» »

M$ ACCESS

M$ ACCESS

bloo screen ::

Imam eno bazo narejeno v MS ACCESS (verjetno 97), ki je zaklenjena z geslom. Z neta sem uporabil malo morje najbolj znanih programčkov a vsak mi javi, da baza ni zaklenjena z geslom ?!?!? Baza ima končnico .mdb Kot zanimivost naj omenim, da sem pred sesutjem mašine imel program, ki je znal najdit geslo vendar sem pozabil kako se mu reče (btw tudi geslo te baze poznam potrebujem pa program za druge baze). Upam da se bo našel kdo tu gor ki obvlada te zadeve.
qwertz_ztrewq@hotmail.com

Life is a rollercoaster

ghibly ::

Poskusi Advanced Office Password Recovery od Elcomsoft.

bloo screen ::

že probal in ni efekta;((
Life is a rollercoaster

ghibly ::

Kaj pa tukaj?

bloo screen ::

Hvala za tvoj trud ...vendar sem tudi to probal in ne dela....fora je v tem ker vsak progi pravi, da ni datoteka zaščitena z geslom čeprav je ....
Life is a rollercoaster

ghibly ::

V skrajni sili mi poslji na mail, da poskusim se jaz, če seveda niso podatki tajni.

bloo screen ::

Eh sori samo to pa nebo šlo, ker je baza dobesedno vroča >:D >:D kot pravim geslo zanjo pozna...vendar bi rabil za druge baze tega tipa :8)
Life is a rollercoaster

zeroc00l1 ::

Programček ki meni deluje je Accent Office Password Recovery 1.2, če ga še nimaš ti ga lahko pošljem po mailu!

bloo screen ::

Prosim pošlji mi ga na taipan@amis.net...mam sicer verzijo 1.05...pa upam da bo tvoja boljša >:D
Life is a rollercoaster


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Administratorske pravice

Oddelek: Operacijski sistemi
252557 (1541) erkgheoruugh
»

Pomoč!!!-Word Dokument zaščiten z geslom

Oddelek: Programska oprema
101852 (1568) Pyr0Beast
»

težave z geslom v wordu

Oddelek: Programska oprema
222077 (1775) d_dunka
»

Password za Wordow document

Oddelek: Programska oprema
61437 (1296) Cokolesnik
»

Zapakiran .zip file...... kako pogrunati password!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
61261 (988) servo

Več podobnih tem