» »

vhodno/izhodni vmesniki POMOČ!!!!

vhodno/izhodni vmesniki POMOČ!!!!

Problem Host ::

Lep pozdrav! Za seminarsko nalgo sem dobil zelo zanimivo temo! VHODNO/IZHODNI VMESNIKI. Ta tema mi žal ni čist v celoti jasna. Zato vas bi prosil, če mi nmal pomagate..kej poveste o tej temi...predvsem osnove ali pa naslov kake spletne strani kjer to podrobno piše!
Zelo vam bi bil hvaležen!
že vnaprej se vam zahavljujem!
LP
:D

Supervisor ::

I/O

Problem Host ::

a ni na tej wikipediji opisan ves i/o sistem od miške in tipkovnce naprej?to pa ni vhod in izhod le izhod so ti dve reči izmed vseh podobnih ki omogčajo le enosmerno prenešanje podatkov!Mora omogočat oboje hkrati! a to kar je v wikipediji je use na spletu? :(

Problem Host ::

sicer pa hvala za enkrat

Supervisor ::

ni kaj, sicer je pa seminarska naloga raziskovalna , vsak se je loti na svoj način , tale moj link sicer ni vse , ampak če malo pogooglaš, boš pa našel še kaj, ni vrag...

Jaz sem za seminarske googlal včasih tudi 2 dni...pregledal material , potem sem pa začel z idejo.....

lp:D

Problem Host ::

no sej sm si pršo gor ka use povedat...sm googlo ! :P a bi blo pametno pod ta naslov dodati še vmesnike ki podpirajo samo eno smer prehoda, npr.:miška,tipkovna,monitor,skener,printer...?:\

Supervisor ::

mislim da ja...:))

Problem Host ::

ka pa glede agp, pci, ata, cnr... povem sam osnovn? grafična agp, 5 mrež za pci, ata za cd/dvd in disk, cnr pa modem. pa zram omeminim da je grafična tud pci?...še kej tk pomembnga dab mogo vedet?
:P

Problem Host ::

kje najdem kaj o sata ? :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

primerjava med dos in windows me operacijski sitemi

Oddelek: Operacijski sistemi
6798 (673) Hayabusa
»

proc, mama plata in grafična

Oddelek: Kaj kupiti
321844 (1397) rh^
»

Par vprasanj glede nakupa compa

Oddelek: Kaj kupiti
51279 (1122) McHusch

Več podobnih tem