» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
66 / 244
»»

DOOM_er ::

Tr0n je izjavil:

Hotline Miami si nabavite.


sm, precej bolano ni kej >:D
Robots will steal your job. But that's OK

kmetek ::

Bananovec ::

Se je že dalo dobiti ceneje.

Also: Kdor s preveč keša še nima Natural Selection 2, naj kupi. Enica je bila brezplačen mod za HL2, toliko v opomin.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

dottor ::

Po forumih kar precej pljuvajo letošnji sales in jočejo da je eden slabših salesov ever. Nekako se kar strinjam. Nas je steam kar dobro razvajal prejšnje salese... Pa tudi letos so cene kljub popustom še vedno nezanimive oz. previsoke.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Jerry000 ::

dottor je izjavil:

Po forumih kar precej pljuvajo letošnji sales in jočejo da je eden slabših salesov ever. Nekako se kar strinjam. Nas je steam kar dobro razvajal prejšnje salese... Pa tudi letos so cene kljub popustom še vedno nezanimive oz. previsoke.



definiraj zakaj je slab. Men se zdi "slab" zato ker že večino teh iger imam, ker sem jih lani kupil. Sale je dober če nimaš iger, tisti i imajo večino teh iger pa vrjamem da je sale bedn. Men je super...nism zapravu niti eura na christmass sale in na prejšnjem:)

Bananovec ::

Najslabši je za tiste, ki že vse imajo. Tudi jaz nisem dosti kupil, ampak to zaradi tega, ker že vse kar hočem imeti imam.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

dottor ::

Če pogledamo v preteklost nas je steam vedno za xmas sales razvajal s kuponi, free igrami, ... in tudi cene so ble dosti bolj dostopne (cenovno gledano). Letos so pa vsi salesi praktično enaki. Kar jih loči je datum, čas trajanja in glede na to izbor iger. Kakšno leto nazaj sem si za 10€ kar lepo napolnu zbirko iger letos zgleda da bomo igrali kar smo kupli lani in čakali na naslednji sales. Full sem se veselil tega salesa saj sem glede na prejšnja leta pričakoval da si bom za male pare ubodu par dobrih naslovov in mel čez leto kaj igrat. Dejansko me do zdej ni pritegnilo nič posebnega, razen Ignite ki me je zanimalo kako so stvar sfurali v blenderju in mi je kljub arkadnosti nekako prirastu k srcu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

VoidRay ::

Igre so ze nasplosno zdaj drazje.Na primer AC3 je dobil MP in je potroji ceno. Vsi letosnji hiti so dragi,pa ceprav so SP. Jaz dragih SP iger sploh ne pogledam.

Bor H ::

Najprej so uvedli Daily deale skozi leto, kar pomeni da imaš čel kup stvari na voljo že čez leto, pol so pa uvedl še te flash deale, ki so praktično isti kot daily deali sam da so krajši, s tem ful zgubi na zanimivisto Daily deal med razprodajo, itak veš da je vse že bilo, al pa še bo. Zadnji res wow deal, ki se ga spomnem, je Alpha Protocol za -90% lani jeseni.

dottor ::

Res da imaš med letom daily ponudbe ampak so to ponavadi manj znane in indie igre. Kakšen krat ob koncu salesov dajo kako dobro ponudbo vn in dobiš kakšen dober naslov poceni.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Primoz78 ::

Ce bi kdo rad ubodel Borderlands 2 za 18,75€ uradno iz Steama, naj mi pise na ZS ali na mail (primoz.cotic afna gmail.com) ce se naberejo trije kandidati vzame 4 pack pa da dobim mal cenej odlicen spil. Nakazete mi potem, ko vam jaz giftam igro...se najraje na TRR in ne Paypal. Sporocite danes do 22h45 pol grem spat, deal se pa konca cez....gmmm 7 ur...

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Dr_M ::

Jest prvic po dveh letih letos nisem nic nabavil in pomoje bo tudi tako ostalo.
Ne morem rect,da je beden sale, ker spile ki me zanimajo, ze imam, kar je moja krivda :))

fireX88 ::

jst mam coh in coh of na dvdju, tales of valor pa preko steam-a. kako lahko dodam te igri v library ne da bi rabu igri inštalirat, ker smo z vnosom kode v sami igri odklene del igre. ker mi v library skus teži da naj to kupim...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bananovec ::

ne vem za vas, ampak jaz bom vzel Worms: Revolution za 4€ na GMG.
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

kmetek ::

http://www.gamersgate.co.uk/DD-BL2/bord...

Don't forget to add IAMANELDERGEEK for additional 5%.

RejZoR ::

Za 2 EUR sem si kupil Sniper:Ghost Warrior Gold. To pa je tud to kar sem kupil v tej akciji do zdej.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

jure-haz-pc ::

The Walking Dead je za 12,5€ od 25€ je kr dobr deal... Guess who bouth it... (me)
Pa Sims 3 za 15€ od 44€ je good ampak usi so to igro že kupl ko še tega deala ni blo..

Bananovec ::

Bom nabavil FTL (5Eur), potem bo pa dost za letos!
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

Zgodovina sprememb…

Grey ::

Kdor hoče Season Pass za Borderlands 2 ima na GreenMan Gaming za 15$.

Magic1 ::

Še nič nabavil. Imam še par ur, da se odločim, če bi nabavil serious Sam 3 za cca 4€.
Magic

Bananovec ::

Kaj je sploh fora Season Passa?
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple

fireX88 ::

dobiš vse dlcje v naprej kupljene. odklenejo se pa pač na dan izida!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Grey ::

Season Pass je paket vseh DLCjev ki so in ki bodo še prišli (planirani). Kupil sem za 14.99$ - 30% off s kodo (skupaj s popustom je 10,49$) , ki jo ponujajo na strani. To je dejansko zastonj glede na to, da bi na Steamu moral plačati 29,99EUR. Tako, da to fani Borderlands izkoristite dokler lahko. Tudi Arkham City GOTY (vsi DLCji vključeni) imajo za 8.5$. Deluje na našem Steamu, čeprav je na naši regiji ne ponujajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()

RejZoR ::

Botanicula za 1,99 EUR. Kupljeno.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

bajsibajsi ::

Kdo probal Forge in Chivalry: Medieval Warfare?

Truga ::

Chivalry mam jst. Epic je. Simply epic.

frudi ::

Še en glas za Chivalry, zadeva je noro zabavna :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

RejZoR ::

Zanimivo. Kot vidim se je začelo z modom za Half-Life 2 "Age of Chivalry", tole pa je samostojna zadeva.
Sploh pa mi je všeč da gre za FPS slasher, torej nekaj v stilu Dark Messiah of Might & Magic oz TES Oblivion/Skyrim. 12 EUR ni grozno velik če bo res tak fun kot je vidit na trailerjih.

Je online community pester al so serverji bolj prazni?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

DOOM_er je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Hotline Miami si nabavite.


sm, precej bolano ni kej >:D
Pa najboljsi soundtrack 2012. :)

bajsibajsi ::

RejZoR je izjavil:

Je online community pester al so serverji bolj prazni?


To tudi mene zanima. Enako za igro Forge.

frudi ::

RejZoR je izjavil:

Je online community pester al so serverji bolj prazni?

Zadeva je trenutno noro popularna, tako da je serverjev in igralcev ogromno.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

RejZoR ::

No sej, kmalu po tem ko sem vprašal sem rekel fuck it, od 13 EUR me ne bo pobralo in sem ga kupil. Še par % pa bo dol. Streljačin je kot šodra, prvoosebnih klavščin z meči pa praktično ni. Tko da slabo ne more bit.

Btw, mogoče kej veš kateri engine je uporabljen za špil? Source Engine (glede na to da je izvirnik bil mod baziran na Sourcu) al kaj drugega?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Truga ::

Unreal.

Spil je bil dolgo unreal mod, pol so nardil pa kickstarter in sli na "svoje".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

RejZoR ::

Ok, imam dol zadevo, zdej pa mal trenerat :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Dafuck. Strafinga kar ni!? Tud imam vse binde lepo naštimane in mi LMB sploh ne deluje...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Truga ::

Men se je zanc LMB zabugal, nisem mogu blockat. Ko je sla ena mapa mim je zacel spet delat normalno. Probi restartat.

Strafing je in dela, vsaj meni, ok. Nisem pa zdele sigurn ce lahko strejfas ko sprintas.

Machete ::

Nevem meni in kolegom dela vse ok. Da nisi slučajno preveč upehan... Ker nemoreš mlatit v nedogled.

RejZoR ::

Ravnokar zaštekal LMB in nisem mogu dokončat crossbow treninga. Tole je orenk bugasta zadeva... kar pa se tiče strafinga, če igra s smernimi tipkami ne deluje. Če igraš z WASD pa naj bi deloval...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fireX88 ::

jst mam še eno vpr. paket THQ igerc košta 25€ od tega jih bi igral 3, pač ko jih bom. je možno te ostale igre giftat al se neda?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dottor ::

Trik je v tem da se ti vse kupljene igre naložijo v library, edino če ti jih kako uspe preusmerit v inventory, kjer bi pol namestil tiste ki te zanimajoostale pa trejdal alpa komu podaril/prodal.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

fireX88 ::

prodal bi vse igre ki jih ne rabim za 5€ ali manj.. kako pa jih preusmerim v inventory?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dottor ::

Edino če provaš dobit nekoga, ki mu igre giftaš (če se ne motim mu grejo te igre v inventory) in ti jih pol pošlje nazaj.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

buneech ::

Izber purchase as gift, pa dej, da ti v inventory da špile (kao, da poznej giftaš). In si ustrezne špile dodaš v library.
Ne vem pa če pr teh collectionih dobiš vsak špil posebi kot gift, al je cel paket skupej.

fireX88 ::

ok hvala za odg :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Pariah ::

Če koga zanima - XCOM: Enemy Unknown za 13EUR z uporabo voucherja na GreenManGaming (24h deal). Še enkrat ceneje kot na Steam z 50% off...
edit: btw igra je Steam redeemable.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pariah ()

Truga ::

Kaksen pa je voucher?

Never mind, najdu: GMG30-DPLIM-DN831.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

Pariah ::

|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pariah ()

wired ::

Pariah je izjavil:

Če koga zanima - XCOM: Enemy Unknown za 13EUR z uporabo voucherja na GreenManGaming (24h deal). Še enkrat ceneje kot na Steam z 50% off...
edit: btw igra je Steam redeemable.


Great Scott, to je na koncu cca. 13,5€!!! 8-)

Pariah ::

wired je izjavil:

Pariah je izjavil:

Če koga zanima - XCOM: Enemy Unknown za 13EUR z uporabo voucherja na GreenManGaming (24h deal). Še enkrat ceneje kot na Steam z 50% off...
edit: btw igra je Steam redeemable.


Great Scott, to je na koncu cca. 13,5€!!! 8-)


13,24€ to be exact, proti 33,49€ na Steamu(33% off). Instabuy! No, vsaj zame je bil.
|P8Z77-V PRO|,|i5 2500K|,|ASUS GTX780 DirectCUIIOC|,|2x4GB Corsair LP|,|H100|,
|Samsung 840/WD1002FAEX|,|Corsair TX850W|,|Fractal Design Arc|,|Win7 U 64bit|

Bananovec ::

Pol je ta stran tudi uporabna!
http://www.cheapshark.com/
Its only copying if samsung does it. And unless we patent this in 5 years,
this is the shittest tech ever ... and we'll sue you.
Regards, Apple
««
66 / 244
»»