» »

Forum/php/mysql :)

Forum/php/mysql :)

lol-a ::

Lepo pozdravljeni!
Zanima me sledeče; na svoj strežnik sem naložil forum....vse dela kot mora,razen tega da če se hoče novi uporabnik registrirati, ...zatem ko vse vpiše in ko klikne potrdi se izpiše sledeče;
Failed sending email :: PHP ::

DEBUG MODE

Line : 234
File : emailer.php

Prosim nekoga za odgovor kaj naj popravim da bo vredi.

Pa še eno vprašanje. Naredil sem si novi server(apache),php in mysql bazo, in ko želim naloziti kakrsno koli skripto me neki zafrkava, in noče niti ena delati tako kot mora.Ali ima kdo kakšno,...kakršno koli skripto ki je 100% da dela....da probam ..ko mi res ni jasno zakaj noče niti ena delati.

V naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

lol-a ::

Aja pa se neki sm pozabu napisat....ko sm na svojem racunalniku i n dostopam do mape forum preko "localhost" mi odpre forum(index.php)...ce pa grem preko svojega ip-ja, na katerem imam server,....mi pa noče odpret foruma(index.php). Ne javi nikakršno napako...samo belo ozadje je...Ve kdo kaj bi lahko bilo narobe?
LP

Voyager ::

V php.ini moraš napisat SMTP strežnik preko katerega se bo pošiljala pošta.

Do svoje strani oz. foruma ne boš mogel z uporabo zunanjega IPja, torej tistega, ki ga vpišejo drugi, da pridejo do tvojega strežnika. Zato pri sebi pač uporabljaj localhost oz. lokalni IP.

lol-a ::

Tle mi pise v php.ini glede email nastavitev:

[mail function]
; For Win32 only.
SMTP = localhost
smtp_port = 25

; For Win32 only.
;sendmail_from = me@example.com

Moram kej spremeniti tle???

Aha torej ce sem te prav zastopil, drugi lahko dostopajo do mojega foruma preko mojega ip, na katerem imam steznik, jaz osebno z svojega racunalnika pa ne morem .Sem prav razumel.
Namrec jaz lahko preko localhosta dostopip preko svojega racunalnika. CE pa grem preko ip-ja pa ne gre.
Mislim da sem te prav razumel, a ne?
lp

AndrejS ::

SMTP verjetno ni localhost, edino če maš tudi svoj mail strežnik... zato nastavi SMTP tvojega ponudnika interneta...( smtp.xxxx.xx)

lol-a ::

Aha.
Hvala, zdj deluje forum:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[PHP] Nedelujoči mail()

Oddelek: Programiranje
51394 (1264) Miko55
»

Funkcija mail() v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
173068 (2692) 4kik4
»

Kontakt php

Oddelek: Izdelava spletišč
6979 (840) gnomee
»

PHP mail()

Oddelek: Izdelava spletišč
91218 (1108) darh
»

phpnuke 6.9

Oddelek: Izdelava spletišč
51045 (955) glavic

Več podobnih tem