» »

C++

C++

bezo22 ::

zdravo mam naret en del programa rabim pa še da mi preveri znake če naprimer ko zaženeš program vneseš črko a ali pač kak znak da ti napiše napaka v številu ponovi PAČ PP ZA PREVERJANJE ZNAKOV in rabim še PP ZA pretvarjanje znakov v število

http://www.filefront.com/14586947/hehee...


hvala za pomoč :D nujno danes prosim :)

robbe ::

Za preverjanje daš notri en if
if(znak>'0' || znak>'9')
ponovi vnos

bezo22 ::

Za preverjanje daš notri en if
if(znak>'0' || znak>'9')
ponovi vnos

kam not ?

Pegaz ::

zdaj pa prosim preberi moj tekst in si predstavljaj kako se moramo drugi matrat in brat tvojega napisal nisi ene vejice ene pike nicesar clovek bi se lahko se vprasal ali je osnovna sola v sloveniji obvezna ce se ne mores toliko potrudit da napises par normalnih stavkov zakaj bi se potem drugi trudili pomagati tebi

bezo22 ::

zdaj pa prosim preberi moj tekst in si predstavljaj kako se moramo drugi matrat in brat tvojega napisal nisi ene vejice ene pike nicesar clovek bi se lahko se vprasal ali je osnovna sola v sloveniji obvezna ce se ne mores toliko potrudit da napises par normalnih stavkov zakaj bi se potem drugi trudili pomagati tebi

ja ok

Tutankhamun ::

:), spet zadn dan.
tuki je 2. del kode, ki jo rabiš. 1.del ti je pa že robbe napisu, pa še kšno decimalno vejico morš tut skos spravt pa kšn E, ker zahtevaš double.
	stringstream oss;
	string vnos;
	double stevilka;

	cout << "vpisi stevilko: ";
	cin >> vnos;
	oss << vnos;

        // tuki flikneš not kšno preverjanje kot ti je že nekdo povedu kako
	oss >> stevilka;

	cout << stevilka << endl;

	return 0;
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

bezo22 ::

hvala :D

bezo22 ::

:), spet zadn dan.
tuki je 2. del kode, ki jo rabiš. 1.del ti je pa že robbe napisu, pa še kšno decimalno vejico morš tut skos spravt pa kšn E, ker zahtevaš double.
	stringstream oss;
	string vnos;
	double stevilka;

	cout << "vpisi stevilko: ";
	cin >> vnos;
	oss << vnos;

        // tuki flikneš not kšno preverjanje kot ti je že nekdo povedu kako
	oss >> stevilka;

	cout << stevilka << endl;

	return 0;

in to čist na konci prilepim ?

smeskec ::

verjemi mi, da tako kot zaj ti delaš neboš daleč prišel.Vzami C++ for dumies in začni študirat, drugače sploh nima smislam da si se(predvidevam) v računalniško šolo vpisal.govorim iz svojih izkušenj!!kompjuter ni samo za gejmat;)maj...

bezo22 ::

verjemi mi, da tako kot zaj ti delaš neboš daleč prišel.Vzami C++ for dumies in začni študirat, drugače sploh nima smislam da si se(predvidevam) v računalniško šolo vpisal.govorim iz svojih izkušenj!!kompjuter ni samo za gejmat;)maj...

ja vem ja :D

Pimoz ::

inštrukcije se plačajo. če jih rabiš me kontaktiraj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kalkulator

Oddelek: Programiranje
111295 (1062) lebdim
»

[C++] - Tolmačenje povedi in izvedba operacij nad števkami

Oddelek: Programiranje
353305 (2541) jernejl
»

[C++][Naloga] Tekstovne datoteke, realna števila

Oddelek: Programiranje
253972 (3588) Gundolf
»

čitanje črk

Oddelek: Programiranje
71524 (1393) BigWhale
»

[C] preprost program

Oddelek: Programiranje
131422 (1259) pitagora

Več podobnih tem