» »

Katera kartica za iptv 1080p 60Hz(ati)

Katera kartica za iptv 1080p 60Hz(ati)

Nwanko ::

Torej iščem kartico za gladko predvajanje iptv(hd)kanalov na 46"lcd pri 1080p 60Hz. Trenutna hd4550 512mb mi pri 60,50Hz totalno pokvari sliko. Ko premika sliko ali pa samo ko premakneš miško zelo pači sliko.

Zanima me katera kartica bi to gladko predvajala.
  • spremenil: Nwanko ()

jan01 ::

S kom pa predvajaš? Grafčna je zadosti dobra!

Nwanko ::

iptv-multicast,vlc. Že na namizju mi sliko pači ko miško premikam, ne osvežuje dovolj hitro.

jest10 ::

Menjaj predvajalnik za začetek

Nwanko ::

Ni predvajalnik kriv....tolko že vem. Nekje sem prebral da ta grafa največ podpira 1920x1080 30Hz,da pri več začne že slika motit.

Senitel ::

Kako ti že na namizju pači sliko? Že prastari Rage 128 je potegnil več kot so te današjne super advanced full hd resulucije.
Tako da je nekaj narobe ali s software-om ali pa hardware-skim pospeševanjem ali samimi nastavitvami. Ampak po mojem če daš za foro 5850 v to mašino, bo rezultat na TV popolnoma isti.

Nwanko ::

Isto mi dela in na xp32bit in na 7 ultimate 64bit. Zdaj bom probal zamenjat drivere z zadnjimi pa da vidim če je v tem problem.

EDIT: Problem leži pri hdmi,dvi izhodih. Sem probal z rbg kablom na 60Hz pa slika lepa,niti malo pačenja pa nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

Senitel ::

Jaz bi prej sprobal če HD5850 dela tko kot mora. Ker če ti že navaden miškin kurzor na desktopu ne dela tko kot mora, sta samo dve možnosti: ali TV sux, ali pa grafična misli, da TV sux (interlaced).

Nwanko ::

Dela sem probal z istim kablom na isti monitor pa dela kabel normalno,digitalni izhodi neke ne štimajo. Sej nima veze prek rbg dela čist normalno tko ko more.

Tv je pa LG Scarlet 47".

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nwanko ()

jan01 ::

Nwanko ::

jan01 je izjavil:

Poskusi s multicsttv ds http://sites.google.com/site/multicastt...

Sej uporabljam multicast, kriva je kartica,ker na 5850 mi dela čist super na isti tv, rbg dela čist vredi 1080p 60Hz,hdmi pa dvi pa zglea v p***. :P

axee ::

Čudno, vsaka grafična kartica bi ti morala omogočiti FullHD pri 60HZ, sam sem nekaj časa imel še dodatno HD4550 priključeno z HDMI na 1080p projektor in res ni blo nobenih problemov. Sumim defektno grafično ali pa slabe driverje...VLC po mojem ni kriv, tudi sam sem ga uporabljal bp

jan01 ::

Ne multicasttv (ki uporablja vlc) ampak verzijo multicasttv ds (ds-directshow).
Verjetno je vlc kriv!

Nwanko ::

http://sites.google.com/site/multicastt... uporabljam stable verzijo,pa mpeg4 playlisto.

jan01 ::

ŠE ENKRAT! uporabi MulticastTV-ds-0.15b.zip download link: http://sites.google.com/site/multicastt...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sagem IAD 81 HD Siol -> Amis

Oddelek: Omrežja in internet
268046 (787) mitfif
»

Raspberry PI in OpenElec (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
6013434 (8183) Matija82
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224646 (8805) slitkx
»

Siol tv na win 7 64 bit

Oddelek: Omrežja in internet
71818 (1620) roCkY
»

Siol TV preko VLC - ali še dela ??

Oddelek: Omrežja in internet
103556 (3204) fp4492

Več podobnih tem