» »

Navijanje PII

Navijanje PII

tolat ::

PII 333MHz (66x 5,5)box sem v bios-u navil na 416MHz (83x5,5). Zanima me, če moram še kaj spremeniti ali dodati, hlajenje..., namreč bojim se ,da nebi kaj "skuru".
Hvala za vaše odgovore
  • spremenil: tolat ()

Space Surfer ::

po moje bi blo pametn, da das Gorba gor. Sam ne vem, ce pase na SECC1... Sicer pa, ce ti stabilno dela, sploh ni panike!:)
CAUTION! Overclocking is addictive!

msmiha ::

Jas bi dal Goledn Orba gor se dobi tudi tak z SECC1!:))
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Popcek ::

ej nc ne skrb, nc ne bo narobe mam jest isto p333@416mhz pa nimam nobenga posebnga hlajenja v kisti mam 2 mal 80mm venta pa prepih skoz kisto pa ql dela :)):D

`DoC ::

Nabav si MBM - Mather Board Monitor programček k ga lahko kle snameš dol pa čekiri temp proca... svetujem ti da ubodeš G-orba na proc pa en vent 80x80 da notr piha; jst mam namreć celerona 366@567 pa mam tko poštiman pa temp ne gre nikol čez 29 C...

pa velik uspeha ! ;):D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

tolat ::

O.K. po petih urah dela na računalniku imam konstantno temperaturo 39, izmerjeno s programom Mother Board Monitor 5.0. Naj mi kdo pove ali je to preveč in če je katera temperetura je optimalna. Zanima me še, če potrebujem dodatno hlajenje glede na izmerjeno temperaturo, ter na kaj moram biti še pozoren, namreč nimam pojma o navijanju, to delam prvič. Hvala za vaš trud.

Shadowman-x ::

P-II 333 je zelo dober procesor za OC, samo odpreti ga moraš (rahlo delikatna zadeva, če še nisi poiskušal tega), sneti hladilno ploščo, vstaviti ploščici med cache moduloma in hladilno ploščo, poskrbeti za dobro hlajenje in v rokah oz. v računalniku imaš 500 MHz zverinico.
Preizkušeno - deluje.

HEKO ::

Shadowmen-x ---> pozabo si rečt: "Na lastno odgovornost" :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Popcek ::

oki. jest sm tud lastni pentiuma 333. bi mi lahko mal bl podrobno razložil o tistih 500 mhz jest mam v biosu navitga na 416 mhz mam pa plato qdi legend 5 (se ne podpira 100mhz :((), pa v kisti mam se par ventov tko da mi mbm monitor kaze temperaturo max 29 stopinj.
Bi se dal kako na 500 mhz pridt ???:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri procesor imate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1088059 (5460) GamingFish
»

Pomoč pri navijanju celerona 333A

Oddelek: Navijanje
71020 (896) TylerDurden
»

CELERON 333A

Oddelek: Navijanje
6794 (615) pebra
»

Do kuk lahk našpanam 300Mhz

Oddelek: Navijanje
101483 (1295) IceIceBaby
»

bwaha

Oddelek: Navijanje
5979 (877) overklokan Molj

Več podobnih tem