» »

microSDHC kartica in SD adapter

microSDHC kartica in SD adapter

mojsterleo ::

lp!

stvar je taka. doma imam dva SD adapterja, ki sem ju dobil ob nakupu sandiskovih 1GB in 2GB microSD kartic. sedaj bi rad za novi mobitel nabavil vecjo kartico (kingston/transcend 4GB/8GB), vendar so vse tipa microSDHC. zanima me, ce je mozno uporabiti stare sandiskove SD adapterje za microSDHC kartice (uporabljam citalec kartic). ker ce se da, se mi zdi brezveze placevati ekstra za paket z adapterjem, ce lahko kupim samo kartico in uporabim stari adapter.

hvala za odgovor.

popster ::

Čakaj v mobitel bi rad vstavil manjšo kartico kot je reža?
Sicer bolj tezko

js osebno ::

Oznaka HC pomeni 'High capacity', tako oznako imajo vse kartice od mislim da 2 GB do 32 GB. Naprej je oznaka XC (Extreme Capacity) . Pri združljivosti z adapterji nima nobenega pomena, tako da ti novega adapterja ni treba kupiti.

mojsterleo ::

upam da imas prav glede adapterja. itak pa nimam izbire kot da probam. ce ne bo delalo, bo pac moral usb adapter uporabit, ki ga sicer ne maram prevec, ker rad pokvari podatke.

ps: drugace so "microSDHC" kartice od 4-32GB. do 2GB so navadne "microSD".

tiga325 ::

No, meni pa takole ne dela...ko vstavim v navaden SD adapter microSDHC kartico, mi jo
čitalec ne prepozna...pri priklopu telefona preko usb v data storage načinu pa se
lahko normalno priklopim na prenos podatkov na kartici.

Lahko da so kej W7 krivi, ampak dvomim...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero microSD kartico ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
19237222 (12278) LuIK
»

Micro SDHC 16GB C10 kje kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
314273 (3738) VelikiTun
»

Katera Micro SD spominska kartica?

Oddelek: Kaj kupiti
85154 (4894) Mrakw
»

Katero microSD kartico za nokio 5230?

Oddelek: Kaj kupiti
111624 (1263) BCSman
»

Kateri microSD?

Oddelek: Kaj kupiti
193083 (2859) Tilen

Več podobnih tem