» »

Tv serije

Tv serije

Temo vidijo: vsi
««
159 / 301
»»

Lion29 ::

matr sem presenecen....pravzaprav sokiran....ob tolkih serijah danes zunaj... nimam kaj dat za pobirat, ker ne gledam niti ene...torej grem na bolje.... wooo hooo
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Machete ::

Ob tako dobri tujski plači, pa po travniku skačeš.. ajej.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Lion29 ::

kdo je kak travnik omenjal.. jaz to vse legalno preko netflixa in podobnih :D :D :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

emerald City že kdo pogledal? Je zakej ?

Solidno. Samo nek presežek glih ni.

oo7 ::

arnecan1 je izjavil:

oo7 je izjavil:

emerald City že kdo pogledal? Je zakej ?

Solidno. Samo nek presežek glih ni.


Tudi jaz sem pogledal sem enakega mnenja :)

IL_DIAVOLO ::

Zadnji del sherlocka pa je bil res brezvezen.

Heavy ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zadnji del sherlocka pa je bil res brezvezen.



Razen zadnjih par minut, ko se zgodi več, kot v celi epizodi :))

Dvomim, da bo še ena sezona. Se vidi da idej zmanjkuje.
#TeamFelix

sheeshkar ::

Heavy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zadnji del sherlocka pa je bil res brezvezen.



Razen zadnjih par minut, ko se zgodi več, kot v celi epizodi :))

Dvomim, da bo še ena sezona. Se vidi da idej zmanjkuje.

Zanimivo, meni pa je ta del bil mnogo boljši od prvega. No ja, 100 ljudi, 100 okusov. Se pa strinjam, da jim počasi zmanjkuje idej in morda bi bilo res najbolje, če bi bil zadnji del te sezone tudi zaključek serije. Poleg tega je verjetno vedno težje dobiti termine tako za Cumberbatcha kot za Freemana in slej kot prej bi se zgodil Sherlock brez Watsona (ali pa v kakšnem delu celo obratno), kar bi bila katastrofa.

IL_DIAVOLO ::

Heavy je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zadnji del sherlocka pa je bil res brezvezen.



Razen zadnjih par minut, ko se zgodi več, kot v celi epizodi :))

Dvomim, da bo še ena sezona. Se vidi da idej zmanjkuje.


Se strinjam, ampak meni je bolj pomembno kaj se dogaja med celotno epizodo, ne pa neki brezvezen cliffhanger, ki je bil sicer kar brutalen.

oo7 ::

Če se prav spomnim je bilo rečeno, da naj bi bila 4 sezona Sherlocka zadnja.

IL_DIAVOLO ::

Upam da res.

Jst ::

Sherlock: Velik kontrast z prejšnjimi deli. Cela serija do te sezone je bila bolj "Britanska". Ta sezona je pa za mene švoh.


---

Netflix, damn you! Začel gledati Travelers. Sicer je premisa, da se zavesti ljudje iz prihodnosti prenese v preteklost, že prevečkrat uporabljena, prežvečena. Ampak vseeno, pacing, igralci, zgodba, glasba, naredijo serijo zanimivo. In sem pogledal zakaj. Writer Brad Wright. SG1, SG: Atlantis, SG: Universe. Zame je očitno naredil spet dobro serijo.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

Zgodovina sprememb…

Jst ::

To, ja.

Sicer sem bolj na začetku sezone, a si nisem mislil, da bo imela 8/10 rating na IMDBju...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Prekleti Netflix. Ne morem nehati gledati... Samo še eno, samo še eno...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Cruz ::

Jst je izjavil:

Prekleti Netflix. Ne morem nehati gledati... Samo še eno, samo še eno...


Feel you, ko že avtomatsko predvaja naslednji del pa si mislim: "Naj ustavim ali...?"
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Zadnja epizoda Shooteja je bila brutalna 8-) tudi nekaj podobnosti z filma :)

FTad ::

Meni je ta serija ful zanimiva (sploh, ker nisem gledal filma). Ampak, a je sploh varianta, da bo 2. sezona? Namreč, ko se vse razplete, ne vidim, kaj bi bilo možno za nadalnje sezone.

oo7 ::

FTad je izjavil:

Meni je ta serija ful zanimiva (sploh, ker nisem gledal filma). Ampak, a je sploh varianta, da bo 2. sezona? Namreč, ko se vse razplete, ne vidim, kaj bi bilo možno za nadalnje sezone.


Shooter druga sezona je že napovedana.

Okapi ::

Mene pri Shooterju moti, da je precej stvari pretirano naivno prikazanih. Neki težki profesionalci, potem se pa kar malo tam po enih letališčih skrivaj sprehajajo, pa okoli varovane vile, ne da bi jih kdorkoli opazil.

IL_DIAVOLO ::

Cela serija deluje cheap in naivno.

Jst ::

Reply ne Okapiju, ampak na vsebino:

Če znaš streljati, SPLOH pa, če imaš orožje in na strelišču redno ali recimo enkrat na mesec streljaš, potem se ti "akcijske" scene včasih zdijo tako neumne, da ne veš, ali bi se zjokal, ali nehal gledati. Mogoče ravno zato imam osebno raje zvrsti, kot je recimo sci-fi, kjer mi je suspension of disbelief lažje doseči in se vživeti v dogajanje.

Recimo ko kaže ostrostrelca, ko s prvim in edinim strelom od daleč par km, zadane tarčo direkt v glavo. To je nemogoče. Prvi je ti. "cold shot", nato si nastaviš optiko, šele potem lahko računaš, da boš koga kamorkoli zadel. AMPAK...

Mi je pa zanimiv koncept, na kateremu se intenzivno dela: smart bullets. (oz. smart munitions) Če koga zanima, vredno branja. Samo en info iz wikija: Rusija lani najavila, da dela na pametnih metkih, ki zadanejo tarčo na 10km.

Ti pametni metki pa odstranijo potrebo po cold shotu. USA uporablja metke, ki svoj položaj osvežijo 30krat na sekundo in lahko zadanejo tarčo na 2 km. Par let nazaj so začeli kar "masovno" opremljati svojo vojsko s to tehnologijo. (Nimam podatkov za koliko "sniperjev", ampak številko, ki sem jo zasledil, koliko je (ocene) naročila vojska, se mi takrat ni zdela ravno nizka. Kar lahko sklepamo, da je že kar dobro delujoča tehnologija.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Cruz ::

It's Always Sunny še vedno ohranja svoj nivo. Hands down najboljša humoristična serija trenutno in že nekaj let. Prav smešno, da še nima nobenega Emmy-ja. Če jim uspe narediti še 2,3 dobre sezone bo fix postala najboljša humoristična serija vseh časov.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Danes se je začela druga sezona Colony 8-)


Lethal Weapon še kdo gleda? Čeprav mi take serije kjer se zgodba ne razvija preveč niso všeč ampak lethal Weapon mi je pa še zmeraj zakon :)




Cruz je izjavil:

It's Always Sunny še vedno ohranja svoj nivo. Hands down najboljša humoristična serija trenutno in že nekaj let. Prav smešno, da še nima nobenega Emmy-ja. Če jim uspe narediti še 2,3 dobre sezone bo fix postala najboljša humoristična serija vseh časov.



Gledam redno se strinjam.

Outcast ::

Start-Up potrjena druga sezona!:D

Cruz ::

Gledal kdo A Series of Unfortunate Events?
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

oo7 ::

Pogledal obe sezoni Dark Matter in je kar vredu zanimiv konec v drugi sezoni čakam na tretjo.


Colony dober začetek druge sezone so takoj na začetku odgovorili na nekaj vprašanj :D
Bolj, ko je šla epizoda proti koncu bolj me je zanimalo kako so postavili tisti zid no na koncu so pokazali. No zdaj je končno jasno, da za tem stojijo vesoljci :)

Outcast ::

Homeland 6.sezona dons!:)

IL_DIAVOLO ::

Pilot je ze 2 tedna na travniku.

Outcast ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pilot je ze 2 tedna na travniku.


Špilamo po pravilih:))

oo7 ::

Danes nadaljevanje Luciferja.

leiito ::

Angleški podnapisi za 2. sezono Vis-a-vis (a.k.a. Locked Up) končno zunaj. Starejša, bolj zajebana sestra od Orange Is The New Black, zelo dobro in neameriško, v dobrem in slabem.

Po drugi strani sem poskušal gledat pa npr. The Expanse, ne gre, prešvoh. Škoda, tak budget in tak potencial, vse ultra futuristično, voda je dražja od zlata, Thomas Jane pa dežni plašč in klobuk a la Marlowe, take je za skenslat na sred sezone in poslat domov.

Fif55 ::

Novi mindfuck pri Sherlock seriji, nice xD

Jst ::

leiito: Zanimivo.

Zame je pa The Expanse dragulj lanske sezone scifi žanra.

Mogoče sem biased, ker sem prebral knjige, ampak če malo pogledam okoli, serijo vsi hvalijo in ima dobre ocene...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

FTad ::

Jst je izjavil:

leiito: Zanimivo.

Zame je pa The Expanse dragulj lanske sezone scifi žanra.

Mogoče sem biased, ker sem prebral knjige, ampak če malo pogledam okoli, serijo vsi hvalijo in ima dobre ocene...



Zanimivo, meni the Expanse prve 2-3 dele ni bil nevem kako zanimiv, vendar sem "pushed through" in mi je potem postal zanimiv, tako da čakam sedaj na 2. sezono.

Aphanisis ::

Včeraj sem si do konca ogledal The OA. Nihče, ki ima rad mystery nanizanke, je ne sme zamudit. Kemija med igralci je fantastična, premisa je originalna in razkrivanje misterija skozi epizode je tako, da kot gledalec nimaš občutka, da te produkcija vleče za nos (kar je pri mystery nanizankah zelo pogosto).

Priporočam: 8,5 / 10

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

THE OA?

scipascapa ::

http://www.imdb.com/title/tt4635282/?re... zgleda res zanimivo, hvala aphanisis.

oo7 ::

Katere Tv serije so sploh danes na sporedu? Jaz vedno pogledam na travnik in vidim kaj gledam ampak danes na travniku je samo 1 serija kar je čudno :|

FTad ::

oo7 je izjavil:

Katere Tv serije so sploh danes na sporedu? Jaz vedno pogledam na travnik in vidim kaj gledam ampak danes na travniku je samo 1 serija kar je čudno :|


http://epguides.com/

najlažje boš tukaj našel, katere so bile on air kateri dan

Outcast ::

Pogledal SIX pilota od History...strictly vojaška mini serija o reševanje vojaka R....ne sej ne, o reševanju SEAL-a, v glavni vlogi 'Boyd Crowder' in 'Aiden Mathis':D
Obetavno...

globoko grlo ::

Niti ne, ker ima veliko elementov žajfnic in bo eno skropucalo z malo streljanja in kao mačo herojev in zjokanih OhMojSrčekJeTolkDobrInTeroristePobijaZdejSoGaPaUjel babnic
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

oo7 ::

Poslovil se je igralec Miguel Ferrer, zvezdnik serije Preiskovalci na delu: Los Angeles

Pri 61 letih je umrl Miguel Ferrer, znan po svojih vlogah v televizijskih serijah Preiskovalci na delu: Los Angeles in Nepremagljiva Jordan ter v filmih RoboCop in Iron Man 3.

Miguel Ferrer je umrl v četrtek za posledicami raka na grlu, star je bil 61 let.



http://www.rtvslo.si/kultura/film/poslo...

meho7 ::

Ze kdo pogledal Sneaky Pete(Cranston)?

leiito ::

Za ljubitelje Narcos, Pablo Escobar: El Patrón del Mal, z oceno 8.6 na imdb in nič manj kot 115 epizod 1. sezone.
http://www.imdb.com/title/tt2187850/ Ni ravno budžet in s tem nivo in attention to detail Narcos, večina ekipe sicer najbrž snema telenovele, ampak vsaj prvih par epizod ima nek šarm.

Kak dan nazaj izšla zelo resna kandidatka za najslabšo serijo tisočletja, Six. Walton Goggins iz Justified je sicer korekten v vlogi psihopata, vse drugo je pa neizvirno, predvidljivo, dolgočasno in klišejski, v stilu History Channela pač, iskanje velikanov, Hitlerja v J Ameriki..., tudi največji fani ameriških specialcev bojo najbrž težko zdržali več kot E1.

Outcast ::

Mogoče je klišejska itd itd, sam ji bom dal šanso, pilot se je končal zanimivo...

oo7 ::

Umrl je Rene z tv serije Allo Allo

http://www.24ur.com/ekskluziv/film_tv/u...

Outcast ::

meho7 je izjavil:

Ze kdo pogledal Sneaky Pete(Cranston)?


Imamo to čast da gospod "Walter White" izgovori ime naše države v 2.delu...:D

Lion29 ::

ja jaz sem danes na FBju videl reklamo... pobral prvo epizodo s partisa... pogledal... mislim da ze 2. (ker sem enkrat to ze gledal).... in moram zdaj se ostale
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Outcast ::

Jap se kr gleda Sneaky Pete...tematika nič novega, je pa kar gledljiva, z zlo dobro igralsko zasedbo. Govor Vinca u 4.delu...fijuuuuuuu:)
««
159 / 301
»»