut ne... to je bedno če igraš ala mapo z 1000 točkami, a pol ti 50 točk pred koncam kreša :)
No mam srečo, men če že kreša mi takoj po zagonu...

123_meni ::

Freaxx je izjavil:

Ne, ob disconnectih ne sshrani, ob sopped working tut ne... to je bedno če igraš ala mapo z 1000 točkami, a pol ti 50 točk pred koncam kreša :)
No mam srečo, men če že kreša mi takoj po zagonu...


Zakaj se kreša?

Kaj lahko naredim da se ne bo?

Skyman ::

jz s svojo 7970 nimam tezav pri krešanju BF3 ampak mi pr 60fps špil laga nwm od kje ,ce dobivas 50-60 fps pa lag :S, sicer sm malo omilil z eno komando, ki sm jo vpisal notri v sami igri zgleda da bo treba pocakat 12.2 driverje od amd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

ZaphodBB ::

jz s svojo 7970 nimam tezav pri krešanju BF3 ampak mi pr 60fps špil laga nwm od kje ce do dobivas 50-60 fps pa lag :S sicer sm malo omilil z eno komando ki sm jo vpisal notri v sami igri zgleda da bo treba pocakat 12.2 driverje od amd


Probaj izklopit Origin ingame Overlay. Meni je to pomagalo, se je pa pri meni manifestiralo v obliki "mouse laga", v smislu da FPS je bil recimo 50 - jaz miš porinem levo, lik pa reagira po 2 sekundah.

Spock83 ::

ksko točno laga? Jaz sem imel problem zaradi hyperthreadinga.

123_meni ::

bf3.exe has stopped working, windows could not find a solution to the problem.

Sem nakaj bral ali je možno da se to zgodi zaradi avdio driverjev?

Ker ko vozim tank mi res zablokira zvok za strojnico ko preklapljam med topom in strojnico...

"Probaj izklopit Origin ingame Overlay" Kje se to izklopi...?

ZaphodBB ::

"Probaj izklopit Origin ingame Overlay" Kje se to izklopi...?

Tudi probal nisi, knede?

Edit: drugače pa v Origin settingsih. *facepalm*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZaphodBB ()
««
84 / 149
»»