» »

Število zbrisanih postov

Število zbrisanih postov

MihaFirst ::

No, ker se v tej temi "Slo-tech" že zelo dolgo nič ne dogaja (vse od takrat, ko sem bil zadnjič zares dejaven) bom spet malo zatežil.

Torej, kot veste, sem na forumu absolutni prvak po številu postov, a mi tega nihče ne priznava, ker je bil velik del mojih postov in tem izbrisan. No, a bi mi lahko nekdo od TePcev namignil, koliko je bilo zbrisanih postov in tem.


Najlepša hvala,

edward the đek
www.gamma.si

root987 ::

Zakaj? Da bi si potem ti svoj ego še s številom izbrisanih postov višal? :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

vrtnyka ::

Mogoce so pa zbrisani posti edino s cimer se lahko pohvali ;) ( se opravicujem za zlobnost ):8)
vrtnyka ma resota rada

Nejc Pintar ::

S takim odnosom 100%:\

edit:
Ali na ST sploh obstaja ban?
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

MihaFirst ::

root987 in vrtnyka, oba imata deloma prav.... :D a niste opazl, da je moj ego popolnoma na psu?

no, zdej bi pa rad še kak odgovor od TePcev :D
www.gamma.si

Opkow ::

Ne smejo dati podatka o tem, koliko izbrisanih postov ima posamezni uporabnik. Niti, ce samo zate Primoz pozene query cez bazo.

Naj te matra, naj te rajca, joki, prosi... Naj gre tvoj ego v tri krasne. Upam, da te bo cel slo-tech zivciral glede tega.

Uzivej.

:D

R33D3M33R ::

Torej, kot veste, sem na forumu absolutni prvak po številu postov, a mi tega nihče ne priznava, ker je bil velik del mojih postov in tem izbrisan.


Sanjaš... mtosev te popapa za malo malico :). Kar oglej si njegov profil: http://www.slo-tech.com/script/IDInfo/opodatek.shtml?userID=25712&tipizpisa=3
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

blblb ::

khm...
ce se ze gremo kdo ima vec.... + Thomasovi posti imajo vsaj neko vsebino medtem ko polovica mtosevih postov vsebuje "LOL" :)

lp, blblb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaš rojstni dan (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1078191 (6181) Looney

Več podobnih tem