» »

Kater tiskalnik?

Kater tiskalnik?

tilinho20 ::

Zanima me kateri tiskalnik mi priporočate, nisem zahteven, ker ne tiskam veliko, tako da iščem bolj cenovno ugoden tiskalnik.

Lp

Okapi ::

Odvisno, kaj bi rad. Recimo najcenejši Samsungov laser, ML-1640, za 55 EUR, ali pa ML-2240 za 70 EUR.
Za barvni brizgalnik pa premisli, a ga res potrebuješ. Fotke je ceneje in bolje tiskati v fotolaboratoriju.

O.

tilinho20 ::

V bistvu bi rabil tiskalnik samo za tekst, mogoče kašna stvar da bi rabil barvnega. Kako pa glede kartuš, ker so razlike v ceni med posameznimi firmami, pa ne bi rad glih dajal za kartušo toliko kolikor bi dal za tiskalnik sam..

Okapi ::

Za tekst vzemi enega od teh dveh Samsungov, boste več kot dovolj dobra in cenovno ugodneje AFAIK ne boš prišel skozi. Barv sicer ne boš imel, ampak po mojem je laserski tiskalnik za tvoje potrebe boljši od barvnega brizgalnika.

O.

jglavac ::

Kako je pa kaj z barvnimi laserskimi tiskalniki? Bi potreboval nekaj čimcenejšega (predvsem za tisk raznih grafov, powerpoint slideov ipd, fotografije ne pridejo v poštev). Sedaj imam lexmarka z25 (stara inkjet zadeva) in mi gre na živce, ker se mi kartuše pacajo, da o življenjski dobi posamezne kartuše sploh ne izgubljam besed...

TensorTensor ::

Ima kdo izkušnje s tiskom na debelejši papir? Rabil bi tiskalnik,
ki tiska na 250-300g papir in ga ne ukrivlja.
/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037108 (20822) gazer
»

Laserski vs Injket TISKALNIK

Oddelek: Kaj kupiti
263598 (2959) styrian
»

Barvni tiskalnik do 500€

Oddelek: Kaj kupiti
273219 (2863) psyke
»

Katero večfunkcijsko napravo za cca. 200€

Oddelek: Kaj kupiti
222326 (1910) mersol
»

Barvni laserski tiskalnik (s skenerjem)

Oddelek: Kaj kupiti
183911 (3565) kinimod5

Več podobnih tem