» »

kompatibilnost hardwera

kompatibilnost hardwera

genegene ::

Zivjo!

moj racunalnik je:
amd 2600+
1gb rama
winfast 6600 gt

moj problem je sledec: pred parimi dnevi sem si kupil winfastovo 6600 gt na agp vodilu. Sele kasneje sem si prebral, da mora biti kao ta graficna napajana na vec kot 300 wati, moj napajalnik je pa 160 watov.
1.ali mi graficna zaradi tega kaj slabse deluje?
2.pri bf2 mi na 1024-60 herzov in vsem drugem na mediumu, racunalnik steka. Ko sem sel pogledat v task managerja mi kaze delovanje procerja na kaksnih 30-40 procentih. Z vsako uro igranja igrica se bolj steka. Prav tako imam obcutek, da dela slabse po tem ko sm si nalozil zadnje driverje za graficno-81xx. Je to normalno delovanje igrce pri tem hardawrju? Ce ne kaj bi bilo problem?

Hvala lepa!

muzičar ::

Prvo kot prvo ali si priklopil grafično še dodatno (dobil si kabel za v nappajalni kabel)? Drugo kot drugo... 160??? Tole je pa nekam malo. Si sto posto? Ne vem kako ti je prej delalo z 160W.

genegene ::

ja men se tud zdi mal, ampak ko sem pogledu gor, je to edina cifra v watih, vse drugo v voltih, tko da ne vem kako bi blo drgac, razen ce ne pise gor. Pa glede bf2?

genegene ::

ja sm prklopu kabel!prvo sm pozabu in mi je javlju da je kartica premalo napajana. Po prklopu je blo vse kao ql

muzičar ::

Daj napiši kakšen sistem imaš podrobno. BF2 bi ti načeloma s tako konfiguracijo moral delovati več kot zadovoljivo. Daj še 3Dmark dol in poglej kakšne frekvence kaže. To imaš TDH grafično?

genegene ::

moj sistem:
amd athlon 2600+
1gb ram
msi ali abit maticna
disk 80 giga maxtor
winfast leadtek 6600 gt tdh
windows xp pro service pack 2

Ja tdh graficna. Nc od kompa ni blo navito ali kako drgac poskodovano. Kaksna ideja? na 3d marku sm ze gledu, pa nisem vedu kaj tocno downloadat.
Torej kaksna ideja kaj bi blo? V napajalniku pol ni prooblem?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kok močen napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
111469 (1272) ;-)
»

je to pokvarjena grafična?

Oddelek: Pomoč in nasveti
371412 (879) DrMrky
»

navijanje winfast px 6600

Oddelek: Navijanje
482837 (1621) Nande
»

ASUS A8N + AMD 64 vs. INTEL = RAZLIKE,PLUSI ???

Oddelek: Kaj kupiti
71018 (881) gamer
»

Nova kišta za kolega

Oddelek: Kaj kupiti
81131 (947) boštjan

Več podobnih tem