» »

Iščem sobo/stanovanje

Iščem sobo/stanovanje

T0RN4D0 ::

Živjo, za poletje (eg, od čimprej do oktobra), rabim stanovanje oziroma sobo.

Zanima me, če predlagate kakšno spletno stran, oglasnik, oziroma še boljše če veste za kaj primernega. Zaenkrat sem gledal na kamrici, pa je ponudba bolj boga, spletni salamonov oglasnik ne deluje najbolj (sem kupil papirnato izdajo, polovica se jih ne oglasi, ostala polovica išče ženske) :\

V glavnem kakršnkoli predlog je dobrodošel, če pa kdo ponuja stanovanje oziroma ve za kakšno ponudbo, lahko piše sem, na mail (torn4do@gmail.com), ali na telefon 040 395 417. Iščem pa sobo v ljubljani, s stroški vred naj cena ne presega 150€, glede lokacije nisem toliko občutljiv, če le ni preveč oddaljena od kakšne LPP postaje... Je pa en pogoj, in to je da lahko punca občasno prespi brez da bi kdo zganju kakšno paniko glede tega.


Tako, s predlogi in ponudbami na dan.


lp, Martin.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

gzibret ::

poglej na nepremicnine.net

Drugače pa govorim iz izkušenj - kupi si Delo in tam poglej za oglasi. Imaš še najmanj verjetnosti, da naletiš na kakšnega norca, ki oddaja sobo ali pa na kakšnega, ki bi rad na tvoj račun obogatel.
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

PS:

> Iščem pa sobo v ljubljani, s stroški vred naj cena ne presega 150€,

Optimist!
Vse je za neki dobr!

imagodei ::

Mogoče je pa mislil, da išče parcelico za šotor? :)
- Hoc est qui sumus -

kriko1 ::

Hm, 150€ s stroški v red je res nekoliko tista spodnja meja, mi smo prej bili (dve leti nazaj) v stanovanju s 112€ + stroški, kar je naneslo okoli ~145€ na mesec. Mogoče da boš še kje dobil, ampak težko verjamem.

T0RN4D0 ::

No ja, za 90m^2, solidno opremljeno in ohranjeno stanovanje plačeval povprečno okoli 140€ s stroški (x4), poleg tega gre precej študentov čez poletje ven (problem je, da se večina želi izseliti naslednji mesec), poleg tega so poleti stroški precej nižji, in res ne vidim razloga zakaj bi za eno posteljo plačeval 200€ na mesec (no ja, tud 160 bi še šlo naprimer), tako da prosim da se neumnih komentarjev vzdržite. Pa hvala za delo in nepremičnine :)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

DimmniBurek ::

Mi plačamo okrog 130€skupaj s stroški
Smo pa po 2 v sobah, in so dosti velike. Celo stanovanje je menda okrog 90m^2
There Is No Stronger Drug Than Reality

imagodei ::

Torn4do> "No ja, za 90m^2, solidno opremljeno in ohranjeno stanovanje plačeval povprečno okoli 140€"

Ne verjamem. V katerem mestu to...?

Cene garsonjer cca 20 m2 v Radovljici se gibljejo okoli 180-230 EUR mesečno brez stroškov. Na Jesenicah so cene malenkost nižje, mogoče bi prišel skozi s 150 EUR.

No, ja, če narediš "na črno", so cene seveda lahko še nižje. Ampak, govoriva o GARSONJERAH. Tja do max 25 kvadratov! Ti pa govoriš, da si za 90 m2 dal 140 EUR? Kje le, se takoj tja preselim!
- Hoc est qui sumus -

kixs ::

Ti pa govoriš, da si za 90 m2 dal 140 EUR? Kje le, se takoj tja preselim!


On je rekel 140€ X4.

Sam placujem sobo s souporabo skupaj s stroski 150€. Pred podrazitvami pozimi, pa sem placeval 120€. Zdej sem se zmenil za cez poletje za 140€.

Vse se da.

lp

T0RN4D0 ::

Tako kot je napisal kix, štirje smo si pač delili stroške (400€ najemnina (tu smo mel srečo z ne-oderuškimi lastniki), ostalo za stroške). Saj ne iščem celega stanovanja zase, rabim le posteljo, souporabo kopalnice in WCja, kakšne poličke na hladilniku se nebi branil, ter eno vtičnico. =))

Aja, pišem zato ker sm kupil delo... za ljubljano pod oddadajo stanovanj je en oglas, za skromnih 1500€ na mesec.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kixs ::

Sam sem vedno iskal samo v Salomoncu. Na zadnje ko sem iskal, sem oddal oglas, da iscem tako in tako sobo, priblizno lokacijo in souporabo. Potem me je ene par ljudi poklical, ko smo se pomenili, sem sel se na ogled. Seveda je bil pogoj normalen stanodajalec - obiski in podobno.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914571 (12259) krneki0001
»

Študentsko stanovanje - mesečni stroški

Oddelek: Loža
174682 (3917) zuz3k
»

Oddajanje stanovanja v LJ...

Oddelek: Loža
282116 (1512) ssokec

Več podobnih tem