» »

LAN-party in HOMM3

LAN-party in HOMM3

Buggy ::

Zdravo!

Zanima me, ce kje kdo organizira kaksen LAN party, kjer se bi igralo HOMM3 ali kaksno drugo potezno strategijo? S prijateljem redno (vsak mesec) igrava HOMM3 in zraven se kaj spijeva, tako da je zabava zagarantirana. Bojse bi bilo, ce bi se kje nasli se kaksni igralci te igre in bi se igralo v teamih.
Ali kdo ve, ce so kje kasni taksni organizirani LAN-pary-ji?

Lp,
Buggy

Povok ::

A ni malo zamudno spilati HOMM3 preko mreze?

Saj spil je OK in vse, nenazadnje sem ga tudi sam vsaj dvakrat obrnil, ampak ce je ze LAN-party, potem se mi zdi skoda zabijati cas za potezno strategijo...

Dami ::

Mi mamo s frendi vsake 2 mesca party. Nabere se nas tam od 10-15. Nabijamo pa vsakič neki novga. Nazadnje (prejšni teden) smo premierno sprobal war3 in renegada. Vmes smo pa mal wolfa za hec probal.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Buggy ::

Dami: sprejemate morda kake novince? Ce ja mi povej kje in kdaj? Bi se zelo priporocala, saj bi bil en timski fightv HOMM3 prava stvar, ce bi bil kdo za to.

Dami ::

1. Če bi mel več placa in bolšo mrežno opremo sprejmemo vsakogar, tak pa je že nas preveč.
2. Kolk vem ta špil sam eden izmed nas špila. Jst osebno je nism še niti povohal.
Sorry. Sn se pa neki z organizatorjem menu da bi enkrat eno tekmovanje v Konjicah nardil, sam to je še daleč.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre za LAN Party

Oddelek: Igre
393105 (2051) RokX
»

Might and Magic: Heroes VI (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
839801 (7453) detroit
»

starine in igrice

Oddelek: Igre
81167 (1078) suntrace1
»

Potezne igre

Oddelek: Igre
91505 (1328) Gh0st
»

Kaj igrate na mini privat LaNih ?

Oddelek: Igre
211529 (1177) kn3z007

Več podobnih tem