» »

emaili izginili iz InBoxa

emaili izginili iz InBoxa

Rokomah ::

Problem je v prejetih emailih.
V Inboxu OutLook Expressa so mi enostavno izginili vsi prejeti maili za več kot eno leto nazaj. V drugih mapah (send items, deleted items...) je vse normalno, edino v Inboxu pa so mi izginili vsi emaili do 06.06.2008. To pomeni več kot za eno leto nazaj.

Pred nekaj dnevi sem inštaliral tudi najnovejšo različico BitDefendarja, ki mi je nato delal global virus scan, je mogoče kakšna finta tukaj?

Pregledal sem vse druge mape v outLooku pa nič. Enostavno je izginilo nekaj 100 mailov, ki so pomembni. Kaj naj storim???

Malajlo ::

Poišči vse *.mbx datoteke. Mogoče si jo pa samo prestavil.
Ali pa če te razumem, so ti izginili samo določeni maili v isti mapi?

jishiri ::

kateri je pa tvoj "email provider"? ce imas moznost pregledovanja poste preko spleta, se prijavi gor, oznaci posto ki zelis da jo dobis nazaj in enostavno posli posto na svoj racun...


LP

Malajlo ::

In če ima nastavljeno "Briši pošto na strežniku"?

ginekolog ::

Če je .dbx datotaka večja od 2gB, maili zginejo (MS idioti). Uporabi kak program npr OE mail recovery.
Divers do it deeper.

jishiri ::

In če ima nastavljeno "Briši pošto na strežniku"?



in ce nima?

to je tak vprasanje ki je vedno vmes ČE.

jishiri ::

Če je .dbx datotaka večja od 2gB, maili zginejo (MS idioti). Uporabi kak program npr OE mail recovery.


zanimiv... jaz imam prav tako preko outlook-a in imam poste veliko vec kot samo 2gb pa mi niso maili nikoli izginili... kar naredi samo skopresira maile na vsake tok cajta...


skratka cudno...



LP

Malajlo ::

Če je .dbx datotaka večja od 2gB, maili zginejo (MS idioti). Uporabi kak program npr OE mail recovery.

Novejši OE ali OLK nimajo omejitev. Nekateri (users are losers) pač pošiljajo junk naokoli in ne brišejo za sabo.
Uporabi OE recovery. Tega je free kar nekaj. Google It.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uvoz emailov iz Outlook Express winXP v Outlook win7

Oddelek: Pomoč in nasveti
82658 (2568) Ziga Dolhar
»

Outlook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
112356 (994) amigo_no1
»

Problemi z OutLook Expressom

Oddelek: Pomoč in nasveti
51059 (990) duff
»

outlook express problem s količino

Oddelek: Programska oprema
61948 (1875) Duhec
»

OutLook Express

Oddelek: Pomoč in nasveti
5938 (863) primzx

Več podobnih tem