» »

Nekaj problemov s programi

Nekaj problemov s programi

Glodko ::

Zanima me, kako naj enkrat za vselej naštimam da bom meu slovensko tipkovnico, ker mi zdej v orodni vrstiči skoz skače iz angleške na slovensko in obratno in mi grozno žre živce, pa tut ko izberem slovensko mi kr skoč kmal nazaj na angleško.

Drugi problem mam s programom Virtual box. Med namestitvijo mi javlja da program ni prešel microsoftovega testa in da je priporočljivo da prekinem namestitev, ampak kaj pa naj pol namestim, saj je ta verzija namenjena prov za xp-je?

Pa še tole me zanima, kje naj nastavim da bi mi windows explorer pokazal vse končnice datotek (se pravi da jih ne skriva)?

Pa samo še tole, zanima me kako naj nastavim, da bi mi xp-ji ob pritisku na gumb izklop, ponudili možnosti sleep, hibernate, shut down, restart, ... in bi potem izbral katero opcijo želim?

Hvala vam za odgovore.

kulSMS ::

Pa še tole me zanima, kje naj nastavim da bi mi windows explorer pokazal vse končnice datotek (se pravi da jih ne skriva)?

v raziskovalcu tools - folder options - view ---- odkljukaj "hide extentions for known file types"


Pa samo še tole, zanima me kako naj nastavim, da bi mi xp-ji ob pritisku na gumb izklop, ponudili možnosti sleep, hibernate, shut down, restart, ... in bi potem izbral katero opcijo želim?

Control Panel - Power Options - Advanced -- Power Buttons (nastavi kar ti ustreza)


Zanima me, kako naj enkrat za vselej naštimam da bom meu slovensko tipkovnico, ker mi zdej v orodni vrstiči skoz skače iz angleške na slovensko in obratno in mi grozno žre živce, pa tut ko izberem slovensko mi kr skoč kmal nazaj na angleško.

Control Panel - Regional and Language Options - Language - Details -
poskusi Default naštimat na slovensko če ne pomaga pa poskusi EN zbrisat če bo mogoče pomagalo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenski patch na wxp pro sp2, pa ni vse slovensko!

Oddelek: Operacijski sistemi
121714 (1401) Tear_DR0P
»

win 2000 in nastavitve tipkovnice

Oddelek: Operacijski sistemi
6882 (827) gumby
»

Win 2k Pro: Slo tipkovnica

Oddelek: Operacijski sistemi
81236 (1180) Microsoft
»

Označevanje datumov...

Oddelek: Izdelava spletišč
9824 (727) markz
»

WinXP probljem

Oddelek: Operacijski sistemi
231734 (1323) RUSKIE

Več podobnih tem