» »

Nakup zmrzovalne skrinje :)

Nakup zmrzovalne skrinje :)

bdoxx ::

Pozdravljeni :)

Doma se odločamo za nakup zmrzovalne skrinje (porostornina nekje 230L (lahko tudi več)),
torej, ker se mi niti malo ne sanja kaj treba gledat verjetno energijski razred,zmogljiovst zmrzoavanja? pa verjetno še kaj. . ., vas prosim za pomoč.
Kakršnikoli nasveti so dobrodošli.
Budget je nekje 300-400€ lahko tudi manj, pa glasnost skrinje ni problem . ..

Do sedaj smo imeli doma 1no od gorenja ki še dela,
ter eno skrinjo od od LTH-ja (ki je po dobrem letu delovanja "crknla" - medtem je seveda šlo podjetje v stečaj . . )

LP MK.

fosil ::

Tud če je šel proizvajalec v stečaj, lahko ti še vedno uveljavljaš garancijo v trgovini kjer si zadevo kupil.
Tako je!

bdoxx ::

baje gre samo uveljavlat garancijo če se je skrinja kupla v merkurju . . .

fosil ::

Če imaš veljavno garancijo jo lahko uveljavljaš v trgovini kjer si zadevo kupil. Tako je zakonsko določeno za vse trgovine, ne samo merkur.

Seveda pa moraš preverit če je zadeva še vedno v garanciji. Poglej na račun/garancijski list.
Tako je!

Napajalc ::

Si bom sposodil temo:
Delam na testu porabe zmrzovalne skrinje ~200L.
Tedenska poraba zmrzovalne skrinje VS tedenska poraba zmrzovalne skrinje, ko deluje samo takrat ko je poceni elektrika (ponoči).
Naletel sem na vmesno porabo ~130w, kasneje se je izkazalo da se gre za vakumsko črpalko, torej zanima me kaj predstavlja tale vakumska črpalka, bolši izkoristek ali preprečevanje nabiranja odvečnega ledu?
Če je tale vakumska pumpa pomembna, potem bi bilo potrebno posebaj krmiliti kompresor.
011011100111010101100010


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hladilnik

Oddelek: Loža
212581 (1399) donvito
»

Telefon padel v svečo

Oddelek: Mobilne tehnologije
192871 (1870) Assass1n
»

Električni agregat na bencin ali diesel

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
134585 (4251) Spajky
»

Prepoved Lindowsa na Nizozemskem in nov poskus cenzure interneta

Oddelek: Novice / Zasebnost
191894 (1894) kopernik
»

doma narejena mini klima

Oddelek: Loža
123043 (2720) Tomi

Več podobnih tem