» »

Dan v Ljubljani z otroci

Dan v Ljubljani z otroci

1
2
»

whatever ::

Tako je. Ponoč jih pelji na Žale, 10 minut do polnoči, pa malo razlagaj o drakuli, vampirjih, duhovih in tako dalje, nato pa odštevaj sekunde do polnoči in se fajn zaderi. Izkušnja bo nepozabna.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

jype ::

Mislim, da so ljubljanske žale ponoči zaprte.

Jeseni seveda mrak pade preden se zaprejo.

Pa od zdej naprej bom vsacga, ki svojih otrok vsaj 8 ur na teden ne posiljuje z geološkim izvorom nagrobnikov na ljubljanskih žalah, smatral za neizobraženega plebejca!

dzinks63 ::

Naslednji teden nameravam z družino (2 otroka - 5 in 7 let) preživeti v Ljubljani.


Sory, kaj pa predlogi tvoje boljše polovice (upam, da je še živa, če ne se opravičujem). Ženske imajo ponavadi veliko vlogo pri vzgoji otrok, po vsej verjetnosti boste šli skupaj. Ženske imajo pogled iz svoje strani in se morata uskladiti kako in kaj. Mogoče bi prišla v poštev tudi kakšna lutkovna predstava ali pa kakšna gledališka igra za otroke. Mogoče je postavljen kakšen delujoči luna park, cirkus?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

ta_ki_tke ::

Se že posipljem s pepelom, da sem nič hudega sluteč s svojim dobronamernim predlogom povzročil toliko hude krvi na forumu. Mislil sem pač, da bi otroka (po moji presoji že čisto dovolj velika) rada kaj odnesla od Ljubljane. Tiste, ki menijo, da so ljubljanske znamenitosti Atlantis, risanke v Koloseju in celo biljard, pa moram opozoriti, da so pozabili na vsaj 3 kitajske restavracije, da ne govorim o McDonald's. Namesto o Cicibanu in Najdihojci pa otrokom raje žebrajmo Enisink ju vont ju gatit in podobno, saj bodo tako veliko bolje shajali. Kakšen vek pa potem muzam kranjskim pride, pa tako ali tako nikogar več ne briga.

dfajt ::

Sory, kaj pa predlogi tvoje boljše polovice (upam, da je še živa, če ne se opravičujem). Ženske imajo ponavadi veliko vlogo pri vzgoji otrok, po vsej verjetnosti boste šli skupaj. Ženske imajo pogled iz svoje strani in se morata uskladiti kako in kaj. Mogoče bi prišla v poštev tudi kakšna lutkovna predstava ali pa kakšna gledališka igra za otroke. Mogoče je postavljen kakšen delujoči luna park, cirkus?


Z ženo sva se že dogovarjala, kam gremo. Lutkovno gledališče je čez počitnice zaprto, Hiša eksperimentov prav tako ne dela med tednom, tako da sem povprašal, če morda kdo ve, kaj se da še v Ljubljani videti in bi bilo primerno za manjše otroke.
Lunaparkov kolikor vem, v Ljubljani v tem času ni, cirkusov prav tako ne.
Je pa imela Ljubljana par let nazaj poleti kar nekaj prireditev in delavnic za otroke, zdaj pa nič kaj več ne slišim o tem.

kopernik ::

jype: Najbolje, da naštepaš čimveč otrok, da ne bomo samo neumni vzgajali. Kaj pa vem, Heraklit je bil samo eden :-)

ta_ki_tke: Bog ne daj, da bi otrokom omogočil raznoliko otroštvo ? Isti si, če forsiraš eno ali drugo. Slab starš, če otrok ne pelješ na bazen in slab, če nikoli ne vidijo muzeja od znotraj.

jype ::

kopernik> jype: Najbolje, da naštepaš čimveč otrok, da ne bomo samo neumni vzgajali.

Najprej morm BMW kupt, da bom loh dubu babo.

ta_ki_tke ::

Naslednji teden nameravam z družino (2 otroka - 5 in 7 let) preživeti v Ljubljani. Dobrodošel bi bil nasvet, kaj si bi lahko ogledali.

Tule bi se prelilo veliko manj žolča, če bi se nekaterim ljubilo vprašanje vsaj prebrati, preden pohitijo s svojimi nasveti ali celo sodbami o tem, kakšni starši so tisti, ki so odgovorili pred njimi.

kopernik ::

Če že kdo, potem zagotovo jaz nisem nič podpihoval. Ti pa pišeš o žebranju in vekanju muz. Kdo je tu sodnik ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

koyotee ::

kakšni starši so tisti, ki so odgovorili pred njimi.

Večina itak sploh ni staršev...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

ta_ki_tke ::

O zlati vek zdaj muzam kranjskim pride!
(Prešeren, Nova pisarija)
kopernik>Ti pa pišeš o žebranju in vekanju muz.

Nadvse zanimiva razlaga pomena besede 'vek'. Ali se bo med prešernoslovci vnela polemika?
Zlati vek je seveda že tu.

kopernik ::

Se opravičujem zaradi površnega branja in napačne interpretacije tvojega stavka. /offtopic
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dopust na Dunaju

Oddelek: Loža
223122 (2193) mancini
»

Ogled Dunaja - 31.10 - 2.11.

Oddelek: Loža
143006 (2187) SuperVeloce
»

Kdo plača pogreb? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13937953 (32706) Mehmed
»

Diamant (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5010589 (9136) destroyer2k

Več podobnih tem