» »

Steam - Nakup iger

Steam - Nakup iger

««
44 / 244
»»

oo7 ::

MAGGOTs! je izjavil:

oo7 je izjavil:

Na email nisem dobil nič.Al kam drugam?


Geslo si spremeni.
Za vsak slučaj.


Sem spremenil:).

pijavka ::

Serious Sam BFE -66% za 9,62€.

stalker ::

Kakšen je SS3? Je prisoten čar enke (da po 5 minut skupaj držiš miškin knof)?

69charger ::

Še vedno je zakon, ima nekaj modernih dodatkov (ironsight, sprint) ampak je narejen tako kot mora bit. Pomojem se res splača, sploh za 9€.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

kmetek ::

Batman imate za 6,80€, tujci imajo Batmana Arkham City za 10 funtov....spet mi nič.

Bor H ::

Batman je bil že 5€ nekoč, Arkham City bomo pa kupil ko bo GOTY na voljo ;)

Se pa splača kupt Sanctum colection za 5€, jst sm dal tolk za osnovn špil pa se počutm mal nategnjeno ker ma ful mal map pa orožji, tale colection je velik bolj zanimiv.

PARTyZAN ::

Kupil boš preko VPNja, ja. Arkham Cityja nočejo prodat Slovencem.

kmetek ::

kako že to laufa?

RejZoR ::

Kurci smotani, sploh mi ni jasn zakaj ama čist vedno buzerirajo samo z Batmanom. A naši evri mogoče niso dost dobri za njih al kaj jebemti butasto!?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Problem je GFWL, večina špilov ki nam jih nočjo prodat ma GFWL in MP mode.

Jerry000 ::

Kaj se bol splača...kupiti rollercoaster tycoon3 na steamu al na gogu (kot uporabnost in delovanje, ne kot cena), isto vprašanje velja za splinter cell 1

Bor H ::

Na GOGu so dostkrat špili 'shekani' da delajo kul na novih mašinah pa ponavad dodajo še kak PDF al pa wallpaper zravn. Edina Steamova prednost je, če bi rad mel vse igre na kupu.

Jerry000 ::

ja to je kar ena od prednosti da bi na kupu imel. Sam a niso na steamu tut "shekane" da delajo stare igre na novejših OS?

Gizm0 ::

Na GOGu nimaš DRM-ja, medtem ko Steam je DRM. Na podlagi tega ima GOG prednost, sploh ker nikoli recimo ne boš dobil "this game is currently unavailable" sporočila.

_Denny_ ::

Glede na izkušnje lahko rečem, da igre (oz. večina) niso "shekane", npr. Disciples 2 sem s kopiranjem dll-jev in dodajanjem enviroment variablov komaj usposobil za Win 7 x64, Max Payne 1 zvok v Win 7 ne dela brez neuradnega patcha, Flatout 1 je 1.0 retail verzija (torej na Steamu brez popravkov; za cd verzijo obstaja 1.2), itd. Isto ugotoviš po prebiranju foruma. Rollercoaster Tycoon 3 zgleda nima nekih problemov z Win 7, enako velja za Splinter Cell.

Neglede na napisano bi ti vseeno priporočal Steam pred GOG, ker ima stvar ogromno kapitala in zelo verjetno bo stvar čez 10 še vedno obstajala. Za GOG in ostale pa vsekakor delajte varnostne kopije.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

SG_101 ::

Podarim steam kodo za igro homefront. podarim prvemu, ki se javi na ZS.

fireX88 ::

evo zopet akcija za company of heroes! Complite pack je najboljša izbira!!

http://store.steampowered.com/app/4560/
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Jerry000 ::

sam sm kupil samo prvi del. Ostali se mi zdijo kot neki DLC-ji k jih ne rabim:)

fireX88 ::

ja no ce ne igraš mp potem res ne rabiš, če pa igraš ti pa britanci pa panzer elite pridejo prav, ker lahko tudi z njimi igraš..drugi dodatek je pa res kot dlc, ker ti odklene dodatna vozila katere lahko zamenjaš z obstoječimi..drugač se ti pa tako ali tako ne splaša kupit kot za mp...
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

JerryP ::

Sm nabavu Alana Waka ko je biu u akciji, odšpilal en chapter in mi je kr všečna zadeva ;-)

SG_101 ::

SG_101 je izjavil:

Podarim steam kodo za igro homefront. podarim prvemu, ki se javi na ZS.


oddano

RejZoR ::

Sem vprašal že v GOG temi, pa bom še tukaj. Bi res rad ujel vikend akcijo od 1C + še Alan Wake serijo sam imam že presežen limit na Mastercardu...

Ok, mi naredi kdo eno veliko uslugo? Prosil bi če mi bi kdo lahko na GOG giftal:
- Alan Wake
- Alan Wake American Nightmare
- Cryostasis

Bi pa znesek nakazal na tekoči račun dobrotnika s kakšnim evrom povrhu. Edini "catch" je, da bom lahko nakazal šele v ponedeljek popoldne (moram it na banko). Če je kdo pripravljen pomagat naj me kontaktira na ZS.
Thx
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

RejZoR ::

Evo, mi je že nekdo priskočil na pomoč glede GOG nakupa. Hvala!
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_Denny_ ::

http://steamcommunity.com/groups/rockst...
Join the Official Rockstar Games Community on Steam at http://steamcommunity.com/games/rocksta... by 10 am Pacific Time on Tuesday, May 15, 2012, and receive one non-giftable copy of Midnight Club 2 in your Steam account.

Eligibility: User must have an account with at least one successful purchase, gift or retail registration in the account. The offer is not available to users who already own Midnight Club 2.


Torej - vsak, ki se bo včlanil v uradno Rockstar Games skupino do 15.5. 19:00 po našem času bo dobil zastonj Midnight Club II. Edini pogoj je Steam račun z vsaj eno igro, ki ni f2p.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

RejZoR ::

Fajn tole. Dirkačin mi resno primanjkuje in tele še nimam.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

Awesome, hvala!

_Denny_ ::

Commandos Collection -80%
http://store.steampowered.com/sub/4156/

Škoda, da ne izdelujejo več takih iger...prvi del me je v otroštvu zadržal pred compom več ur dnevno
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Bor H ::

indeed, priznam da ne upam kupt
sem pa nekoč zdavnej zasledil da znajo bit problemi na novih winsih s commandosi

btw, se še komu zdi zanimiva količina popustov zadnje dni? CoH na 80%, danes Commandos 80%, mislm da niti Steelstorm niti Tropico še nista bila tolk pocen prej...

_Denny_ ::

Ravno probal BEL in BCD. V Win 7 x64 mi dela s tem patchom, compatibility na 98/me + run as administrator in disablanim Steam Community In-Game.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Bor H ::

Hm...mogoče bi pa kupu za na netbooku špilat...damn you!

kratos ::

Commandos sem si pa direkt kupil, ker je to en najbolših oldskul špilov... kolk smo tega preigrali v starih časih in še demo verzije.

RejZoR ::

Jezst čedalje več stvari raje kupujem na GOG ravno zato ker skoz skrbijo za delovanje na novih sistemih. Steam je dost bolj šlampast glede tega. Pri Steam špilih premislim samo če je v igri Steam Cloud funkcija, ki mi je res fajn, da se savedata synca med sistemi. Če tega ni, potem pa raje izberem GOG. Pa nisi vezan na Steam klienta in njegove muhe ob nedelovanju povezave. GOG installerje pa si lepo arhiviram na zunanji disk, če je kdaj sila...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Bor H ::

_Denny_ je izjavil:

Ravno probal BEL in BCD. V Win 7 x64 mi dela s tem patchom, compatibility na 98/me + run as administrator in disablanim Steam Community In-Game.


Sem tut jst zdj probal in dela perfektno, pa še fajn je ker mi laufa praktično na nativni resoluciji (1366*768 na netbooku). Pismo k sm naenkrat dubu naval nostalgije..

edit: probal sem BEL brez patcha, sam compatibility sem zrihtal, gre pa prav tako za W7 x64

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bor H ()

Jerry000 ::

_Denny_ je izjavil:

http://steamcommunity.com/groups/rockst...
Join the Official Rockstar Games Community on Steam at http://steamcommunity.com/games/rocksta... by 10 am Pacific Time on Tuesday, May 15, 2012, and receive one non-giftable copy of Midnight Club 2 in your Steam account.

Eligibility: User must have an account with at least one successful purchase, gift or retail registration in the account. The offer is not available to users who already own Midnight Club 2.


Torej - vsak, ki se bo včlanil v uradno Rockstar Games skupino do 15.5. 19:00 po našem času bo dobil zastonj Midnight Club II. Edini pogoj je Steam račun z vsaj eno igro, ki ni f2p.



sm se včlanil pa nič dobil -.-

Bor H ::

Treba mal brat:
All eligible users who belong to the Official Rockstar Games Group at 10 am Pacific Time on Tuesday, May 15, 2012, will receive one non-giftable copy of Midnight Club 2 in their Steam accounts. The new game will appear in eligible users accounts by May 29, 2012.

Drugač je pa na GreenManGaming nekaj akcij ta teden ker praznujejo rojstni dan, vsak dan bojo baje boljše

RejZoR ::

Sem si vzel Dear Esther za drobiž. Če ne drugega so scene videt dih jemajoče. Za sprehod po otoku bo že ok :)
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

_Denny_ ::

Se splača vzet Serious Sam Complete za 15€? Težka odločitev, ker je ponavadi moj maximum za igre okoli 5€...je pa res, da je v paketu 7 iger in 1 dodatek
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

fireX88 ::

tjo, vem da jst nebi kupil, ker takšna fanšiza mi ne paše(point and boom/masovni masaker)..vem da zadnja takšna igra je bila ko sem igral unreal II, the awakening al nekaj takega..če boš preigral potem da, drugač pa da ti bo samo stala igra potem pa ne!
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bor H ::

Men se zdi awesome price, čeprov sem imel prvi in drugi HD sem kupu, pa še extra kopije dobiš za giftat, tko da če kdo rabi HDja naj pove kaj bi mel za zamenat ;)

bajsibajsi ::

RejZoR je izjavil:

Sem si vzel Dear Esther za drobiž. Če ne drugega so scene videt dih jemajoče. Za sprehod po otoku bo že ok :)


Si ze kaj igral? V cem je sploh fora, razen dobre muske in prizorov? Cena je res ugodna.

kmetek ::

GHOST RECON FRANCSHIE 7,49€

Jakob_X ::

Deus Ex: human revolution za 6 dolarjev na GreenManGaming + se nekaj drugih znizanj. Dobite kodo za odklep prek Steama.

http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...

_Denny_ ::

uf bi takoj vzel, če ne bi bilo limita na mastercardu in ne bi za konec maja že imel v planu Groupees Be Mine 3, Indie Facekick 2 in Bundle in a Box.

btw od 24.5. do 1.6. bodo v akciji nekateri indie špili - http://www.becausewemay.com/steam.html. Se splača vzet, če je kdo zamudil kaki bundle; osebno priporočam Super Meat Boy, Braid, EDGE, Jamestown, Deathspank in Psychonauts.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

stalker ::

Kako se igra Deus Ex? Je po igralnosti/občutju vsaj malo podoben Star Wars KOTOR?

PARTyZAN ::

Ne.

wired ::

Jakob_X je izjavil:

Deus Ex: human revolution za 6 dolarjev na GreenManGaming + se nekaj drugih znizanj. Dobite kodo za odklep prek Steama.

http://www.greenmangaming.com/s/si/en/p...

Jakob_X, hvala za tole!

RejZoR ::

Assassin's Creed Director's Cut za 2,5 EUR. Seriously, pri takih cenah se še torrenta ne splača downloadat :D
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

kmetek ::

Painkiller Complete Pack

imaš prav rejzor hehe.

Jerry000 ::

RejZoR je izjavil:

Assassin's Creed Director's Cut za 2,5 EUR. Seriously, pri takih cenah se še torrenta ne splača downloadat :D


Jao sm jezn k sm to zamudil :(. Ma kdo viška:P?

kmetek ::

««
44 / 244
»»