» »

kako???

kako???

appz ::

pozdravljeni...zanimamlo bi me sam kak nardit oz.kak to vi delate ..da ni treba vsako stran delati na novo (mislim desni pa levi del in seveda zornji ) ampak da enkrat nareds potem pa se to uposteva na vseh ostallih straneh ...sem ze probu z shared borders ...sam mi levo potem vedno nekam odnese pri vecjih resolucijah ( hocem imeti namrec fixno postavitev)..torej ? upam da ste me razumeli...z tabelami je to ql..sam potem ko nekaj spremenim na neki strani treba potem spreminjat na vseh...kar pa ..sploh ne bom reku....recimo tako kot je na tem sajtu ( vem da je to sicer php ..al?...) al pa neki u tem smislu...
hvala

darh ::

najlazje je ti delat z includi ( PHP ali SSI - ne sprasuj kak je to, vpisi v gugl pa bos zvedu :D ).. ce pa nimas te moznosti, mislm da ma tud dreamweaver dost dobro narejene template... probej
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Torej, da bi bil izgled nonstop enak samo vsebina bi se spreminjala?
Maš npr. fajl header.php in footer.php ... v prvega napišeš html kodo, ki je nad tisto aktivno in v footer tisto html, ki je pod. Kapiš? In nato v vsak fajl samo inkludaš zgori header.php in spodaj footer.php.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Šumniki v php-ju

Oddelek: Izdelava spletišč
214722 (3225) JoSmo
»

Spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
71047 (895) msarc1
»

Povezava v wordpress-u

Oddelek: Izdelava spletišč
7781 (683) skladisce
»

Več strani v eni!

Oddelek: Izdelava spletišč
191322 (1139) rc-car
»

phpBB install

Oddelek: Omrežja in internet
71400 (1287) poweroff

Več podobnih tem