» »

Nokia in Teleray: nein danke

Nokia in Teleray: nein danke

wifi4all ::

malo pred novim letom sem se odlocil za nakup novega telefona Nokia, misles (in sedaj vidim tudi upajoc), da bo nova NOKIA OK. pa sem se zmotil

telefon mi je prej kot v 30 dnevih crknil sredi pogovora in TELERAY je potreboval dodatnih 40 dni, da so zadevo porihtali

da ne omenjam zalosti, ker so zbrisali vse podatke, tudi spominsko kartico so zavrgli


kot sem se pogovarjal s prijatelji, ki so tudi v zadnjem letu zamenjali telefoni se tudi nekaj pritozujejo nad hitro pokvarljivostjo telefonov ob normalni uporabi


tako da... nasvet vsem: NOKIA, nein danke!
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Gwanaroth ::

SonyEricsson for life!
Lights often keep secret hypnosis..

Jst ::

Teleray ni nič proti Mobitelu (d.d.). Oni pa morajo res vsak firmware za nokije zjebat.

Recimo samo zadnji primer: kupim telefon pri mobitelu pred dobrim mesecem dni. In java aplikacije ne morejo dostopati do interneta. Se znebim mobitelovega firmware-a in dam originalnega pripadajočega, in vse lepo dela. Še najlepše se je pa bilo pogovarjati z ljudmi na 041700700. Ali ste poizkusili ugasniti telefon? Ali ste poslali sporočilo na 1919...? Jaoo...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

bobby ::

bi bilo fajn da bi še povedal, za kater model telefona je šlo da se nebi še kdo nasral. je pa nekaj da low end tulifonov ne kupujem in jih ne bom, bodo pa zaenkrat Nokia. jst imam tako izkušnjo s SonyEricsson sranjem.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Poldi112 ::

Ne moreš po eni slabi izkušnji zaključiti, da je nokia sranje. Za servis lažje, ampak nokia meni in veliko znancem deluje res fenomenalno. Seveda je logično da se kdaj komu pokvari. Ampak procentualno poznam veliko več erricson problemov (80% telefonov znancev in mene crknilo v enem letu), kot nokia (0%).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

BigWhale ::

Od vseh telefonov, ki sem jih uporabljal so mi Nokie do sedaj delovale brezhibno (razen enega primera), pa sem imel vse od motorole, sonya, ericssona, sony ericssona, samsunga, panasonic, ...

Dva legendarna aparata sta bila Nokia 5110 in pa Nokia 6310i.

Oldschool zadeva z baterijo, ki je resnicno drzala doooolgo casa.

Sedaj sem na N70. Nezadovoljen sem bil samo z 6630, ki se mi je brez razloga obesala in crkovala.

Ko sem dal telefon na servis pri mobitelu, so mi takoj dali nadomestni telefon, ki sem ga uporabljal tacas, ko je bil moj na servisu. Po kakih 14 dneh so me klicali s servisa in me vprasali, ce mi shranijo podatke, ki so v telefonu, pa sem rekel, da ni potrebe. Telefon sem vseeno dobil nazaj nedotaknjen. Vsi podatki so ostali tam kjer so bili.

V bistvu so bili tako na mobitelu, kot telerayu povsem korektni in so se drzali stvari zapisanih v garancijskih pogojih.

Jaz sem z njimi zadovoljen. :)

NiMH ::

Tudi jaz nimam in upam da ne bom imel problemov z Nokio...Pred 6630 sem uporabljal Ericssona T-35 semizdi (nisem šur) ... Razočaran sem nad 6630 bil, upam da je ta N73 kaj boljša :) Drugače pa niso Nokie nič narobe...

Povej za kater model je šlo prvo...
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

wifi4all ::

prej sem tud jst imel nokio 6310i, zdej sem sel pa na E50 -> E serija naj bi bila kao business line, E50 pa naslednik stare dobre NOKIE 6310i

to ni bil kaksen low end telefon... nisem hotel vzeti UMTS, ker so ti telefoni se bolj pozresni za baterije


NE NASEDAT, TO NI RES !!!


baterija je veliko slabsa, kot pise v specifikacijah, imajo kaksne druge nokie bolj vzdrzljivo baterijo

primer:
s priblizno enako uporabo mi je nokia E50 zdrzala komaj 1 dan, model 6670 pa 3-4 dni ob cca isti uporabi
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

Tomay ::

Saj je pri vseh stvareh z baterijami tako, da vidiš koliko v resnici zdrži šele ko stvar uporabljaš. Jaz do sedaj prisegam na nokie. 5110, 3310, 6131, E50 (ima moja boljša polovica). Moram pa priznati, da je kakovost nokij vedno slabša. 6131 je zelo občutljiva na praske ... in do sedaj mi je 2x odpovedal mikrofon, do ponovnega izklopa in vklopa telefona. Pri E50 pa je telefon 1x zaštekal, 1x pa se ni dal več preklopiti profil, do izklopa in vklopa.

Pametnejši kot so telefoni, več hroščev imajo. Bo treba telefon z linuxom kupit. :)
Voodoo 4Ever


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prvi mobitel - se kdo spomne firme in modela? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9333376 (23914) DOOM_er
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810098 (6084) zolja
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232724 (22397) LuGi
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512435 (8604) Azrael
»

Folk, kake mobitele ste imeli in kakega imate zdaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13612181 (10357) atubbuta

Več podobnih tem