» »

katero GF 8800?

katero GF 8800?

«
1
2

brdi ::

Zanima me za kateri model se naj odlocim?

glede proizvajalca
tzbiram med GT ali GTS
ter koliko rama

mtosev ::

XFX al Sparkle.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

tilinho20 ::

Najcenejšo.

brdi ::

Nekaj takgia KLIK

>>><<< ::

Xpertvision 8800 GT stane na Sestavi.si 203 €, ta 8800 GTS s 320 pomnilnika je že malo outdated...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

def0r ::

Cisto vseeno je firma :/ Najcenejso vzemi pa bo ql

Volta ::

Vzami karkoli razen Inno3D ali Club 3D. Vsaj po mojih izkušnjah firmi, ki jih ni za kupit, če veš, da je na tržišču precej boljših kartic od drugih proizvajalcev za isto ceno.

LP

El Nino ::

Najcenejšo, kot je že nekaj ljudi tle napisalo, drugače pa mislim da je bilo v neki temi tukaj govora o hlajenju, in sicer da so kar se tega tiče najboljše gainward.

EDIT: clickenzih Ne, niso gigabyte, ampak gainward, moja napaka...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: El Nino ()

charlotte ::

Kaj pravte pa na tole? Je vredna denarja, pa če so jo še kej navije. Ma pa dober kuler gor, kokr sm na hitr pogledu.

brdi ::

Kaj pa tale asus 8800GT?

>>><<< ::

@barco: Tale ima skoraj isti hladilnik, le da ni tovarniško navita...

@brdi: Vzami raje tole, ki je že tovarniško navita in kasneje vsaj ne bo problemov z garancijo...
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

bluefish ::

še en glas za gainward. Ni pa nujno, da vzameš goldensample. Z navijanjem nikoli ni problemov z garancijo, saj je povečana frekvenca v uporabi le pod win. Ob odstranitvi grafične pa tudi te nastavitve izginejo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

>>><<< ::

Večinoma res ni problemov pri garanciji, vendar se naj rajši izogne elektronike.si in kupi pri AGT-ju. Sam sem enkrat kupil procesor pri elektronika.si, naročil sem BOX, dobil sem TRAY, mu vrnem in sem čakal več kot 15 dni, da sem dobil nakazan denar, vedno je govoril naslednji teden... Poleg tega nabavlja robo iz Avstrije, posledica so nizke cene in garancija namesto 3 leta samo 1 leto (razen pri BOX procesorjih).
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: >>><<< ()

brdi ::

mislim da bo tale PADLA !

bluefish ::

se strinjam :D .

IVo ::

Lahko si pogledaš še tole: Leadtek 8800 GT 512MB ZALMAN...Men osebno se zdi dobra konkurenca tej Gainwardovi...

tilinho20 ::

Tale Leatekova se zdi, da ima še boljši ventilator, kakor Gainwardova. Samo pa Gainward lepše izpade..;)

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Najcenejso.

tilinho20 ::

Pa priporočam, da je gor en dober hladilnik.

Tilen ::

Najcenejšo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IVo ::

Če misli navijat in če ima drug cooler za grafo doma, potem najcenejšo... V drugem primeru se niti ne splača, saj se stock hladilnik pregreva, je glasen in tudi slabo navija, nov cooler pa pride dost več kot če kupiš grafo ki že ima boljši cooler gor...

Tilen ::

Kje neki? Imam default hlajenje CPU+GPU , navitje v podpisu, bojda največji crap firmo grafične in špila vse tako kot mora. V primeru težav pač reklamacija.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IVo ::

Ja sam tvoj overclock ni nič posebnega...

Tilen ::

GPU? He, he, kaj pa druga pričakovati kot tak odgovor. Sem ti pa že v eni drugi temi napisal, da tisti, ki ne ve kaj kupiti, tudi ne bo ekstremno navijal.

Lp
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

IVo ::

Maš res!:\ ;)

tilinho20 ::

Vedno je dobro imeti dobro hlajenje. Ni pa nujno, da moraš zdej kupit ne vem kakšen hladilnik.

Zgodovina sprememb…

IVo ::

Evo en test tega Leadteka... Leadtek WinFast PX8800 GT ZL 512Mb

brdi ::

kaj pa tale ?

brdi ::

No a res ne more doben povedet kero je bolse da uzamem TOLE ali TOLE.

TOP ::

Jaz bi vzel od Gainward,če se odločaš med tema dvema,ker je vse eno malo bolj priznano ime.

AnWar ::

kako se pa obnese XFX alpha dog edition,gts?
[Asus ROG Strix SCAR III]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AnWar ()

Andy9 ::

Meni je XpertVision crknila v treh tednih, potem pa sem zaradi tega, ker so imeli na zalogi, vzel kar Inno3D z boljšim hlajenjem in še dela.
Navijal nisem, ampak le igral Crysis.

Avalonis ::

Andy9 : Kje si dobil Inno3D z boljšim hlajenjem? To je tista kartica iz Chill serije, ane? Sem jo že iskal v sloveniji pa ne najdem nikjer.

kixs ::

Odkar sem novembra kupil 8800GT, me je minilo spilanje iger... enostavno se mi ne da :\ V tem casu od novembra do danes, sem spilal maksimalno 10 ur 8-O

Zalostno :P

Sicer pa kupis najvec za denar, torej najcenejso 8800GT ali 9600GT.

lp

brdi ::

Se bom kr 1x tu vprasal. Se en nakup se bo zgodil in sicer olocitev GF9600 ali 8800 ali ATI Radeon HD 3870

Zanima me kero price /performance ter proizvajalec. pa na hitro bi se to rablo ne zame zato prosim na kratko in jedernato, je pa misleno za spile!

Tr0n ::

8800

brdi ::

keri proizvajalec 8800 pa GTja imam v mislih. A 9600 bi se slabse obnesla ?


KEr gleda se najbol ko sem rekel price /performance

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brdi ()

brdi ::

kaj menite na 8800GT ali 9600GT


Ali bi keriga drugega proizvajalca izbral ?

Tr0n ::

Poglej si teste med obema, pa bos videl, kaj se ti splaca. 8800GT je seveda hitrejsa, ima vec SPjev, pa se kaj bi se naslo.

brdi ::

ja sem amapk mene zanima ce recimo vzamem BFG 8800GT 0C ki stane 200€ recimo. ce je za teh 50€ bolsa pri igranju kot pa 9600 al bo ista recimo cez leto tolk slaba da ne bo ne ena ne druga zmozna poganjat zahtevnih igerc ?

Ted ::

8800gt je za cca. 10% hitrejša od 9600gt, zdaj pa sam preračunaj kaj se ti splača.
Mah...

Tr0n ::

OC verzije je brezveze kupovat, ker ne pridobis dejansko nic, placas pa vec. Navadno 8800GT in jo komot navijes.

Zahtevne igre ze 8800 GT zdaj vec ni zmozna poganjat, vsaj ne na max nastavitvah in visokih resolucijah. Potem ti edino ostane SLI 8800 GT ali 9800 GTX.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

brdi ::

ne men se gre da lahko spil gladko spilam ni vazno je na low , medium ali full ampak kaj ce gledamo 9600gt in 8800gt se price/performance bol splaca 9600 pomojem ali ? gledam pa tam do max 200€ in ce se ma kdo kaksen predlog kero vzet?

tilinho20 ::

Saj z 8800 GT lahko igras vse spile na max razen Crysis-a.

brdi ::

razumem ampak sedaj am kero uzet? A so kaksne bistvene razlike med proizvajalci ? In ce je res tok bistvena razlika med 8800GT in 9600GT ?

Kaj pa tale LEADTEK ? ali XFX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brdi ()

Tr0n ::

Med 8800 in 9600 je bistvena razlika. Med posameznimi proizvajalci je ni.

brdi ::

Med 8800 in 9600 je bistvena razlika. Med posameznimi proizvajalci je ni.

Ja zakaj pa je cena med razlicnimi proizvajalci nemalokrat velike?

kero pravite LEADTEK EXTREM ali XFX XXX?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brdi ()

nuclear ::

to je čis odvisno od prodajalca in marže..
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

Tilen ::

Vzami najcenejšo 8800gt
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

brdi ::

odloca se med XFX ali LEADTEK

Glede na to da sem do sedaj uporabljal 6600Gt in /7600GT oboje leadtek sem bol na njihovi strani. amapk baje xfx tut zelo stabilen in se baje se greje nea hudo?
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
211679 (1221) msms
»

GF9600GT ali GF8800GT

Oddelek: Kaj kupiti
91382 (1118) >>><<<
»

Club 3D PCI-e GF8800GT 512MB GDDR3 2-DVI

Oddelek: Kaj kupiti
132035 (1746) IVo
»

Grafična kartica

Oddelek: Kaj kupiti
71030 (844) kozmy
»

pobje spet je treba zmetat skup komp =)

Oddelek: Strojna oprema
453256 (2288) gruntfürmich

Več podobnih tem