» »

Koncertni spektakel leta? Daleč od tega...

Koncertni spektakel leta? Daleč od tega...

gibadbrasil ::

Odprl sem temo,ker smo bili zjutraj po koncu koncerta skupaj s frendi soglasni,da je bila vstopnica za parter(50e) in nasplošno tui ostale vstopnice zelo precenjene.
Da ne omenjam 35e za tribuno,ki mi ne deluje ravno kot prostor kjer boš ahko normalno užival na partyu.Prej prostor za kakšen koncert sinfonikov.
Nasplošno je bila muska dokaj potiho,dji ki so nastopili pred Davidom pa bleda senca tistih kateri so bili pri nejmu v Zrćah.
To mi deluje kot en velik nateg slovenskega naroda,ki ga je Guetta s svojim imenom katerega si je ustvaril kaksnih 5let nazaj pridobil in agencijo za mlade,ki je tako močno promovirala ta koncert.
Armin se je precej bolj potrudil in ustvaril super vzdušje v primorski zloglasni diskoteki.
Vse skupaj mi je delovalo Veliko denarja za malo muske.
Seda bi pa rad še slišau druga mnenja,kaj si ostali mislite o tem "koncertnem spektaklu leta".
Lp

moj_nick ::

Moraš tut razumeti, da doslej koncerta takšne glasbe še ni bilo v Stožicah in organizatorji nimajo izkušenj. Bo že bolš.
110111001001010001010000

koyotee ::

haha, seveda ni za pričakovat od Guette kakih glasbenih orgazmov. Mnogo žensk s katerimi sem govoril so rekle "samo da ga vidm..." pač pripeljejo najbolj skomercializirane izvajalce za širšo publiko, tudi za take, ki drugače ne hodijo na partije. Sploh pa da za tako ceno ni bilo garderobe, sramota res.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Gandalfar ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Abasada Gavioli-Dokumentarni film

Oddelek: Loža
142114 (1479) jype
»

Skakanje čez ograjo na žurih

Oddelek: Loža
324810 (3661) dope1337
»

Rock glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
538205 (7057) Pebkac
»

David Guetta - Slovenia 17.12.2010

Oddelek: Sedem umetnosti
427960 (5651) Dr_M
»

Pripravite se na spektakel – v Ljubljano prihaja DJ Tiësto!

Oddelek: Sedem umetnosti
192815 (2183) LuGi

Več podobnih tem