» »

Java - Appache Tomcat and Axis2 ~ request resource not found

Java - Appache Tomcat and Axis2 ~ request resource not found

xsenon ::

ojla,

Uspešno sem namestil tomcat-a v eclipse mu dodal Axis2, importal celoten projekt, uvozil vse potrebene .jar file (projekt ne javlja napak), vendar pa imam drugo težavo in sicer, skompajlam projekt se mi postavi na prvo stran (login - do tukaj deluje pravilno, ker tukaj je samo non-server code). Ko pa želim izvesti neko akcijo, ki jo se mora dejansko izvesti na serverju npr. kliknem gumb prijavi(pošlje request za prijavo) mi localhost vrne "request resource not found!" Tudi če spremljam promet na localhostu mi skos vrača request time is 0 ms.

A se komu kaj svita kje bi lahko bila težava?

Hvala za pomoč.

LP

rgv45vg4t335 ::

Projekt oz. war moraš objaviti (publish) na Tomcatu. Podobno velja za vse jar knjižnice - če so na voljo za compile to ne pomeni, da so na voljo tudi serverju. Eno je tvoje Eclipse okolje, server je pa nekaj drugega.
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

xsenon ::

ojla,

hvla za odgovor, ampak bi te prosil, če i lahko poveš kako naredim da bo zadeva publish, in kam skopiram vse jar file na serverju.

Hvala

rgv45vg4t335 ::

Ne vem točno kaj vse imaš in česa nimaš vključeno v Eclipse. Načelno je najbolje da začneš z enostavnim web projektom z enim JSP-jem. Če ti uspe zagnati to na strežniku po tem v ta projekt dodaj še Axis.

Potrebne jar-e vnesi v konfiguracijo serverja zotraj eclipse ali pa jih kar kopiraj v lib direktorij v Tomcat.

Težko ti napišem bolj točno, poglej če imaš vse potrebne plug-in-e in preberi njihovo dokumentacijo.
MSI K9A2 Platinum@260MHz, Athlon X2 4850e@3GHz, 4GB RAM@1000MHz
Radeon HD 4850

xsenon ::

ojla,

server mi skos vrača tole:

HTTP Status 500 -

--------------------------------------------------------------------------------

type Exception report

message

description The server encountered an internal error () that prevented it from fulfilling this request.

exception

javax.servlet.ServletException: Servlet execution threw an exception


root cause

java.lang.NoClassDefFoundError: org/hibernate/Session
servlet.Auth.doPost(Auth.java:46)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:709)
javax.servlet.http.HttpServlet.service(HttpServlet.java:802)


note The full stack trace of the root cause is available in the Apache Tomcat/5.5.12 logs.


--------------------------------------------------------------------------------

Apache Tomcat/5.5.12


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

java v javascript?

Oddelek: Programiranje
212040 (1743) boss-tech
»

tomcat in datasource

Oddelek: Programiranje
131965 (1722) infiniteLoop
»

[Ajax in Java] v IE6 dela, v Firefoxu ne

Oddelek: Programiranje
241891 (1645) krho
»

[JAVA] Kako iz servleta dobiti ime okna od klienta (browserja)?

Oddelek: Programiranje
171257 (992) Fizikalko
»

tomcat - problem z encodingom

Oddelek: Programiranje
72336 (2250) kopernik

Več podobnih tem