» »

EPOX EP-8RDA31 PRO driverji

EPOX EP-8RDA31 PRO driverji

pozitron ::

Zdravo!

Sodelavec me je prosil za format sistema zaradi nakupa novega sata diska. Hotel sem si vnaprej pripraviti najnovejše driverje, zato sem ga prosil za model matične, ki je EPOX EP-8RDA31 PRO. Cd-ja z driverji menda nima, podpora na strani epox je pa zelo švoh. Na izbiro je nekaj driverjev za downloadat, ampak je kar vse pomešano. epox.

Zato bi prosil, za povezavo na kakšno drugo stran, kjer bi dobil driver pack za to plato, ali pa če bi bil kdo pripravljen poslat na mail, bi prosil, če mi javi na ZS.

Hvala

gig ::

Važno da dobiš nvidia driverje (NVidia nForce2 400 je čipset, če se ne motim), prav veliko stvari ne rabiš.
A je to na spodnjem linku dovolj?
http://www.driverstock.com/Epox-8RDA3I-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gig ()

pozitron ::

Mirror za download je za epox global, ta stran pa ne dela več (error loading page). Nforce2 bom že dobil, nevem pa katere audio, lan, sata driverje?

Pyr0Beast ::

Da ni to RDA3+ slučajno. No vseeno, v enem velikem paketu (okoli 90 mega) je notri vse, od mrežne do zvočne.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

pozitron ::

Ne ni RDA3+.

"No vseeno, v enem velikem paketu (okoli 90 mega) je notri vse, od mrežne do zvočne."

Kje? Ne Razumem?

zupanic ::

te driverje inštaliraj kar so na tem linku drugega tak ne potrebuješ.
http://www.epox.com/USA/downloads.asp

pozitron ::

Glih v tem je problem, da je kar vse skupi, ni sortirano samo za to plato (tudi, če jo izberem pod "model" in dam ok napiše no files found). Tam pod "know the driver you need" je kar za vse od nforce2, via, intel integrirana grafa, več vrst lan driverjev, audio, itd. Pa tudi če hočem downloadat karkoli noče in je error loading page.

DJ MartiNi ::

Jaz sem za 8RDA uporabil paket driverjev nForce Unified Remix 11.16 for 2K/XP. S tem mi je vse delalo brez problema. Lahko pa še tukaj pogledaš za kako novejšo različico, samo bodi pozoren, da bo podpiralo nForce2.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300

pozitron ::

A tole bi blo vredu?

DJ MartiNi ::

Tile so že nekoliko starejši. Jaz bi ti priporočil kar nForce Unified Remix 11.16 for 2K/XP. So novejši in lahko ti rečem da delujejo brez problemov. Preverjeno.
1:Phenom II X3 720BE/ASRock 970M Pro3/2x8GB G.Skill Aegis/Radeon HD2600XT
2:Athlon X2 BE-2300/Foxconn A7DA-S/2x2GB A-Data PC2-6400/Radeon HD3300


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ATI Radeon grafična na nVidia čipsetu

Oddelek: Strojna oprema
81048 (855) DJ MartiNi
»

Problem z novim diskom

Oddelek: Strojna oprema
8916 (856) dejomar
»

nov NVIDIA System Utility Version: 1.08.5

Oddelek: Strojna oprema
81774 (1604) Corpse
»

Katero plato-NUJNO

Oddelek: Kaj kupiti
231306 (973) boštjan
»

kero plato?

Oddelek: Kaj kupiti
51155 (1050) nAVID

Več podobnih tem