» »

Shell

Shell

|GrEgOr| ::

Torej zanima me, kaj potrebujem da lahko imam shelle na mojem domačem serverju.

Kostko ::

na kishto dej linux, pa bo vse ok, če znaš konfigurirat telnet deamona... sicer lohka tut na winsih postavish shell sam se mi zdi da to ni to kar bi ti hotel :)

|GrEgOr| ::

no jaz bi rad imel na winsih shell. Rabil pa bi ga samo zaradi bota. Kiri program je za to? hvala

Kostko ::

na žalost te moram razočarati, ker na winsih ne morš postavit linux shella, razen mogoče z emulacijo....

vendar pa lahko za poganjanje eggdrop bota uporabiš verzijo eggdropa, prirejeno za winse ali pa res posežeš po emulatorju, kot je VMware.

še ena rešitev pa je uporaba ne-eggdrop bota...

:\

Loki ::

alpa uporaba terminal services/ remote control,sam za prvega rabis windows 2000 server/ AS, za drugega pa xp.

Predator ::

gregor.. to kar ti rabiš je ali winmech ali windrop, angele ter razne perl/java bote odsvetujem ker se razvijajo samo so še sranje .... glede na vprašanje sklepam da še nisi delal z boti in ti najbolj priporočam windropa.... če bi se rad naučil delat z boti ti lahko priporočim dve strani, Windrop Central ker boš delal z windropom, ter EGGHELP kjer se obravnava bote ( linux in win verzije) in je najboljša taka stran na netu....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

irc-bot

Oddelek: Omrežja in internet
141653 (1531) perci
»

Kateri IRC bot??

Oddelek: Omrežja in internet
61108 (994) Matri[X]
»

postevitev Eggdropa

Oddelek: Omrežja in internet
181617 (1311) Tody
»

IRC server in boti

Oddelek: Omrežja in internet
121103 (912) Gandalfar
»

kako narediti mIRC srver

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (1008) Administrator

Več podobnih tem