» »

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Katero kvalitetno ročno svetilko kupiti?

Temo vidijo: vsi
««
90 / 319
»»

Furbo ::

PC. Dodam izdelek v košarico, vpišem kodo, rukne 15% dol. Tako kot ob teh akcijah BLF
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Furbo ::

Na telefonu sem probal zdaj in mi ni uspelo, vpišem kodo, neki premleva, potem ni pa nič od tega.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

FireSnake ::

perci je izjavil:

pa sej poštnina ne gre v 22 EUR mejo


Kako, da ne.
Seveda gre.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

perci ::

Ne gre v mejo za ddv.

Ce pa presezes 22 ze z vrednostjo artikla, se pa tudi od postnine obracuna ddv.

Okapi ::

FireSnake je izjavil:

perci je izjavil:

pa sej poštnina ne gre v 22 EUR mejo


Kako, da ne.
Seveda gre.
To je za ene višja matematika. 21+3 evre ni DDVja. 23+0 evrov je DDV. Samo še Kineze bi bilo treba naučiti, da je 24 evrov iz prvega primera za nas ugodneje kot 23 evrov iz drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

Furbo ::

Aha, dobro je vedeti.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

FireSnake ::

Jaz nikoli nisem imel te sreče - mene so vedno olupili.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

kumer ::

morda za koga zanimivo:

Sofirn SP31 XP-L2 V6 1021lumens EDC LED Flashlight
https://www.banggood.com/Sofirn-SP31-XP...

Original Price: $19.95
Coupon Price: $10.38
Coupon Code: SP31SD

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kumer ()

barakus ::

Jooj, imam svetilko, nimam pa baterij.

Čakam na 2x26650 https://www.aliexpress.com/item/1PCS-Li...

Ali bi kdo imel na zalogi 2 komada 26650 za prodat po prijateljski ceni :)?

mat xxl ::

kumer je izjavil:

morda za koga zanimivo:

Sofirn SP31 XP-L2 V6 1021lumens EDC LED Flashlight
https://www.banggood.com/Sofirn-SP31-XP...

Original Price: $19.95
Coupon Price: $10.38
Coupon Code: SP31SD



Že naenkrat skoraj 2,5 X cena + koda invalid ......

gregor ::

verjetno količinsko ommejena koda, potem pa vrže ven čudne cifre...
torej verjetno so že vse pokupili

LP

FireSnake ::

barakus je izjavil:

Jooj, imam svetilko, nimam pa baterij.

Čakam na 2x26650 https://www.aliexpress.com/item/1PCS-Li...

Ali bi kdo imel na zalogi 2 komada 26650 za prodat po prijateljski ceni :)?


Jaz nimam.
So pa te močne beštije.

Kam to paše?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

barakus ::

FireSnake je izjavil:

barakus je izjavil:

Jooj, imam svetilko, nimam pa baterij.

Čakam na 2x26650 https://www.aliexpress.com/item/1PCS-Li...

Ali bi kdo imel na zalogi 2 komada 26650 za prodat po prijateljski ceni :)?


Jaz nimam.
So pa te močne beštije.

Kam to paše?



Convoy L6

gregor ::

http://budgetlightforum.com/comment/123...
F1 - 16 USD
LK500 EU - 16 USD
...

knap ::

dobra cena za LK500+EU PLUG
F1 - malo manj, glede na to da je že bila za 10 usd:)

ali je komu poznana ta igrača:





23 usd, veliko bolje kot LK500?

FireSnake ::

Kje si ta polnilec zasledil? Ne zgleda slabo. EDIT: aja, zgoraj .... bi blo za kupit.

F1 je draga (pa mi ravno ena še manjka za enega kolega)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Furbo ::

knap je izjavil:


ali je komu poznana ta igrača:

http://lygte-info.dk/review/Review%20Ch...
Ne vem če je kaj boljši od LK500, zgleda ni preveč pametno puščati baterij v njemu po polnjenju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

matobeli ::

Za 20.6EUR se dobi že Nitecore D4 polnilec.
https://prnt.sc/hneh8u

Zgledajo pa fino tiste podložke za AAA baterije, a se to da kje posebej nabavit?

P.S. Nitecore kupon zgeda spet prime...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: matobeli ()

Samael ::

matobeli je izjavil:

Za 20.6EUR se dobi že Nitecore D4 polnilec.
https://prnt.sc/hneh8u

Zgledajo pa fino tiste podložke za AAA baterije, a se to da kje posebej nabavit?

P.S. Nitecore kupon zgeda spet prime...

Tega počasneža je tudi že malo čas povozil :)

knap ::

Furbo je izjavil:

knap je izjavil:


ali je komu poznana ta igrača:

http://lygte-info.dk/review/Review%20Ch...
Ne vem če je kaj boljši od LK500, zgleda ni preveč pametno puščati baterij v njemu po polnjenju.


zanimivo, izgleda lepo, je pa neuporaben, glede na test ki pravi da ne konča polnjenja in uničuje baterije
LP

pierch ::

Samael je izjavil:

matobeli je izjavil:

Za 20.6EUR se dobi že Nitecore D4 polnilec.
https://prnt.sc/hneh8u

Zgledajo pa fino tiste podložke za AAA baterije, a se to da kje posebej nabavit?

P.S. Nitecore kupon zgeda spet prime...

Tega počasneža je tudi že malo čas povozil :)

Ma, na kolko se "evolvajo" ti polnilci? Nevem če ga mam 3 leta (verzija D2 sicer).
Sicer sem kupil li100 al kaj je že bil za 1$, ampak ga še nisem dobil. A je ta li100 boljši od D2/D4?
Pierch

Samael ::

pierch je izjavil:


Ma, na kolko se "evolvajo" ti polnilci? Nevem če ga mam 3 leta (verzija D2 sicer).
Sicer sem kupil li100 al kaj je že bil za 1$, ampak ga še nisem dobil. A je ta li100 boljši od D2/D4?


Lii 100 na splosno ni boljsi od D2/D4, ima pa dve prednosti in sicer, da je nekoliko hitrejsi (500mA/1000mA) in pa da ima tudi opcija polnjenja (redkih) 4.35V 18650 baterij.

D4 ima več diagnostike baterije, je najbrž kakovostnejše izdelave, z LOW opcijo filanja primernejsi za manjše (10440 in AAA baterije), ki jih hitejše polnjenje skrajšuje življensko dobo, je pa seveda na splošno počasen 375mA/750mA (kar sicer za življensko dobo baterij ni slabo).

Pri D4 mi med vso diagnostiko manjka discharge opcija preverjanja kapacitete baterije (v priblizno istem cenovnem rangu imas to pri polnilcih Lii - 300, Lii - 500, Opus BT - C3100, zanflare C4...) in pa to, da si pri štirih slotih dva slota delita isti kanal, to pomeni da dve bateriji v pravih slotih lahko fila na 750mA, ko imas tri ali štiri, pa vse na 375mA, kar je reeeeees počasi. D2 verjetno tega zadnjega problema nima, glede na to, da ima dva slota.

Po mojem mnenju ob D2 in lii-100 ne potrebuješ novega polnilca. Za filanje sta čisto ok oba.
Pri kombinacijih obeh je edina meni občasno koristna funkcija, ki jima manjka preverjanje kapacitete baterije, ampak ce nimas nekaj ful stare baterije iz laptopa ali pa kaksne sumljive baterije dvomljive kakovosti, prezivis tudi brez tega.

pierch ::

Hvala za razlago.
Pierch

FireSnake ::

barakus je izjavil:

FireSnake je izjavil:

barakus je izjavil:

Jooj, imam svetilko, nimam pa baterij.

Čakam na 2x26650 https://www.aliexpress.com/item/1PCS-Li...

Ali bi kdo imel na zalogi 2 komada 26650 za prodat po prijateljski ceni :)?


Jaz nimam.
So pa te močne beštije.

Kam to paše?



Convoy L6


Sem pogledal specifikacije.
Po F1 hočem to!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Samael ::

FireSnake je izjavil:

barakus je izjavil:




Convoy L6


Sem pogledal specifikacije.
Po F1 hočem to!

Mogočna, ampak čisto prevelika, težka za naokoli vlačiti (upam, da ne bo kdo v odgovor prilimal še kakšne večje - saj vemo, da obstajajo tudi večje no :)


L6 ob manjši C8 :)

Scaramouche ::

Samael je izjavil:

FireSnake je izjavil:

barakus je izjavil:




Convoy L6


Sem pogledal specifikacije.
Po F1 hočem to!

Mogočna, ampak čisto prevelika, težka za naokoli vlačiti (upam, da ne bo kdo v odgovor prilimal še kakšne večje - saj vemo, da obstajajo tudi večje no :)


L6 ob manjši C8 :)


L6 ne daš v žep?
Za kakšno ceno si jo kupil?

Samael ::

Ah, kje... :) Tudi v veliki žep cargo hlač ne pride :)


(vir: slika z neta)

$44.99 + 17,5EUR carinska pošta + $12 dve 26650 bateriji

Nabaviš C8, po možnosti z XPL-HI ledico za 13 do 15USD, pa bo zadeva bistveno uporabnejša, wow efekt zaradi daljave, ki jo zmore ta mala svetilka pa med prijatelji ostal.

matobeli ::

L6 se lepo nosi na pasu, ni ravno za v mesto it, ampak za počet neumnosti v naravi je pa super.

koyotee ::

Veliko bolj priročna je BLF Q8, dlje časa zdrži, gre čez carino brez ddv ter ima ramping za jakost.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

barakus ::

Edino grda je ko smrt :P

Okapi ::

L6 gre tudi čez carino brez DDV, vsaj včasih.;)

Samael ::

Jaz sicer nisem tega mnenja, da se lepo, še manj pa udobno (stvar je z baterijama težka blizu kile) nosi za pasom, mislim le zakaj bi človek to trogal naokoli, če vsaj v naravi, med drevesi niti do izraza ne pride? :)
Saj mi jo je, kot zbiratelju ali pa navdušencu fajn imeti, jo vzeti s seboj ven enkrat ali dvakrat iz firbca, da bi pa dejansko to dve-tri ure vlačil v hribe za pasom pa ... ne hvala.
(moje mnenje)

matobeli ::

Ne, za v hribe absolutno ni. Kakšena planota+terenc+L6pa ni tolk švoh kombinacija :D

Samael ::

Glede na to, da se bliža konec leta, bi lahko vsakdo napisal recimo TOP 3 svetilke, ki jih je kupil, mogoče dodal stavek dva zakaj in pa če je mogoče tudi ceno, ki jo je plačal za svetilko :)

(ni važna velikost, cena... - pač kar vam/nam je res všeč)

Če je kakšna posebnost, ki jo je vredno omeniti, pa ne pade pod TOP 3, je lahko četrta pod "častno omenjena" :)


A damo? :) Sem prav radoveden, kaj vse se najde na tem spisku :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

matobeli ::

Pomojem bi morala prvo mesto dobit F1, tak paket in visok p/p ratio je bilo do sedaj kar težko dobit.

Častno mesto bi dal gigantski lučki.

Na 2 mesto bi dal L6, tretje pa verjetno C8

Mogoče bi šla nekam vmest še Nitecore tube, ki je luštna in jo je bilo mogoče dobit za male pare, ampak ni tako zelo grozno uporabna glede na to da imamo vsi zmoglivejšo svetilko vgrajenk v smartphone.

Samael ::

saj, kakor se tebi zdi :)

Meni osebno je nekaj drugih nakupov ljubših, bolj uporabljanih - je pa res, da sem sam verjetno prekomerno shoppingiral. Za F1 sem si iz razlogov, ki jih omenjaš rezerviral "častno mesto" :) Bom spisal :)

koyotee ::

Jaz sem naročil BLF GT, plačal 115$ in čakam da se prikaže :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

koyotee je izjavil:

Jaz sem naročil BLF GT, plačal 115$ in čakam da se prikaže :)

Vem, da imaš fajno zbirko svetilk - boš pa ja zmogel kaj več napisati :) Katere tri, ki si jih kupil letos so ti najljubše? :)

koyotee ::

Letos pa nisem nič kaj posebnega, BLF Q8, Nitecore EA45S, 2x zanflare f2(obe sta še v škatli), 2x zanflare F1(nobena se še ni prikazala), to je pa to pomoje :)
Trenutno najljubša mi je Q8, zdaj ko imamo malo večje žepe pozimi :) drugače pa največ uporabljam čelke Armytek wizard in pa Spark sg6, ter kako Convoy c8 alpa Lucky sun d80 blf edition.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Samael ::

Saj res, Nitecore EA45S - kako si kaj zadovoljen s tem nakupom?
Se mi zdi, da smo jo kar malce (nezasluženo) spregledali zaradi 4xAA baterij, pa čeprav bi lahko bil tudi to eden razlogov, zakaj kupiti to svetilko. Kljub baterijam, glede na specifikacijo, nič v njej ni zastarelega. Zanimivo.

Samael ::

Moderna, zmogljiva, ne pretirano velika, vendar na videz nič posebnega KLARUS XT12S (CREE XHP35 HI D4) je meni osebno svetilka leta. V preorderju sem dal zanjo 56.52USD - kar še vedno ni tako malo, ampak je skorajda v vsakem pogledu popolna svetilka. Vse v njej je vrhunsko, hkrati pa še vedno dovolj preprosto, lahko, kompaktno za uporabo.
Je tudi edina od mojih, ki ima magnetno polnjenje - čeprav to še zdaleč ni odločujoči faktor.


Nitecore EC21 (Cree XP - G2 R5) - tu pa tam jo omenim, je letos moja najpogosteje uporabljena svetilka. Mala, mogočna (neverjetn throw za tako malo reč), z meni osebno najboljšim UI-jem, dodatno rdečo ledico, ki se pokaže precej koristna...
Če bi imela še USB port za filanje bi jo dal kot popolno na prvo mesto.
Ta reč konstantno drži ceno 50EUR, se jo je pa v nekem momentu julija letos, ki sem ga omenil tu, dalo dobiti za 25USD. Killer deal.


LUMINTOP EDC25 (CREE XP-L V5) ... paaaa, fajna mi je :)
Všeč so mi te valjaste taktične svetilke, ki se jih z lahkoto spravi v žep, ta ima pa tudi fajn UI s pomočjo stranskega gumba, usb port za filanje ustrezno zaščiten (ne zgolj gumjasti čepek), kakovostna izdelava, soliden throw ... pa tudi dostopna cena (tam okoli 26EUR v rednih akcijah, dobilo se jo je pa tudi že ceneje). Tu ni ničesar, kar ne bi maral.


Honourable mention: ZanFlare F1 - zaradi razlogov, ki jih je navedel matobeli zgoraj, Nitecore TUBE - ker je vedno z menoj kot obesek za ključe, UT01 - ker ne morem, da ne bi omenil vsaj ene AA svetilke :P

koyotee ::

Aja, lumintop edc25 mam tut še v škatli ja, sploh ne pride na vrsto, prav tako EA45S, če bi jo kdo rad imel :D

Sicer pa bo božiček in materiala za darila je dosti :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

perci ::

Imalent HR20 - naročil sem jih 7, za razne sorodnike in prijatelje.

Meni osebno najboljša naglavna lučka, kar sem jih imel možnost uporabljati. V SLO se podobna kvaliteta prodaja za +100 EUR, na GB se jo s kuponom dobi za 25 EUR.

Ima brezstopenjsko nastavljanje intenzitete, USB polnilnik in XPL HI diodo Zraven je priložena tudi 18650 baterija.

Okapi ::

1) Zanflare F1 - že vse vemo o njej. Odlično razmerje cena/kakovost. Ima vse, kar človek od take lučke potrebuje. Ko jo dobiš s popustom (9 evrov), se ti vse druge svetilke zdijo zelo drage;)

2) CooYoo Quantum - najboljša (kar jih poznam) miniaturna lučka za h ključem. S popustom (14 evrov) niti ni tako draga (na poti je na pogled enaka, a še cenejša "no name" lučka - poročam, ko pride).

3) Imalent HR20 - odlična čelka, čisto uporabna tudi kot ročna svetilka, samo malo drugače jo v roki držiš, ali daš v prsni žep ali na naramnico od nahrbtnika. Moja je bila 18 evrov.

Častna omemba - Convoy S2 UV. Za vse, ki bi radi videli, kako dobro imajo pomito kopalnico, stranišče in še kaj.;) Malo me jezi samo, ker so se kode pojavile šele potem, ko sem jo že kupil (za 19 evrov).

Od tistih močnejših pa za zdaj ne morem nič pametnega reči, dve Imalenta (DN35 in 70) sta še na poti.

matobeli ::

gregor ::

EMISAR D4
zelo majhna iz zelo močno sveti, čeprav za kratek čas, kvalitetno narejena, ni pa ravno poceni (40 usd)

BLF Q8
super lučka za ta čas, širok snop, deluje brezhibno, malo večja in težja ampak sveti noro, se ne segreje tako hitro kot D4 :)

F1
razmerje P/P je odlično, sem pa jo naročil bolj za sorodnike, sodelavce ipd, osebno mi ni tako zelo včeš, mi C8 bolj odgovarja
1 kom bo ostal doma, ostalo gre oz je že slo dalje

BLF GT, lučka velikanka, komaj čakam da pride, to bo lučka presežkov :)


koyotee, ali si že naročil ramenski trak?
morda kaj od tega:
https://www.aliexpress.com/wholesale?ca...

to bo obvezna oprema ;), 2,2 kg ni malo

LP

Scaramouche ::

Kako je temu uspelo l6 sprogramirat?

Scaramouche ::

Je to najceneje kar se da dobit'
https://www.banggood.com/BLF-Q8-4x-XP-L...

gregor ::

kodo ti pošljem na ZS, cena US$ 46.50
ni javna
nisem pa testiral ali deluje
LP

Scaramouche ::

gregor je izjavil:

kodo ti pošljem na ZS, cena US$ 46.50
ni javna
nisem pa testiral ali deluje
LP


kakšen polnilec in baterije rabiš zraven?
««
90 / 319
»»