» »

Torba za prenosnik

Torba za prenosnik

suntrace1 ::

Moja deklina ima v kratkem rojstni dan in za darilo bo od staršev dobila 15'' prenosnik, jaz pa bi ji poklonil torbo zanj. Kakkšna naj bi bila dobra torba za prenosnik nimam pojma, poleg tega pa mora ugoditi estetskim kriterijem, ki so mi še bolj tujka kot japonščina.

Najbolj so se mi dopadle tele torbe:

Tucano Cobra Horizontal

Case Logic DesignWorks in

Tucano Domina

Če ima kdo izkušnje z njimi ali ve za še kakšno drugo izbiro, naj se ne špara in pove mnenje. Če pa je med vami še kakšna deklina, ki bi mi znala svetovati kaj punce pričakujejo, pa bi bil sploh vesel :))
  • spremenilo: suntrace1 ()

misso ::

More imeti prostor za polnilec 220v + za kašno mape (A4) , pol še kakšne predale itd. na ti svetujejo uporabniki le teh, ker jest občasmo uporabljam službeni prenosni računalnik.

Cokolesnik ::

Kaj če punca pričakuje torbo, ki ne bo kvarila njene hrbtenice - nahrbtnik za prenosnik?
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

suntrace1 ::

Ne, ne mara nahrbtnikov, jaz pa jih obožujem :D

Meni osebno je še najbolj všeč Tucao Cobra, ker še najmanj izgleda kot torba za laptop.


Imamo pa res malo punc na tem forumu :)

Medea ::

kaj punce pričakujejo je zelo subjektivno, še sploh pri torbicah :)

1. Ali jo bo uporabljala le občasno, npr. parkrat na leto, ko bo šla na počitnice ipd.? Potem izgled v bistvu ni pomemben, ker bo večinoma na dnu omare.
2. Če ima bolj športni stil, je Tucao Cobra super (pa še lepo izgleda).
3. Zelooo lepe pa so kakšne usnjene torbe, ampakso tudi primerno dražje, pa še z garderobo morajo bit usklajene, hehe! npr. Knomo

LP

>>><<< ::

Kaj pa kakšen Eastpak(dobi se v BB)?

suntrace1 ::

Žal sem že naročil Tucano Cobra, če ne bi šel pogledat v BB. Dobim pa jo jutri in poročam, kako se bo obneslo.

So pa tele od Knoma torba res bomba - zase sem takoj našel, čeprav nimam laptopa. Hmmm, mogoče si pa še jaz omisl.... ahh ne ne, najprej motor, potem ostalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk WD Passport2 120GB

Oddelek: Strojna oprema
81183 (1061) INVICTRA
»

Asus N7600gs AGP vs. 6600 GT ?

Oddelek: Kaj kupiti
61191 (1060) Carmack
»

Kje dobiti fascikle za CDje?

Oddelek: Kaj kupiti
61268 (1116) Super Sonic
»

Zvocna in zvocniki

Oddelek: Kaj kupiti
61654 (1592) D3lux3
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Strojna oprema
101975 (1833) Backup22

Več podobnih tem