» »

Isce se MFC expert za MFC+Webbrowser

Isce se MFC expert za MFC+Webbrowser

d156 ::

Zivjo

delam eno MFC aplikacijo. V njej uporabljam tudi IE Webbrowser komponento (CHtmlView). Potreboval bi nekoga, ki ima izkusnje z VS200x, MFC in Webbrowser komponento.

Z App Wizardom sem naredil enostaven MFC MDI app, ki uporablja CHtmlView class. Sedaj pa bi rad implementiral naslednje spremembe:

1) Da je mozno attachat toolbar tam kjer so Tabi, ce je odprtih vec dokumentov (poleg Tabov, ne namesto njih). To pomeni, da je verjetno potrebno naredit nek nov derived class na osnovi tabbed window in overridat nekaj metod, kjer se izrise in obdeluje Tabbed del okna (OnPaint itd).

2) Desni klik v webbrowser komponenti prikaze IE context menu. Ce kliknem na izbiro 'Open in New Window', se mi starta IE in ne moja aplikacija. Kako prestreci ta klic?

3) Generiranje thumbnail slike iz vsakega od odprtih dokumentov (cetudi niso trenutno prikazani uporabniku). Upam da se kaj takega da, tako da se uporabi kaksna od C(Html)View OnPaint()/OnDraw()...

Torej ce je kaksen MFC expert, ki mi lahko vse to - ali del tega - pomaga narediti oz. lahko tudi vse sam implementira po mojih specifikacijah. To lahko vzame kot placan popoldanski projekt (placilo po dogovoru).

LP Damjan
--
d15577(at)yahoo.com

d156 ::

Kaj res noben mi ne morem pomagat?

Da naredim stvar bolj aktualno. Kdor mi resi vse tri probleme, dobi 500 EUR. Ta pravih. :)

LP

smoke ::

je še kaka druga varianta 500eur? =) okej.. sebe ne smatram kot experta MFCja.. se pa hitro učim.. mogoče lahko jaz pomagam..

d156 ::

Ce se hitro ucis, potem nastudiraj zgoraj tri omenjene zadeve in dobis placano :)

Placam tudi vsako posebej od teh treh zadev.

d156 ::

Na tocki 2 delam ze sam, tako da ostajata aktualni samo se 1 in 3.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[VC++, MFC] OnPaint

Oddelek: Programiranje
5921 (888) whatever
»

mfc problem

Oddelek: Programiranje
161550 (1114) FuI2cY
»

[C++] izris v [x,y]

Oddelek: Programiranje
131083 (785) DuleKrtola
»

[C++] preprosto risanje

Oddelek: Programiranje
71604 (1481) popec
»

VS C++

Oddelek: Programiranje
342091 (1123) Vesoljc

Več podobnih tem