» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
67 / 244
»»

Pariah ::

Men se zdi da ne osvežuje glih redno dealov. Bolj ažurna je SavyGamer .
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Magic1 ::

Mass effect 3 s kodo na GMG za 8.5$
http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...
Magic

Tr0n ::

Pa XCOM: EU 50% off + 30% s kodo.

http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...

Trupl0 ::

Xcom :( klikneš pa ali ga ne najde ali pa nabije ceno na 50$. Čeprav piše na prvi strani 50%
If you are going through Hell, keep going !

Pariah ::

Tr0n je izjavil:

Pa XCOM: EU 50% off + 30% s kodo.

http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...


Old news. Je že mim.

Trupl0 je izjavil:

Xcom :( klikneš pa ali ga ne najde ali pa nabije ceno na 50$. Čeprav piše na prvi strani 50%

Deal je trajal samo 24 ur, danes je Spec Ops: the Line za drobiž (3.50€).
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pariah ()

Trupl0 ::

meh :(
If you are going through Hell, keep going !

kmetek ::

RejZoR ::

Ma jebi, kupil včeraj za -33%, danes pa -50%. FU. Ah ja, vseeno je kar fajn, tko da me ne bo glih konc. Sem ga glih mislil it spet mal igrat. Chop chop.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Jaz imam preprosto preveč iger.

RejZoR ::

Haha, prvič da sem v Chavelry zmagal in to s kar precej vodstva. 34:17, najbližji je imel mislim da okoli 22 killov. Kr fajn in počasi dobivam feeling čeprav je včasih prav random. Sploh na jetra mi gre block, ki se včasih kar sam aktivira brez razloga in te stane timinga in največkrat velike mere zdravja ali pa kar živlenja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Nisem še vprašal....imam 1 steam, PC in laptop....se da na obeh lokacijah igrati?

Hitman Absolution CD KEY Download for PC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

RejZoR ::

Ja, samo ne istočasno, ker te bo na eni lokaciji vedno odjavilo iz Steama. Zato jezst ponavad tam kjer ne igram zaprem Steam, ker skoz klofat password začne najedat. Če pa ga zapreš preden greš igrat na drugega pa ne teži.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

kaj pa glede shranjevanja v cloudu? primarna lokacija mi je seveda PC. laptop bodo samo lahke nezahtevne igre recimo.

bi delalo?

Jerry000 ::

nekatere igre podpirajo cloud, tko da odvisno. Js mam steam na 2PC in na prenosniku, vse lepo teče:)

dr.Akula ::

Če boste kupovali GTA, kupite Grand Theft Auto Complete Pack (vsebuje vse gta-je), ker je cenejši kot GTA 4 Complete collection. Just a tip.
ni podatka

RejZoR ::

Kej veš, se da podarit GTA špile, ki jih že imaš drugim al ni možno? Ker če bi vzel complete pack bi imel nekatere špile podvojene iz GTA serije. Pa jih raje šenkam, kot da se ne zgodi nič in stran vržem denar...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

PARTyZAN ::

Stran jih vržeš. Žal.

fireX88 ::

podvojilo jih ziher nebo, jih pa stran vržeš..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kmetek ::

ima kdo pri roki kakšen USA naslov?

Bioshock Dual Pack [Download]

DELA :D

rabi kdo L4D 1 da delimo stroške L4D1+2 ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

fireX88 ::

zakaj na steamu nimajo mass effect 3? mogoče zato ker je konkurenca originu?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

RejZoR ::

Pretty much ja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

yayo ::

Točno zato, ker je založnik menil, da gre za tako "močan" naslov, da bodo ljudske množice brez pomislekov sprejele Origin (Hallowed are the Ori! - Stargate referenca) preko katerega jim bo EA naprej ponujal robo in kontrolirali kaj vse imajo in počnejo na PCju. ;)

Magic1 ::

Jaz sem hotel nabavit Mass effect 3(par dni nazaj kupil dvojko na steamu) pa me je posiljevanje s novim klientom odbilo. Travnik saves a day....
Magic

def0r ::

fireX88 je izjavil:

zakaj na steamu nimajo mass effect 3? mogoče zato ker je konkurenca originu?

Ne dajejo na steam iger od EA ki nimajo se vseh dlcjev (GOTY edition), steam ne dovoljuje prodajo DLCjev izven svojega servisa:)

fireX88 ::

ligavci....
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

kaj se ME2 splača kupiti? Nekako mi je 5€ preveč:/. Če bi bla 3€ bi blo ideal:P zato sm pa upal da bi KOTOR prišla na daily...i need good rpg da malo igram:)

dottor ::

5€ za prva dva farcry-a (vsak 2,49€). Mogoče si privoščim to za dedka mraza :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Machete ::

Če je pol tak dober kot trojka, in po ocenah slodeč je, vzem. Sem vzel vse tri dele zadnjič na originu za 24€ in najprej začel z trojko, ki je precej fenomenalen špilčič. Drugače pa nevem zakaj se tok otepate Origina. Pač maš še en servis in knjižnjico. No big deal. V zadnjem obdobju je Origin precej sigurna in korektno poštelana zadeva. Sicer tudi sam raje vzamem če je ugodnejša varjanta na Steamu, ampak mi je vseeno če imam del špilovja v Originu... ;)

Pariah ::

Machete je izjavil:

Če je pol tak dober kot trojka, in po ocenah slodeč je, vzem. Sem vzel vse tri dele zadnjič na originu za 24EUR in najprej začel z trojko, ki je precej fenomenalen špilčič. Drugače pa nevem zakaj se tok otepate Origina. Pač maš še en servis in knjižnjico. No big deal. V zadnjem obdobju je Origin precej sigurna in korektno poštelana zadeva. Sicer tudi sam raje vzamem če je ugodnejša varjanta na Steamu, ampak mi je vseeno če imam del špilovja v Originu... ;)


Tud jaz sem zadnjič opazu Mass Effect Trilogy na Origin, pa kar vzel, ker na Steamu itak ne moreš dobit trojke; pa imam raje vse 3 dele skupaj, na enem clientu.
Za 24EUR je bil too good a deal to pass up. Par dni kasneje so mel pa še NFS: Hot Pursuit za 5EUR!!! Instabuy.
Men Origin ni tok slab, ga imam itak že od prej zaradi BF3 - lahko bi pa še precej stvari izboljšali. Only time will tell.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pariah ()

dottor ::

Na Originu če maš srečo z iskanjem dobiš kdaj pa kdaj kakšen free game. Tako sem dobil že Burnout Paradise in pa BF 1942.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Sriple Tix ::

Precej dražje, ampak vsi trije deli FarCry so tudi na Steamu.
http://store.steampowered.com/sale/wint...

kmetek ::

posebej so ceneje :))

ahac ::

yayo je izjavil:

Točno zato, ker je založnik menil, da gre za tako "močan" naslov, da bodo ljudske množice brez pomislekov sprejele Origin (Hallowed are the Ori! - Stargate referenca) preko katerega jim bo EA naprej ponujal robo in kontrolirali kaj vse imajo in počnejo na PCju. ;)


To ni čisto res.
Ja, ME3 brez Origina pač ne gre, ker je to service za patche, DLC, cloud save in najpomembnejše: multiplayer. Saj tudi iger od Valve ne boš dobil brez Steama ne glede na to kje jih kupiš.
No, Valve je takrat tudi spremenil pogoje in zahteva, da se DLC za igre kupljene na Steamu prodaja preko Steama (zato, da oni tudi tam poberejo svojih 30%), EA je pa rekel, da bodo sami prodajali DLC. Zato Valve ne spusti iger z Originom na Steam.

def0r je izjavil:

Ne dajejo na steam iger od EA ki nimajo se vseh dlcjev (GOTY edition), steam ne dovoljuje prodajo DLCjev izven svojega servisa:)

Mhm.
Tukaj je Valve tisti, ki zdaj izkorišča svojo popularnost zato, da prisili založnike, da prodajajo DLC preko njih in po možnosti gredo še ekskluzivno na Steamworks.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Dober dan ::

Škoda, da ne morem z moneto kupovati. Bi si zdajle privoščil nekaj iger..

Machete ::

Da, niti blagovne menjave ne omogočajo :/ Bi jim lahko lesene žlice dal v plačilo..

dottor ::

Z Moneto lahko kupiš PSC in si dodaš € na Steam.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Dober dan ::

Machete je izjavil:

Da, niti blagovne menjave ne omogočajo :/ Bi jim lahko lesene žlice dal v plačilo..

Kaj je s tabo narobe? Oprosti, ker nimam paypala. Nikoli ga nisem uporabljal, ker ga nisem potreboval. Zdajle sem malo po steamu brskal in je kar nekaj iger ki bi jih imel po zelo ugodni ceni. Npr Far cry za 2,5€ in še kaj se je našlo.

Oddin ::

Pravkar ubodel far cry 1 in 2 za 5€. 3 pa ko dozori :D
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

kmetek ::

imam L4D1 eno viška, prodam za 2€.....ZS // paypal itd.

Jerry000 ::

zakaj mam filing da bo Castle Crashers igra bla na Humble Bundle...upam da bo da lahko še ceneje dobim:P. Ta igra ni fun za solo ne?

kmetek ::

na steamu glasujte za DEAD ISLAND.

wooted ::

saj ga imaš za 6,8eur

Dr_M ::

Zanimivo, DLC za Rage je toliko, kot Rage. Sej vem, da je frisen, ampak vseeno bi bil lahko malo cenejsi.

Mavrik ::

Ja, ME3 brez Origina pač ne gre, ker je to service za patche, DLC, cloud save in najpomembnejše: multiplayer. Saj tudi iger od Valve ne boš dobil brez Steama ne glede na to kje jih kupiš.


Zanimivo da pa na X360 in PS3 pa kar naenkrat "gre". ;)
The truth is rarely pure and never simple.

fireX88 ::

Dr_M je izjavil:

Zanimivo, DLC za Rage je toliko, kot Rage. Sej vem, da je frisen, ampak vseeno bi bil lahko malo cenejsi.


true true! :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

ahac ::

Mavrik je izjavil:

Ja, ME3 brez Origina pač ne gre, ker je to service za patche, DLC, cloud save in najpomembnejše: multiplayer. Saj tudi iger od Valve ne boš dobil brez Steama ne glede na to kje jih kupiš.


Zanimivo da pa na X360 in PS3 pa kar naenkrat "gre". ;)


Ja, na Xboxu gre preko Xbox Live. A bi rajš, da se uporablja GfWL na PCju? ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Loocas ::

LOL .. ubodu Far Cry 3 za 12.49€ .. takoj po tem šla cena nazaj na 49.99€?!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sandi1987 ()

dr.Akula ::

Loocas je izjavil:

LOL .. ubodu Far Cry 3 za 12.49€ .. takoj po tem šla cena nazaj na 49.99€?!

Kje to?
ni podatka

VoidRay ::

Loocas je izjavil:

LOL .. ubodu Far Cry 3 za 12.49€ .. takoj po tem šla cena nazaj na 49.99€?!

Bodi vesel :)
Work can't kill you, but why take a chance?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Sandi1987 ()
««
67 / 244
»»