» »

Oblikovanje diplom

Oblikovanje diplom

skladisce ::

Vaše mnenje o strani oblikovanje diplom prosim.

urosz ::

- ni mi všeč domena spletne strani
- glede na to, da imaš "v smeri x" še polno prostora, bi vsebino od "Kaj zajema tehnično oblikovanje naloge?" postavil desno od tistega uvodnega pozdrava in to.. spletna stran je zelo tanka in je prostora na desni strani še ogroomno, pa odpraviš še nadležno scrollanje.

ostalo mi je všeč 8-)
to je moje mnenje

techfreak :) ::

Kar dobra stran. .co.cc mi ni všeč.

skladisce ::

- ni mi všeč domena spletne strani
- glede na to, da imaš "v smeri x" še polno prostora, bi vsebino od "Kaj zajema tehnično oblikovanje naloge?" postavil desno od tistega uvodnega pozdrava in to.. spletna stran je zelo tanka in je prostora na desni strani še ogroomno, pa odpraviš še nadležno scrollanje.

ostalo mi je všeč 8-)
to je moje mnenje


hvala za namig.

PromeuZ ::

Domena ni lepa, na WS ekranu je sama postavitev čudna, saj stran zasede malo prosora in je na desni strani ogromen kos beline, plus manjka še malo vsebine ;)
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Okapi ::

Recimo par listov urejene diplome na nek način vkomponiraj v stran, saj prostora je dovolj.

O.

bluefish ::

Reference (ali pa vsaj en primer) vsekakor ne bi škodile.

Prav tako je kontakt preko maila zastarela zadeva. Raje naredi nek obrazec, ki ti potem predhodno oblikovano sporočilo pošlje na mail - je tudi veliko lažje za razbrati ključne informacije oz. zahteve.

In pa seveda domena, kot pri mnogih tvojih straneh - co.cc. Če že želiš zaslužiti kaj od tega, potem si za tistih nekaj EUR na leto vsaj omisli kaj boljšega.

urosz ::

Ja, mislim da že z eno diplomo zaslužiš za domeno in plac, tako da hitro si priskrbi to

skladisce ::

Na strani je nekaj sprememb.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

S tem misliš na eno :P .

Mimogrede, avtorja naloge je možno določiti tudi samo s pomočjo naslova naloge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

skladisce ::

S tem misliš na eno :P .

Mimogrede, avtorja naloge je možno določiti tudi samo s pomočjo naslova naloge.


Ne vidim razloga, da bi izpostavljal avtorja na forumu.

bluefish ::

Nisem imel tega v mislih.

skladisce ::

Nisem imel tega v mislih.


ja vem ja, mi je vse jasno...

JayKay ::

za te slikice bi vsaj lightbox ali slimbox naredil

alessio2 ::

Zares menjaj to naslavljanje domen na .co.cc, ker bo kdo mislu da si kak Kitajc al pa, da nisi dovolj resen ponudnik, če si še normalne domene za 8 eur na leto ne moreš privoščit!

Druga stvar glede te stani je, da nikakor ne moreš pustit tiste primere dimplom na levi strani kot vsako svojo sliko. Zelo nerodno za obiskovalca strani.
Kot je zgoraj napisal @JayKay... obvezno dej v Lightbox (navodila dobiš tukaj http://www.huddletogether.com/projects/... - je zelo preprosto za implementirat).

maia ::

slaba reklama za številčenje strani!

skladisce ::

Zares menjaj to naslavljanje domen na .co.cc, ker bo kdo mislu da si kak Kitajc al pa, da nisi dovolj resen ponudnik, če si še normalne domene za 8 eur na leto ne moreš privoščit!

Druga stvar glede te stani je, da nikakor ne moreš pustit tiste primere dimplom na levi strani kot vsako svojo sliko. Zelo nerodno za obiskovalca strani.
Kot je zgoraj napisal @JayKay... obvezno dej v Lightbox (navodila dobiš tukaj http://www.huddletogether.com/projects/... - je zelo preprosto za implementirat).


Domena bo zamenjana, Lightbox uporabljen.

Zako ::

meni pa je postavitev stran čist OK, je drugačne od navajenega, mislim, da bi bilo potrebno čim več drugačnosti, saj so nekatere spletne strani zelo podobne drugim, še skoraj po tematiki.

edino domeno si porihtaj, ker ta .cc je malo neprofesionalno.

lp
Zako je zakon!!!

skladisce ::

meni pa je postavitev stran čist OK, je drugačne od navajenega, mislim, da bi bilo potrebno čim več drugačnosti, saj so nekatere spletne strani zelo podobne drugim, še skoraj po tematiki.

edino domeno si porihtaj, ker ta .cc je malo neprofesionalno.

lp


Postavitev strani je res drugačna, kar se mi zdi edino prednost.
Stran je dobila novo domeno.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero lightbox galerijo?

Oddelek: Izdelava spletišč
122010 (1351) Tody
»

Zakaj mi google ne najde strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
225686 (4291) bluefish
»

gostovanje, domena, CMS...

Oddelek: Izdelava spletišč
101011 (912) techfreak :)
»

galerija - kaj uporabit

Oddelek: Izdelava spletišč
111913 (1586) BluPhenix
»

odpiranje slik brez ponovnega nalaganja celotne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
71132 (1035) varagna

Več podobnih tem