» »

Punca me prijavila na policijo zaradi sporocil preko facebooka

Punca me prijavila na policijo zaradi sporocil preko facebooka

1
2
»

guest #44 ::

Pri seksu je zelo prevladujoč, za ostale zadeve pa ne tolko. Se strinjam.

iceman3 ::

Nisem filozof ampak bom povedal eno stvar, velika večina žensk ni vredna pozornosti ki jo dobivajo s strani moških, to je kruta resnica, pa če nam je všeč ali pa ne.
The knowledge is the only true power!

guest #44 ::

Se bi podpisal na zgornji komentar. Ni zastonj, da se se je toliko mislecev ukvarjalo z spolno slo in sexualnostjo na sploh. Ta zadeva je hardwired v nas. Še najbolj krepostni včasih popustijo.

Aston_11 ::

Majster, tudi ti imaš očitne probleme. Pošlji babo v 3 pm in naredi red.

Aljaz1980 ::

Če prav razumem sta začela zvezo pri njenih 19?

Zajebal si ker si bil prevelika copata in pa ker si v osnovi izbral(ne ne ne mislim rečit prelepo) problematično deklino. Zakaj problematično?
Pije oziroma po tvojih besedih alkoholik in pa se zakaja. No pri 19 še to ni problem, pri 24, 25 letih bi pa pričakoval da se strezne. Ne kot pa da je še vedno 18 let stara naprej furat, ker takšna potem tudi drugje močno dvomim resna (ne mislim zveze, ampak služba pa take fore).
Mogoče je tudi nekaj resnice v tem, da prevzame negativne navade od starih.

Mogoče sem jaz čuden, ampak tvoje se jaz nebi dotaknil niti z palico, če bi jo poznal po obnašanju, ker imaš potem same probleme.

Je pa una na slabšem. Ker kolikor si povedal ima slabšo izobrazbo, stari so jo fuknal na cesto, predvidevam da tudi ti in pa 29 je stara, ti lahko dobiš mlajšo, una pa lahko ima mlajše samo za enonočne seje. Ker noben mlajši z mal slame v glavi, ne bo hodil z starejšo (no ok so izjeme).
Bodi srečen, da si se je znebil oziroma zvedel, da te je varala. Kaj če bi imel že otroke z njo!

Zgodovina sprememb…

BlueKnight ::

Kako pa so ugotovili da si se ti prijavil na svoj račun facebooka. Zahtevek po IP-ju na facebook se obravnava približno leto do dve. In še vedno obstaja možnost da je nekdo drug iz tvojega priključka poslal dotične stvari...
Assumption is the mother of all fuckups!
"Under Siege 2:Dark Territory"

Keyser Soze ::

Sej pravim, če lahko citira točno pravno podlago za kaznovanje. Ker me res zanima kako je mogoče tako preprosto speljat postopek.
OM, F, G!

poweroff ::

Ja, mene tudi zanima:
a) kakšna je pravna podlaga za kaznovanje?
b) a gre za prekršek (JRM), sodbo sodišča ali kaj tretjega?

Ker tole mi izgleda kot ena navadna izmišljotina.
sudo poweroff

Aston_11 ::

Policiji se ponavadi ne ukvarjajo z razžalitvami, niti ni zanje predpisana globa. Glasujem za prekršek po JRM - če so ga uspeli identificirati. Mogoče pa jo je po tintari... lp

gendale ::

glasujem za to, da je op troll

iceman3 je izjavil:

Nisem filozof ampak bom povedal eno stvar, velika večina žensk ni vredna pozornosti ki jo dobivajo s strani moških, to je kruta resnica, pa če nam je všeč ali pa ne.

drugače pa to
ženske se obnašajo tko kot se (kot kure, da ne uporabim tistega drugega izraza na k), ker jim moški to dovolimo
zdi se mi, da smo moški preprosto postali preveč pičkasti in če ženska vsaj približno ok zgleda se lahko obnaša kot se hoče, pa bo še vedno mela okrog sebe vsaj 10 moških, ki ji delajo razne usluge/nudijo pozornost, v upanju, da jim bo dala za fukat, bla z njimi, ...
no to ni pravi način, s tem ne dosežeš nič, razen tega, da si delaš probleme

detroit ::

Počas bo treba mojo registrirano tehnologijo uporablat
Hump n' dump (R)
Skero

Aston_11 ::

Potegni in pobegni tehnologija.

poweroff ::

No, to me zanima. Ker če bi policija za objavo na netu uporabila JRM, bi bil to velik precedens...
sudo poweroff

amigo_no1 ::

Vse skupaj meni diši na fraud enega trola, sploh ko vem s kakšno hitrostjo potekajo "nepolitični" procesi na sodiščih.

Aljaz1980 ::

Poglej na youtube :P
Avenged Sevenfold - A Little Piece Of Heaven

Video na link ne deluje, žal:(

Zgodovina sprememb…

igor0203 ::

Zakaj se mi zdi, da ima en samo preveč časa?

tabla ::

Zdej je drug problem, zmenila sva se da prekličeva izjavi, samo se ne da več. Razn pritožba na to al kaj.

Kdo ve kako bi to rešili da ne bi plačala kazni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabla ()

Mipe ::

Plačaj kazen, ona ti vrne polovico. Če se izogibaš plačilu kazni, bo le še slabše.

Keyser Soze ::

Em, še vedno nisi napisal pravne podlage za kaznovanje...

A je ni al kako?
OM, F, G!

oemdzi ::

Ahhh don't feed the troll.... Jutri bo napisu da sta spet skupaj, ker se bo izkazalo da ima tudi sina, katerega je pred njim skrivala v kleti ....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako se odločiti (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25031248 (27666) bluefish
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027488 (23480) first_line

Je sploh še kdo zvest svojemu partnerju? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
68194819 (79989) bluefish

Več podobnih tem