» »

A se mi splača nadgrajevat ?

A se mi splača nadgrajevat ?

tris ::

Sem pred malo dilemo a se zadeva sploh še splača nadgrajevat al počakam še kakšno leto pa zamenjam vse skupaj...v glavnem PC uporabljam za VSE živo od iger do worda...
Vsekakor pa ne nabijam najnovejših iger na max ločljivosti....in nisem ravno kakšen hud gamer
(v glavnem mi je bila trenutna konfiguracija še OK za zadnji DOOM, CS, BF2, zadnji QUAKE, FEAR ....seveda brez bombončkov)

Trenutno si lastim:
-EPOX 8RDA+ (1x zamenjani kondenzatorji :)) )
-AMD 1700XP@1837
-napajalc 550W
-HDD 80GB (še gre...redno čiščenje šare itd.....zasedeno 50GB) SAMSUNG
-6600GT AGP LEADTEK
-RAM 1GB (2x512)
-CD-RW SAMSUNG
-DVD-RW NEC
-monitor 15" CRT :\ ...tega bo res treba zamenjat - kmalu - mu pohajajo moči

Dr_M ::

razn monitorja, se ti ne splaca nic menjat.
mogoce lohk dodas se ksn disk, drugac pa nima smisla kej kupovat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

muzičar ::

Noja za Socket A bi lahko če si med premožnejšemi za nekje 15-20k kupil kakega Barton-a, ki je najboljši navijalec. Potem imaš pa Epox-ko nf2 + Barton in imaš legendarno kombinacijo :P

Drugače pa ne.

Aja glede monitorja ne da njemu pohajajo moči to niti ni važno v primerjavi da tebi vid pohaja z gledanjem v tista jajca. Monitor obvezno in to takoj. TAKOJ! :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: muzičar ()

Toomy ::

...u šit 15 crt je pa že res kriza...ne splača se ti nič nadgrajevat...malo našparaj pa kupi nekaj solidnega...

tris ::

...ja monitor je "kriza"....sem kar novega naročil LG 1970HR,...glede na to, da ne urejujem slik vsak dan, se mi zdi da bo kar OK, pa še cena se mi zdi trenutno solidna -> 72KSIT.

jackorsen88 ::

torej praviš muzičar, da je Epox 8rda+ dobra za navijat? jaz mam pa bartona 3000+ pa hočem kupit to plato. tris prodaš plato? ker za socket a sploh ne moreš več nove plate kupit kolko sem gledo. Če pozna kdo koga ki proda Epox 8rda+ ali pa kaj v tem rangu za navijat abit nf7 s2 ali dfi za socket a, bi bil vesel če me obvesti.
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

stock ::

Nevem če boš tega Bartona lahko še kj več naviu, kvečjemu mal večjo stabilnost drugač pa ne. Tm nekje do 2400mhz se ti pomoje nesplača...

jackorsen88 ::

tris kolko te je stala menjava kondenzatorjev?kolko je vredna ta plata(Epox 8rda+) če so kondenzatorji fuč?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša socket A matična (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574244 (3131) t3hn0
»

Problemi pc - posodobitev

Oddelek: Kaj kupiti
141349 (929) tris
»

sempron 3000+ oz 2800+ do kolk (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
653737 (3152) AndrewSmith
»

plata za amd anthlon xp 2400+

Oddelek: Kaj kupiti
221566 (1400) Jan987
»

začetna izbira: AMD ali Intel? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1105386 (3755) JohnyB

Več podobnih tem