» »

Nakip LCD monitorja

Nakip LCD monitorja

Kambodža ::

Pozdravljeni,

A pozna kdo ta MONITOR?

zanima me, če se ga splača kupiti...

bluefish ::

Svoji ceni primeren. Raje še malo poglej, če dobiš kakega z vidnim kotom 170/170.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Preveliki pingi (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5212003 (11410) [L4M3RZ] - TinLaDeN
»

ADSL ping?

Oddelek: Omrežja in internet
443679 (2693) zile
»

Samomor?

Oddelek: Omrežja in internet
72416 (2163) Hux
»

Pingi in ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
294569 (3931) matter
»

ADSL vs kabel

Oddelek: Omrežja in internet
373120 (2339) Jinxy

Več podobnih tem