» »

Kako kaže v tem času z delom?

Kako kaže v tem času z delom?

genius11 ::

Kako kaže v tem času z delom, kot delavec z dokončano srednjo šolo?
Nisem zberčn glede dela, samo nebi pa rad WC-je pucal.
Nimam niti 1 dan delovne dobe, se je smiselno prijavljat na delovno mesto, ki zahteva delovne izkušnje, smer izobrazbe.
Za začetek je OK bilo kakršno delo.
Imam pa tudi opcijo si podaljšat status.
  • spremenil: genius11 ()

ZdravkoČolič ::

Katero šolo pa maš. Je pomembno veš.

genius11 ::

Eno tako zelo popularno (Ekonomsko) v tej smeri se ne vidim, pa če pada zlata toča.

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv...

Mislite da bi šlo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: genius11 ()

Okapi ::

Za prodajalce večkrat vidim kakšne oglase, da jih iščejo. Poglej na www.hofer.si in druge trgovske firme.

O.

genius11 ::

Saj pravim, da se v tem ne vidim in nočem tega več delat, sem delal preko prakse, preko študenta v različnih trgovinah in ne.

ZdravkoČolič ::

Maš kakšne veze?

genius11 ::

Ne

ZdravkoČolič ::

Jst mam tud to šolo, zdaj delam faks. Zelo mi je pa žov, da nism naredu kake zdravstvene sredne, ker tam baje takoj dobiš... Tukaj bi blo pa brez vez bol en drek.

genius11 ::

To sploh ni problem, se prekvalificiraš.

ZdravkoČolič ::

Kok pa traja ?

Okapi ::

Saj pravim, da se v tem ne vidim in nočem tega več delat,
Napisal si, da nočeš stranišč pucat, drugače pa da ti je vsako delo OK. Kako naj beremo tvoje misli?

O.

genius11 ::

ZdravkoČolič je izjavil:

Kok pa traja ?


1 let pomoje

Matako ::

genius11 je izjavil:

Eno tako zelo popularno (Ekonomsko) v tej smeri se ne vidim, pa če pada zlata toča.

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv...

Mislite da bi šlo


Kolikor opazujem, je delo v avtopralnici skrajno izi. Saj veš, pobereš denar in malo streljaš z vodo pod pritiskom :D saj ostalo je avtomatizirano.
/\/\.K.

connel ::

Mja, pa plače sploh nimajo slabe v avtopralnicah,...

Blinder ::

V trgovine rajši sprejmejo tiste z trgovsko šolo, stanejo manj in imajo že nekaj prakse.
Z ekonomsko šolo lahko postaneš varnostnik(opraviš tečaj), reševalec iz vode(opraviš tečaj), učitelj v avtošoli(opraviš tečaj), skratka, ta šola ni vredna nič :) Za pucat WC-je mejbi bi te uzeli, za tisto ne rabiš nobenega tečaja, je pa res, da za tista dela je vseeno konkurenca v obliki tuje delovne sile.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

ZdravkoČolič ::

Pa ni vredna nič, kaj je s tabo? Nekaj mojih bivših sošolcev je dobilo kar uredu službe. Mogoče so pa mel veze, ne vem. Jst vem, da bi šov lahko v pisarno delat, sam mam pa tudi veze. :)

MIHAc27 ::

Prvo pravo službo je vedno najtežje dobiti. Vsak bi zaposlil nekoga, ki izkušnje že ima.
Bom pa rekel samo tole o vezah.. nikoli ne veš kje se skrivajo. Moj prvi direktor in direktor mojega očeta sta bila sošolca (in se še vedno pogosto dobita na kavici).
Verjamem, da je to zagotovo pripomoglo, da sem službo dobil, nabral nekaj izkušenj in potem je bilo dobiti drugo službo dosti enostavnejše. (Za prvo službo sem rabil skoraj 1 leto, ko sem iskal drugo le 2 tedna).

Na razgovorih tako kar omenite malo bolj natančno kaj počnejo vaši starši in kje delajo. Ne sam reč.. moj fotr je pek, mati pa čistilka. Povej v kateri firmi delata.
Slovenija je itak ena mala deželica.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podgorje d.o.o., Šentjernej

Oddelek: Loža
106007 (2957) nsa_ag3nt
»

Zahteve delodajalca za razpisano mesto "informatik"

Oddelek: Loža
234089 (2224) urosh
»

DELAVSKI DOM (München

Oddelek: Loža
101677 (957) dree
»

Avtoklepar plača 1400 evrov NETO (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7719741 (17114) xteakwondox
»

Išče se asistent vedeževalca

Oddelek: Loža
142036 (1572) Good Guy

Več podobnih tem