» »

problem z računalnikom

problem z računalnikom

lufy ::

imam težave!!!! in to res take da se mi glava že vrti od njih! zato lepo prosim za pomoč

težava je pa sledeča
vedno ko igram igro naprimer wc3,cod2,ali pa nfs mw mi med igro zmrze celi comp do 2 min ali pa celo tako da moram resetirat računalnik to se nedogaja med igrami samo ampak tudi med normalnem deluvanju naprimer winamp msn itd!kaj je lahko problem? naloženo imam najnovejše gonilnike!
ostala oprema
-2gb ocz
-8800gts 512mb od POV
-MSI P35 platinum combo
-Intel E6750

lepo prosim za pomoč
  • spremenil: Adrijan0 ()

tilinho20 ::

solatko ::

Imaš napajalnik dosti močan; kako je s hlajenjem?

lufy ::

hlajenje je vodno napajalnik pa je 550w od LC

solatko ::

Mislim na hlajenje cele kište, napajalnik pa je za ta sistem verjetno pre švoh. Grafična pokur precej.

lufy ::

noja nevem če glih je to problem ker ene igre pa grejo brez problema na primer C&C tiberian wars pri nfs most wanted pa igram 1 min pa zmrze vse

solatko ::

Morda je kaj narobe z igro. Ponovno instaliraj, če imš s travnika, legalno dobi pa bo vrjetno delal.

lufy ::

čudno sem probal že druge tudi ampak isto je naprimer pri cod2 nič ne zmrzne ali kaj podobnega pa pri C&C tiberium wars tudi ne pa age of empires 3 tudi ne zmrzuje pa pri Wc3 in nfs mw kar me pa zelo moti kaj pravite kaj je lahko narobe? totalno sem obupal

solatko ::

Vsekakor igre niso v redu.

lufy ::

hm...nebi rekel ker imam wc3 orginal in mi tu pa tam zmrzne ampak zelo redko isto tak pri cod2.Pri nfs mw je pa katastrofa igram 1 min p avse zmrzne

g. Oden ::

Ja, najverjetneje je pregrevanje. Če samo zmrzuje (ne pa restarta) se verjetno pregreva disk, ali pa je z njim kaj narobe.

lufy ::

noja imel sem nove drivere gor! šenkrat sem zbrisal in dal nove gor torej iste kot sem mel ker sem mel najnovejše pa mašina deluje :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518799 (7208) oo7
»

Kaj najraje igrate (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
716879 (5058) Orchestra
»

ATI Radeon 9250 - igrce ne delajo tko k bi mogle :(

Oddelek: Strojna oprema
71257 (1113) 7h3_1
»

R9800pro - kaksne nastavitve v igrah?

Oddelek: Igre
101278 (1035) ginekolog
»

3000mhz premalo za nove igre?

Oddelek: Strojna oprema
181453 (1067) iggy

Več podobnih tem