» »

nov računalnik do 550€

nov računalnik do 550€

adsadadad ::

Pozdravljeni

V mislih imam sestaviti nov računalnik nekje do 550€ in me zanima kateri procesor, matično ploščo, rame(2Gb ali 4Gb), grafično kartico(ATI ali Nvidia?), napajalnik, disk(nekje do 200Gb) in dvd-RW zapisovalnik kupiti. Prav mi bi prišel vsak nasvet!

Zanima me pa tudi če se mi sploh splača samemu sestavljati računalnik in ga pol šravfati ali se mi bol splača da že kupim sestavljenega(so kakšne izgube? Bi dobil več če bi ga sam sestavil itd.)?

Lep pozdrav!

SymonMK ::

Definitivno je najboljše, da ga sestaviš sam (vsaj če bi rad ugodneje prišel skozi). Če boš večino komponent kupil pri eni firmi, ti ga bodo šraufali sami, tak da se ti ni treba bat ;) Katere konfiguracije vzet, pa ti bo kdo drug napisal :)

dzinks63 ::

Sestaviti računalnik za 550€ je zelo nehvaležno. Iskat je treba kompromise v eno ali drugo smer.

npr:


Lahko bi bila pa tudi popolnoma drugačna sestava, seveda je odvisno zakaj rabiš računalnik in kaj ti je največja prioriteta.

jan01 ::

dzinksova konfiguracija, le da procesor bi bil e5200 zadosti, pa kakšna boljša matična, da normalno naviješ(ne skrbi, do okoli 3.5GHz je enostavno)

adsadadad ::

racunalnika nebi navijal. bil bi tu pa tam za odigrat kaksno novejso igro drugace pa bol delo v wordu, powepointu in te zadeve za solo itd.

Galaxy ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamenjava matične in procesorja

Oddelek: Kaj kupiti
278414 (7933) TOP
»

Nabava novega PC-ja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
567507 (6399) Steinkauz
»

Nakup novega PC - nasvet

Oddelek: Kaj kupiti
475294 (4662) AngelOfDeath
»

Nakup novega računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
603754 (2698) dzinks63
»

računalnik za okoli 100.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
282127 (1731) Jan987

Več podobnih tem