» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
45 / 244
»»

RejZoR ::

Sam že imam retail Thief 3 iz Igabibe, tko da bom raje počakal na deal pri GOG in tam vzel Thief 1 in 2 za ~10 dolarjev. Kar bo ceneje kot na Steamu + boljši compatibility in nič DRM-ja...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_Denny_ ::

Civilization V -75%
Standard Edition 7,49€
Game of the Year Edition 9,99€
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

McGregorSL ::

Kdaj bo diablo 3 75% cenej... šele takrat bi ga kupil :D

PARTyZAN ::

Čez 10 let mogoče (Blizzardove igre držijo ceno). Na Steamu jih tudi ne boš nikoli videl.

RejZoR ::

To sploh ni res. Blizzard igre cene niso držale vse do točke ko so šli v posteljo z Activisionom.
Slednji pa očitno misli, da ima ne vem kako fenomenalne igre, da lahko ceno držijo na istem nivoju pol desetletja in več. Kar je tud razlog, da že več let nisem kupil ničesar od Activision-a. Čist nerealno in prenapihnjeno. Kar naj imajo svoje sranje. Pa da ne boste mislili, da ne kupujem stvari takoj po izidu. Ampak s cenami 60 EUR si jih tud lahko nekam zataknejo (primer tanovega Modern Warfare 3).
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jerry000 ::

Menjam CS:GO beta za Rollercoaster Tycoon 3: Platinum na GOG.com

PARTyZAN ::

Preorder za Diablo 3 na zavviju me je stal 35€. Tudi v slovenskih trgovinah se ga dobi že za 45€.

Primoz78 ::

Mene je pre-order za D3 pri zavviju prisel 29,75€....sorry za offtopic.
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

RejZoR ::

Danes je še en kul deal.

Metro 2033 za 2,5 EUR!

Piratiziranje se resno sploh ne splača več. Kdor bo rekel, da se, ga bom udaril v faco.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Starcraft|| ::

No pa me udari.Mw3 60e
Kako žalostni časi, ko je lažje razbiti atom kot predsodek. ~ Einstein

kmetek ::

RejZoR ima prav pri takih cenah se ne splača.....dočim pri cenah ala 30-40€+ pa se ;((

RejZoR ::

Starcraft|| je izjavil:

No pa me udari.Mw3 60e


Zakaj misliš da že leta nisem kupil ničesar od Activision? Cene držijo kot da so iz čiste platine. Ko jih jebe. Sej CoD ni slab ampak tolk preklemano dober pa tud ni, da lahko tolk dolgo drži tako ceno.
Špil je izšel lansko leto novembra pa ima še vedno čist isto ceno. Wtf
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Thief: The Complete Collection (PC DVD)

Items: ?7.99
Postage & Packing: ?2.99
Order Total: ?10.98

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

_Denny_ ::

RejZoR je izjavil:

Danes je še en kul deal.

Metro 2033 za 2,5 EUR!

Piratiziranje se resno sploh ne splača več. Kdor bo rekel, da se, ga bom udaril v faco.



Hvala. Sem zamudil lanski Metro deal pa sem se še pol leta po tem sekiral xD

Ravno gledam starejše stvari za poletno obujanje nostalgije pa wtf - Wolf 3D 5€, Return to Castle Wolfenstein 10€, Quake 10€, Final Doom+Ultimate Doom+Doom 2 30€, Thief Gold 10€..se spomnim, da sem okoli leta 2005 večino tega pri Mantisu dobil za 990-1490 sit in bi po moji logiki morala biti stvar zdaj dosti cenejša.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Bor H ::

Čakej na akcije, sej je kmetek dal link na amazon kjer je thief collection cenej kot na Steamu (kjer je trenutno v akciji...)

edit: očitno se bo Steam vrgu tudi v prodajo filmov: http://store.steampowered.com/app/20708... upejmo da jim zaštarta ker če bi lahko tut filme kupoval v akcijah bi blo pa fantastično

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

todman74 ::

RejZoR je izjavil:

Starcraft|| je izjavil:

No pa me udari.Mw3 60e


Zakaj misliš da že leta nisem kupil ničesar od Activision? Cene držijo kot da so iz čiste platine. Ko jih jebe. Sej CoD ni slab ampak tolk preklemano dober pa tud ni, da lahko tolk dolgo drži tako ceno.
Špil je izšel lansko leto novembra pa ima še vedno čist isto ceno. Wtf


Po drugi strani, pa je Deus Ex: Human Revolution ižšel komaj "malo" prej, pa se ga že vsepovsod dobi za drobiž.

Sriple Tix ::

Red Orchestra 2 : Heroes of Stalingrad.
Free weekend oziroma 8€ in drobiz

MAGGOTs! ::

Sem opazil, da sem dobil tistih 10 evrov, ki sem jih (vsaj po mojem) Uničil, ker sem zašuštral postopek >:D

Bor H je izjavil:

Čakej na akcije, sej je kmetek dal link na amazon kjer je thief collection cenej kot na Steamu (kjer je trenutno v akciji...)

edit: očitno se bo Steam vrgu tudi v prodajo filmov: http://store.steampowered.com/app/20708... upejmo da jim zaštarta ker če bi lahko tut filme kupoval v akcijah bi blo pa fantastično


Play TF2 until death! :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MAGGOTs! ()

Jakob_X ::

Ni ravno steam, ampak na greenmangaming.com je danes disciples 2 gold zastonj. Ugodna cena ce mene vprasate :).

_Denny_ ::

Baje se bo lahko v soboto ta free Disciples 2 zamenjal (trade-in) za 5$ popusta pri nakupu katerekoli druge igre
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Primoz78 ::

_Denny_ je izjavil:

Baje se bo lahko v soboto ta free Disciples 2 zamenjal (trade-in) za 5$ popusta pri nakupu katerekoli druge igre


Mal dvomim ker pise poleg igre: "This game cannot be traded in."

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

Bor H ::

Na njihovi strani in blogu piše: If Disciples 2 isn't your thing, don't fear! From Saturday, you'll be able to trade in Disciples for $5 / ?3 credit towards ANY game on the site!

Primoz78 ::

Bor H je izjavil:

Na njihovi strani in blogu piše: If Disciples 2 isn't your thing, don't fear! From Saturday, you'll be able to trade in Disciples for $5 / ?3 credit towards ANY game on the site!


Se opravicujem ravnokar dobil na mail:


Free Disciples II: Gold Edition
Hello gamers,

Not long to go until the end of our second birthday promotion, so in addition to continuing massive daily discounts we're giving out Disciples II: Gold Edition for free. This offer is available until Saturday 0900 UTC 26th May.

If Disciples 2 isn't your thing, don't fear! After the free promotion, you'll be able to trade in Disciples for $5 or £3 credit towards ANY game on the site! Combine that with some of our pre-order offers and you could be picking up games like Sleeping Dogs at a truly green discount!

- The GMG Team

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

ShowDown ::

Civ 5 free to play weekend in -75%:
http://store.steampowered.com/app/90177...

Jakob_X ::

Na Greenmangaming je cenejsi Civ 5. Kupis tam in vneses kodo v Steam :)

ShowDown ::

Greenmangaming pravi da je cena za Civ 5 GOTY edition 12.48$. Po googlu je to 9.97€. Prihranek dveh centov. Unbeatable.

Jerry000 ::

Damn ne morm vrjet...sranje je ko te ni doma in potem šele vidiš da si zamudil en dober deal -.- metro sem že lani zamudil...pa sem ga letos še 1x -.- kaj ma kdo mogoče kak pack da je več kupil? Bi ga prosil če mi lahko gifta pa mu dam tistih 2,50€ nazaj:)

_Denny_ ::

zdaj se da narediti Disciples II 5$ trade-in na GMG. Bi takoj vzel Civ5 za 2€ doplačila pa sem ga že včeraj z amazon gift cardom...bad luck lol
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

RejZoR ::

Ravnokar sem opazil špil Sleeping Dogs in me je kar pritegnil. Honk Kong mi je bil vedno eden top scen (Deus Ex) oz kitajska (Deus Ex 3), ki ima podobno vzdušje in to je bil glavni razlog za zanimanje. Špil je vidit kot GTA s precej filmskim vzdušjem. Ima kdo kakšen insight, kakšno posebno mnenje oz komentar okoli tega špila? Plus to da ima zraven prste Square Enix je dost velik plus.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Ima že kdo slučajno SkyDrift, ki je zdele v akciji na Steam-u? Izgleda kar kul, nora grafika in nizko letanje med ovirami s powerupi. Izgleda dost fun, vsaj na posnetku. Kaj pa dejansko?

EDIT: Eh, šele zdele opazil, da je na voljo Demo. Sem se že kar odvadil, ker jih 3/4 špilov niti ne ponuja...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RejZoR ()

Jerry000 ::

ja...učas so bli demoti zakon, smo jih preigral po douhem in počez...jih kar pogrešam

opeter ::

Jerry000 je izjavil:

ja...učas so bli demoti zakon, smo jih preigral po douhem in počez...jih kar pogrešam


Nekoč smo imeli demoje in prave shareware epizode.
Zdaj so ostali samo še slednji, ali pa še to ne ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

ja...učas so bli demoti zakon, smo jih preigral po douhem in počez...jih kar pogrešam

Demote lahko vec ali manj poskusis preko OnLive ali preko Gaikai tako da ni ravno problem vec. 30min igras igro in jo s tem poskusis ce ti je vsec.

Jerry000 ::

ne maram met 100000 programov inštaliranih sam da bi demote igral -.-
Plus tega, imam steam inštaliran, več ne mislim met + 30min omejitev mi je bedna...učas si dobil demo za unlimited ala THPS2 in sm sam demo nabijal, tle po 30min nimaš več

RejZoR ::

Alice Madness Returns -80% (9,99 EUR), samo danes. Kdor ima rad izkrivljene špile je to prava zadeva :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_Denny_ ::

Angleži imajo za 3gbp (3,76€). Mi nažalost ne uspe najti nobenega, ki bi kupil namesto mene
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _Denny_ ()

bajsibajsi ::

_Denny_ je izjavil:

Angleži imajo za 3gbp (3,76€). Mi nažalost ne uspe najti nobenega, ki bi kupil namesto mene


Glede na to da je digital DL, bi delovalo ce bi zgolj zacasno spremenil naslov v xy UK? Imam par UK VPSjev pa bi se mogoce lahko uredilo. Preko Amazona takole deluje (testirano z Arma2 CO, ki je v US skoraj pol ceneje kot na Steamu).

_Denny_ ::

Sem že poskusil z različnimi naslovi in vpnji pa steam zavrne, ko pride do vpisovanja mastercarda (pri paypalu enako). Mi pa je uspelo dobiti Alice za 4,60EUR (temu osebku 3,20gbp + 10% za paypalovo konverzijo).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

_Denny_ ::

[ne gre editirati posta, zato pišem novega]

Se kdo spomni tega?

_Denny_ je izjavil:

Torej - vsak, ki se bo včlanil v uradno Rockstar Games skupino do 15.5. 19:00 po našem času bo dobil zastonj Midnight Club II. Edini pogoj je Steam račun z vsaj eno igro, ki ni f2p.


Par minut nazaj smo vsi člani dobili Midnight Club II :D
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

RejZoR ::

Heh, včer nisem imel časa preverit. Upam da je gor coz i need some wheelz to drajv.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Jakob_X ::

uuu. Pa se je res pojavil dodaten špil. Zdaj pa rabim samo par mesecev dopusta da to vse kar sem nabavil prešpilam.

OmegaBlue ::

Jakob_X je izjavil:

uuu. Pa se je res pojavil dodaten špil. Zdaj pa rabim samo par mesecev dopusta da to vse kar sem nabavil prešpilam.


Enako :/ Tole kronično pomanjkanje časa je grozno, ene 8 nepreigranih iger se mi praši na disku :)
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

def0r ::

Jerry000 je izjavil:

ne maram met 100000 programov inštaliranih sam da bi demote igral -.-
Plus tega, imam steam inštaliran, več ne mislim met + 30min omejitev mi je bedna...učas si dobil demo za unlimited ala THPS2 in sm sam demo nabijal, tle po 30min nimaš več


Client za gaikai in onlive je cisto ql. Pa ponavaid ne rabis ravno vec kakor 30min da ocenis ce ti je igra v redu. Pa tudi se tezko spomnem demotov ki so dali vec kakor 30min gametima.

Jerry000 ::

def0r je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

ne maram met 100000 programov inštaliranih sam da bi demote igral -.-
Plus tega, imam steam inštaliran, več ne mislim met + 30min omejitev mi je bedna...učas si dobil demo za unlimited ala THPS2 in sm sam demo nabijal, tle po 30min nimaš več


Client za gaikai in onlive je cisto ql. Pa ponavaid ne rabis ravno vec kakor 30min da ocenis ce ti je igra v redu. Pa tudi se tezko spomnem demotov ki so dali vec kakor 30min gametima.


Ja men pa niso clienti ql, nimam rad te nesnage. Js se pa spomnem veliko demotov ki smo jih prešpilal po več ur, tko da teh 30min je pač men brezveze:)

RejZoR ::

Danes je še en dost ok deal. Limbo za 4 EUR.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Baje je špil dost kratek tko da ne vem če bi dal 4€ za njega.

kmetek ::

še kakšna igra podobna portalu?

Bor H ::

Portal 2. Sam to si verjetno že vedu...
Tale je baje podobna: http://store.steampowered.com/app/20373...

kmetek ::

itaq, vem da sta še 2....

Q.U.B.E vem.....še ena je.....hehe......help? :D

našel TWIN SECTOR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

ahac ::

Quantum Conundrum bo verjetno podoben, ampak še ni izšel.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW
««
45 / 244
»»