» »

Napaka pri kopiranju -> ni dovolj prostora ??

Napaka pri kopiranju -> ni dovolj prostora ??

Suly ::

Imam par fajlov cca. 5-8Gb (v enem kosu, iso fili) in jih želim iz C diska prekopirat na zunanji disk (240 gb) ... Na C disku imam 15Gb prostora, na zunanjem disku pa 200 Gb, pa mi vseeno piše da ni dovolj prostora, oz javi napako in ne kopira.

Prilagam sliko in sprašujem kako rešiti problem ?
  • spremenil: Suly ()

Han ::

Zunanji disk sformatiraj v NTFS...

Suly ::

Samo problem je v tem ker ga rabim samo začasno na xp oz. vista ... potem pa gre nazaj na win 98 ... (ker se pač uporablja ultra stari komp samo za mp3)...

Moram potem spet formatirat nazaj v fat ali lahko pustim v ntfs ?

(ups, se opravičujem, prehitro stisno pošlji, pa sem mislo da najprej ni poslalo ker ni javlo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Suly ()

Han ::

Potem pa naredi dve particiji; ena naj bo FAT32, druga pa NTFS.

misek ::

Delphi87, obstajajo programi za Windows 98, ki lahko berejo podatke z NTFS particij. Sami Windowsi pa tega ne znajo (so "prestari").

Suly ::

Pol bo najboljše to ... sformatiram na ntfs ... prenesem kar mislim ... znova sformatiram na fat32 in dam na win98 ?

Dr_M ::

Lahko tudi uporabis ksn program za arhiviranje (npr winrar) in razdelis v manjse datoteke.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Matev ::

ali pa enostavno kupiš še en zunaji disk

bojda so te dni izredno poceni
tako da ti še ledvice ni potrebno prodajati

Suly ::

Delphi87, obstajajo programi za Windows 98, ki lahko berejo podatke z NTFS particij. Sami Windowsi pa tega ne znajo (so "prestari").


misek, mi lahko napišeš kateri program je naprimer to ?

bluefish ::

Najbolje bo, da ga formatiraš v NTFS in po prenehanju uporabe nazaj v FAT32. Saj navsezadnje ne traja tako dolgo.

Suly ::

ponujeno imam samo ntfs in exFAT ... bo ta exFAT vredu ? Ker časovno res ni problem :)

borki ::

Odpakiraj fajle če so iso al pa če še maš kaj druega pa daj gor na prenosni disk.

Izbeglica ::

exFAT deluje samo na visti, tako da ni vredu.

huek111 ::

Lahko tudi uporabis ksn program za arhiviranje (npr winrar) in razdelis v manjse datoteke.

Jaz bi naredil tako!

Suly ::

Zdaj je že prepozno za to huek111 ... nekak moram zdaj nazaj na fat32 spravit ... ali pa najdit program ...

kixs ::

Spreminjanje formata datotecnega sistema je zadnja moznost. V tvojem primeru je bila to tudi najslabsa, ker nisi imel nobene prave potrebe po tem.

Ali se enkrat formatiras v FAT32 ali pa uporabis kaksen program za konverzijo formatov (Partition magic).

lp

Suly ::

Prva ponujena kot odgovor očitno ni najboljša :) Mah zdaj je kar je, upam samo da se bo porihtalo :)

tempoFlow ::

Poskusi formatirat v FAT na windows 98.

Invictus ::

Zamenjaj Win98, in si inštaliraj vsaj Win200. Za MP3 bo že v redu.


Sicer pa, od kje ti MP3 file 5 - 8 GB ?????

LP I.

misek ::

Suly,
eden takih je npr. NTFS for Win98. Kolikor vidim je zastonj za nekomercialno rabo.
Ali pa samo za branje: NTFS Reader for Windows 95, 98, Me.

Suly ::

Invictus, kopiral sem ISO fajle (kot sem tudi napisal) take velikosti. Pred tem so bli na disku mp3, ki jasno niso take velikosti :D

misek hvala za pomoč :)

hahalol ::




Pomoč prosim :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hahalol ()

LuGi ::

Kaj ti ni jasno? Si sploh prebral temo? Saj pise kaj moras narediti..

Pacienti


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

formatiranje USB-ključa

Oddelek: Pomoč in nasveti
51115 (888) mulc007
»

WD 1GB fat 32 ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61014 (844) opeter
»

Formatiranje diska v W10 ne gre v starejše formate (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
567758 (6498) Pithlit
»

Glasbeni stolp- USB ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
111196 (1085) luk0322
»

exFAT particija na hdd disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
81547 (1452) RejZoR

Več podobnih tem