» »

Kamera za 300-350eur

Kamera za 300-350eur

MrX ::

Lep pozdrav!
Kupujem kamero v cenovnem rangu nekje 300 do 350eur (70-80k sit). Ali je na tržišču kaj posebno dobrega za ta denar, kakšen trenutni prodajni boom? npr. da ima vse potrebne specifikacije in lastnosti (ločjivost, reže za spominske kartice, priklopov mikrofona, zoom itd),poleg tega pa ponuja izvrstno kakovost za mali denar. Ja.. kar se tiče kamer sem bolj laik:\
Glede same izbire,..ali se najde kaj takega, kar pri nakupu ne smeš spregledati, ker se lahko kasneje tepeš po glavi? :|

Sicer pa imam v mislih tale model.. Mini DV kamera Canon MD-130
link

Modri dirkač ::

Točn to imam namen tudi sam kupiti.

Mnenja dobrodošla...
Everybody lies!

billgates ::

Modri dirkač, a si ti avtoprevoznik? Vem ko ma eden kombi modri dirkač.

Modri dirkač ::

Ne, nisem:D :D :D
Everybody lies!

Ted ::

Sony-jeve majo eno leto več garancije, če ti to kaj pomeni. Drugače pa med Canon-om in Sony-jem pri tej ceni nekih razlik niti ni po moje.
Mah...

snoopy20 ::

hy!

tudi sam sem kupoval zdaj v zadnjem tednu kamero za začetnika! :D
danes so mi dostavili tole in kolko sem danes gledal kako snema in možnosti snemanja, ki jih omogoča mi ni niti malo žal, da sem se odločil za to kamero!
bom pa lahko več poročal konec julija, ko se vrnem z dopusta, kako se je kaj obrestovala odločitev!:\

Kaj me je pa prepričalo za nakup te kamere je to, da ima OPTIČNI stabilizator slike!
Drugače pa kolko sem prebral po raznih forumih, v tem cenovnem razredu ni nekih občutnih razlik med kamerami!!!

p.s.: pa ne se zavest s tistimi številkami pri digitalnem zoom-u (marketinška poteza)!!!

koyotee ::

ha, digitalnega zuma na kameri IMO ne rabis, imas na pcju do neskoncno
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

samsung ali sony??

Oddelek: Kaj kupiti
71398 (234) bluefish
»

DVD Kamera

Oddelek: Kaj kupiti
51602 (1522) Brainstorm
»

katero firewire kartico

Oddelek: Kaj kupiti
61281 (1196) Pegaz
»

Katero Web kamero kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
82277 (2089) Tomson
»

Biostar NF4ST-A9 S-939 PCI-E

Oddelek: Kaj kupiti
81349 (1301) ShowDown

Več podobnih tem