» »

Izbira matične pločše

Izbira matične pločše

tommzy13 ::

Lep pozdrav
Pred kratkim sm unicu maticno plosco in trenutno kupujem novo imam procesor AMD Phenom X4 9950 s podnozjem AM2+ in ram je DDR2 . Tuki je link maticne ki jo hocem kupit prosim če mi poveste če moj cpu gre na to matično pa če se to matično splača kupit. Hvala.


Link matične ki jo hocem kupit : http://www.sestavi.si/index.php/item/di...

BALAST ::

Lahko ti svetujem Gigabyte MA790X UD3P, ki jo bom tudi sam vzel za AMD X4. Sicer nima integrirane grafične kartice, ampak to ni ravno pomembno, ker če igraš kaj igre, boš zagotovo vzel samostojno grafično kartco.

tommzy13 ::

BALAST je izjavil:

Lahko ti svetujem Gigabyte MA790X UD3P, ki jo bom tudi sam vzel za AMD X4. Sicer nima integrirane grafične kartice, ampak to ni ravno pomembno, ker če igraš kaj igre, boš zagotovo vzel samostojno grafično kartco.

pa je ta maticna bolsa od tote ??

BALAST ::

Oba čipa 790gx in sb750 sta enaka, le da je tvoja 60EUR dražja in ima integrirano grafično. Za navijat sta obe enako dobre.

tommzy13 ::

BALAST je izjavil:

Oba čipa 790gx in sb750 sta enaka, le da je tvoja 60EUR dražja in ima integrirano grafično. Za navijat sta obe enako dobre.

ja mas prau sam ce mau gledam tko vidim da ma moja vec usb portou za neki je ze bolsa ce je tok drazja pa hitrost vodila je vecja..

tommzy13 ::

ma verjetno bom kupu raje to ja od gigabayte.. se bol splača mas prau :) hvala ti...

BALAST ::

za tako ogromno razliko bi jaz razmišljal že raje o novem AM3 Procesorju in DDR3. Res se ne splača kupovat drage stare plate. Raje si poglej kaj bi za 60EUR še lahko dokupil pri tej Gigabyte. Lahko dodatna 2Gb ddr2 1066.

Ko sem kupil pred leti od Asusa Deluxe verzijo, je imela WIFI, bakrene heatpipe hladilnike, dodaten daljinček in dodaten hladilnik za rebra.
Tale pa ima v grobem samo integrirano grafično več USB priključkev in hladilna rebra s heatpipem.

tommzy13 ::

ok zaj jo narocim... upam da pride hitro xD aja pa nikjer nism zaslediu ce je na zalogi ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sestavljam si računalnik- kaj kupiti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514429 (3590) energetik
»

Matična plošča za AMD X4 620?

Oddelek: Kaj kupiti
6726 (624) DJ MartiNi
»

Katero osnovno ploščo priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
111853 (1494) modicr
»

Katero matično Asus za AMD

Oddelek: Kaj kupiti
171478 (1238) Mitja358
»

Nekaj dilem pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
171675 (1381) echo

Več podobnih tem